Top 9 Scheibenenteiser Spray auto – Nemrznoucí směsi

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. NIGRIN

#ad

Nigrin Odmrazovač disků 1x500ml pumpičkový postřikovač + 1x500ml doplňovací láhev

#ad
NIGRIN #ad - Rozmrazovač rozstřikovacího kotouče na ledové plátky. 2. 1 litr. Přináší jasný výhled, rychle rozmrazuje, a tím vyšší bezpečnost jízdy.

Rozstřikovací láhev pro odmrazování disků + doplňovací láhev. Inný až do -55 ° c rozpouští led na všech tabulích, chrání před zamrzáním rozpouští led na všech tabulích spolehlivě a rychle. 1. V případě silného námrazy použijte škrabku na led. Aby se zabránilo další tvorbě ledu, disky znovu nastříkejte. Zabraňuje opětnému námraze. Nigrin. Nechte působit na krátkou dobu, otřete gumovým stěračem.
ZnačkaNIGRIN #ad
VýrobceNigrin #ad
Výška9.84
Délka3.74
Hmotnost2.2
Šířka3.35
Číslo dílu73972
Modelka73972
Zárukazákonná záruka

2. SONAX

#ad

Odmrazovač skel Sonax 331200, 750ml

#ad
SONAX #ad - Sonax odmrazovač rozmrazuje během několika vteřin zmrzlé kotouče a rychle se postará o průhled. Obsažený glycerin udržuje gumičky stěrače a gumu hebké. Sonax výrobky pro péči o auto – made in Germany – tím se leskne, co nás hýbe. Chrání před opětovným zmrazením a zajišťuje jasný výhled kolem dokola. Rozsah dodávky: 1x sonax 03314410 odmrazovač 750 ml. Díky poškrábání na skle vzniká nebezpečné rozptýlené světlo, které ve tmě oslní řidiče. Inný zimní pomocník odstraní škrabku ledu a zabraňuje tak poškrábání skel.
ZnačkaSONAX #ad
VýrobceSONAX #ad
Výška1.13
Délka0.38
Hmotnost1.74
Šířka0.24
Číslo dílu331441
Modelka331441
Zárukažádné

3. SONAX

#ad

SONAX Odmrazovač skel – odmrazovač skel láhev s rozprašovačem odmrazovací sprej 3× 750 ml

#ad
SONAX #ad - Pokud si nejste jisti, zda poskytovaný artikl kompatibilní s Vaším vozem, kontaktujte nás prosím e-mailem. Odmrazovač od Sonax, odmrazovač oken.
ZnačkaSONAX #ad
Číslo díluSET009194003

4. CARAMBA

#ad

6 x CARAMBA odmrazovač skel rozmrazovač skel sprej 500 ml 6,11 Euro/l

#ad
CARAMBA #ad - Bezpečnost díky jasnému výhledu. Rychle rozmrazí led a jinovatku. Užitečný a nepostradatelný společník. 6 x 500 ml dóza za top cenu. Lze použít i uvnitř.
ZnačkaCARAMBA #ad
VýrobceCaramba #ad
Číslo dílu609235

5. NIGRIN

#ad

NIGRIN Rozmrazovací sprej, Jumbo dóza 400 ml, účinný do -20°, odmrazovač skel na autoskla

#ad
NIGRIN #ad - Trvalé: odmrazovač skel Nigrin zabraňuje opětovnému zmrazení autoskel. Přehled: odmrazovač skel nigrin rychle a vysoce účinně zajišťuje jasný a neoslňující výhled. Odolné proti chladu: odmrazovač skel je účinný do -20 °C. Efektivní: nigrin odmrazovač skel rychle rozmrazí zamrzlá autoskla. Bezpečnost: s odmrazovačem skel máte jasný výhled a tím větší bezpečnost při jízdě.
ZnačkaNIGRIN #ad
VýrobceNigrin #ad
Výška7.87
Délka3.15
Hmotnost0.88
Šířka3.15
Číslo dílu74045
Modelka74045

6. TENZI

#ad

Odmrazovač na kotouče, bez námrazy, dveře a zámky – sprej na odmrazování do -22 °C – mraz – bez mrazu, odmrazovací sprej, sklo do auta, TENZI Prémiový odmrazovač skel 600 ml sprej na auto a motocykly – odmrazovač

#ad
TENZI #ad - Není nutné škrábat. Dlouhodobě chrání skla před mrazem, gumu, není nutné stříkat. Okamžitý efekt, po nastříkání. Efektivní metoda, jak rychle rozmrazit autoskla.

Odmrazovač působí okamžitě a efektivně. Pohotovostní režim – nanočástice obsažené ve spreji pronikají hluboko do ledové vrstvy. Postříkejte, jednoduše setřete. Pokoj s režimem – nenarušuje lak, plast ani jiné součásti na autě. Láhev s rozprašovačem rovnoměrně rozděluje kapalinu, krátce počkejte, zajišťuje jasný výhled. Lze bez obav bezpečně uložit v zavazadlovém prostoru nebo na jiných místech. 1 tenzi detailer premium odmrazovač kotoučů 600 ml sprej ve spreji s bezpečnostním uzávěrem.
ZnačkaTENZI #ad
VýrobceTenzi #ad
Číslo díluTZI-ETS

7. EUROLUB

#ad

EUROLUB 3x odmrazovač skel rozstřikovací láhev 750 ml 813750

#ad
EUROLUB #ad - Eurolub odmrazovač kotoučů rozmrazuje rychle zmrazené kotouče a rychle zajišťuje průhled. Rozsah dodávky: 3x eurolub 813750 odmrazovač skel 750 ml. Inný zimní pomocník zbaví škrábanců ledu a zabraňuje tak poškrábání skla. Chrání před opětovným námrazou a zajišťuje jasný výhled. Díky škrábancům na skle vzniká nebezpečné rozptýlené světlo, které oslní řidiče ve tmě. Odmrazovač skel rychle čistí všechny druhy námrazy na autosklech a světlometech, rozmrazuje dveřní zámky a chrání před novou tvorbou ledu.
ZnačkaEUROLUB #ad
VýrobceEUROLUB #ad
Číslo dílu813750

8. EUROLUB

#ad

EUROLUB 6X odmrazovač skel rozstřikovací láhev 750 ml 813750

#ad
EUROLUB #ad - Inný zimní pomocník zbaví škrábanců ledu a zabraňuje tak poškrábání skla. Odmrazovač skel rychle čistí všechny druhy námrazy na autosklech a světlometech, rozmrazuje dveřní zámky a chrání před novou tvorbou ledu. Rozsah dodávky: 6x eurolub 813750 odmrazovač skel 750 ml. Chrání před opětovným námrazou a zajišťuje jasný výhled. Eurolub odmrazovač kotoučů rozmrazuje rychle zmrazené kotouče a rychle zajišťuje průhled. Díky škrábancům na skle vzniká nebezpečné rozptýlené světlo, které oslní řidiče ve tmě.
ZnačkaEUROLUB #ad
VýrobceEUROLUB #ad
Číslo dílu813750

9. INOX-LIQUIDSYSTEMS

#ad

Inox® – rychle působící odmrazovač skel 5 l | efektivní náplň do odmrazovače skel | odmrazování bez škrábanců | odmrazování skel bez šmouh | účinný do -40 stupňů

#ad
INOX-LIQUIDSYSTEMS #ad - Náš odmrazovač skel chrání před nepěknými škrábanci a šetří vám drahocenný čas na důležité věci v životě. Kotouče poté bez námahy zbavte sněhu a ledu. Ledový hrdina účinnosti – náš odmrazovací sprej na auto je účinný až do -40 °C.

Použití – rozmrazovač skel nastříkejte neředěný a rovnoměrně na zledovatělou plochu a nechte působit. Neškrábe a šetří čas – konec namáhavého škrábání ledu. Etrný a snášenlivý – jedinečná receptura odmrazovače od firmy inox činí z odmrazovacího spreje extrémně snášenlivý s lakem, plasty a gumou.

Snadné použití v mrazivých teplotách a extrémně časově úsporné řešení pro ledové situace. Jasný výhled během vteřin – s odmrazovacím sprejem inox si okamžitě užijete volná skla auta. Jasný výhled pro bezpečný start do provozu. Chraňte své vozidlo před poškozením. Dné čekání, přímo bezpečně na silnici.
ZnačkaINOX-LIQUIDSYSTEMS #ad
VýrobceINOX #ad
Číslo dílu4050110