Top 9 RGB LED Controller – Regular Stores

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ALED LIGHT

#ad

ALED LIGHT LED RGB Strip IR Remote Controller Dálkové ovládání ovládání ovládání pro 3528 5050 IP 65 LED pásky světlo IR RF ovladač ovládání dálkové ovládání dotyková funkce LED RGB Strip DC12V 24

#ad
ALED LIGHT #ad - Světelný řetěz. Aled light led rgb pásek ir remote controlle dálkové ovládání Účetní role ovládání pro 3528 5050 ip 65 led pásky světlo ir rf controle ovládání dálkové ovládání dotyková funkce LED RGB Strip DC12V 24 klíčů. Aled light.
ZnačkaALED LIGHT #ad
Hmotnost0.09
ModelkaSN101001

2. Aroidful

#ad

Aroidful Bluetooth RGB LED hudební ovladač s inteligentní aplikací a infračerveným dálkovým ovládáním se 40 tlačítky, RGB ovladač synchronizovaný hudbou, 2portový 4pinový DC 5-24V pro SMD 5050 3528

#ad
Aroidful #ad - Ovládání aplikací přes bluetooth: inteligentní ovládání aplikací, kompatibilní s ios a android s infračerveným dálkovým ovládáním RGB s 40 tlačítky. Více barevných režimů: na výběr je 16 milionů barev v několika režimech. Díky aplikaci, režimu časovače vám pomůže bez obav, kromě ovládání WiFi.

Barvy vyblednou, změna hudebních taktů. Můžete si sami položit ruku a změnit svou oblíbenou barvu nebo nastavit barvu, barvy skákají, která se hodí k vašemu režimu. S citlivým režimem mikrofonu se světla synchronizují s každou hudbou/zvukem/hlasem. Vezměte prosím na vědomí: infračervené dálkové ovládání musí být namířeno přímo na zařízení, které chcete ovládat. Kompatibilní s rgb lištami: funguje s smd 5050 3528 2835 rgb.

Režim nastavení časovače: můžete také nastavit vhodný časový plán pro každou příležitost, že zapomenete světelnou lištu vypnout, jako např. K ovládání světel můžete použít také naše dálkové ovládání RGB. Režim budíku nebo doby spánku, režim party atd. Režim synchronizace hudby: s tímto ovladačem lze změnit barvu led pásku tak, aby odpovídala hudebnímu taktu mikrofonního přijímače. Infračervené dálkové ovládání má dosah cca 30 stop.
ZnačkaAroidful #ad
VýrobceAroidful #ad
Číslo díluFB0240
ModelkaFB0240

3. BONBELONG

#ad

RGB LED pásky WiFi ovladač s Alexou, ovladač 5 V – 28 V, pro všechny LED pásky 3528, ovládání přes Wifi/aplikaci, se systémem Android a iOS, 5050, 2835,

#ad
BONBELONG #ad - Multifunkce: lze ovládat zvukem. Výrobek má záruku, žádný problém při výměně. Jednoduchá instalace: jednoduše stáhněte aplikaci a připojte přes bezdrátovou wlan s vaším mobilním telefonem.

K dispozici jsou automatické programy a časovač. Barvy se při hudbě mění. V případě dotazů nás jednoduše kontaktujte, jsme tu pro Vás rádi. Podporuje mobilní zařízení iOS a Android. Upozornění: vhodné pro všechny 4pólové LED pásky 3528/5050 RGB. Více barev na výběr: 16 milionů barev a zabudovaných 20 dynamických režimů pro vaši volbu, proužkové světlo lze ovládat hudebním rytmem, který může přinést dynamický a nádherný účinek na vaši party a festival.

Kompatibilní s alexou: ovládejte své led pásky pomocí hlasu s alexou v režimu WiFi. Stmívatelné. Přijímá příkazy jako "zapnout/vypnout, měnit barvu, stmívat/zesvětlit světlo.
ZnačkaBONBELONG #ad
VýrobceBONBELONG #ad
Hmotnost0.09
Číslo díluQT157
ModelkaQT157

4. BuyWeek

#ad

KTV, Mini-CCT/RGB ovladač RGB-LED ovladač s 17tlačítkovým dálkovým ovládáním pro rodinu, BuyWeek LED ovladač stmívače

#ad
BuyWeek #ad - Velmi rozšířené tento led ovladač stmívače se používá v mnoha situacích, pult, např. Dálkové ovládání v otevřeném prostoru do 20 metrů lze běžně používat, aniž by bylo dálkové ovládání nastaveno na stmívač a nabízí perfektní stmívání pro různé romantické pocity.

3 režimy teploty barvy na výběr jsou tři barevné teplotní režimy, jmenovitě východ slunce, západ slunce a noční světlo, aby vyhovovaly vašim různým požadavkům. Nastavitelný ovladač stmívače 2 možnosti nastavení teploty barvy, jedna spočívá v rychlém výběru teploty barvy a druhou je výběr jasu běžné verze.

Snadná obsluha led ovladač nevyžaduje svařování, které lze použít přímo zasunutím síťového zdroje a světelné lišty, velmi pohodlně a rychle. Teplota barvy se pohybuje od 10 % do 100 %. Jako televizní stolek, kTV, noční stolek, koupelna, domácnost atd.
ZnačkaBuyWeek #ad
VýrobceBuyWeek #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost0.09
Šířka0
Číslo díluBuyWeekx1z453p026

5. Arotelicht

#ad

20, Arote LED Controller WiFi RGB 4pinový WiFi Smart LED pásek WiFi ovladač s 24tlačítkovým infračerveným dálkovým ovládáním pro 5050, 3528 RGB 4pinový proužek, aktivovaný zvuk, 16 milionů barev

#ad
Arotelicht #ad - Použitívhodné pro všechny druhy 4pinových rgb led lamp, jako jsou rgb led pásky, rgb lED panelové světlo a jiné RGB LED žárovky. Podporuje mobilní zařízení iOS a Android. Akceptuje příkaz jako "zapnout/vypnout, stmívání/zesvětlení světla, měnit barvu, vhodné pro 4pinové RGB 3528&5050 LED pásky.

Nemůžete se připojit k síti 5g, jinak dojde k přerušení spojení. Zkontrolujte prosím svůj router. Náš ovladač není vhodný pro routery "Eero" a "Fritz". Kompatibilní s alexa echoovládání hlasem s alexou přes wifi. 4pinový konektor není součástí dodávky. Poskytneme vám bezplatnou náhradu nebo vrácení peněz. Pouze síť 2, 4 g upozornění: výrobek podporuje pouze síť 2, 4 g.

Jednoroční záruka, v případě dotazů se obraťte na Wonderful2018. Snadná instalacejednoduše stáhněte aplikaci a připojte přes bezdrátovou wi-fi s vaším mobilním telefonem. 16 milionů barev 16 milionů barev a zabudovaných 20 dynamických režimů pro vaši volbu, proužkové světlo lze ovládat hudebním rytmem, který může přinést dynamický a nádherný účinek na vaši party a festival.
ZnačkaArotelicht #ad
VýrobceArotelicht #ad
Číslo díluB08LP8LBDF
ModelkaB08LP8LBDF

6. TVLIVE

#ad

Dálkové ovládání DC 5 V-24 V, 4 pin 2 porty s iOS a Android, univerzální dálkové ovládání, LED pásek ovladač pro 5050 3535 RGB LED pásky, RGB, 40 kláves, TVLIVE RGB LED ovladač

#ad
TVLIVE #ad - Před použitím vytáhněte plastový kryt na spodní straně dálkového ovládání. Funkce časovače lze nastavit na 1/2/4/8 hodiny. Led ovladač by měl být bez překážek namířen na infračervený přijímač. 40tlačítkový led pásek controller barvu, 1 – 100% jas a režim blikání pásku můžete ovládat přímo přes 40tlačítkový ovladač RGB s 15 statickými barvami, nastavení jasu, režimy ovládání: rychlé/pomalé/blikání/automatický režim.

Dc24v 40 tlačítkové bezdrátové ir led dálkové ovládání s infračerveným dálkovým ovládáním, pro ovládání vzdálenosti dálkového ovládání může být až 5 metrů bez překážek. Kompatibilita vhodné pro 5050, infračervené led univerzální dálkové ovládání rgb musí být přímo nasměrováno se zařízením, 3535 rgb led pásky se 4 póly. Kompatibilní s androidem a ios lze naskenovat qr kód, abyste si stáhli aplikaci "duocol strip" a spojili 4pinový výstupní port s led páskem označení šipky mezi ovládacím boxem a připojením pásky by mělo být ve stejné poloze.

S funkcí časovače můžete předem nastavit čas vypnutí pomocí univerzálního ovladače rgb a LED světelnou lištu včas zapnout a vypnout v případě výpadku proudu. Lze použít na jeden proužek nebo dva proužky. Tyři hudební režimy a funkce časovačepo spojení s mobilním telefonem přes bluetooth můžete do aplikace importovat svou oblíbenou hudbu a světelný efekt LED lišty se synchronizuje s rytmem hudby. Obdržíte 1 x ir led dálkové ovládání, 1 x návod k obsluze v angličtině.
ZnačkaTVLIVE #ad
VýrobceTVLIVE #ad

7. VIPMOON

#ad

2 porty, VIPMOON RGB dálkové ovládání DC12 V LED dálkové ovládání náhradní LED pásek ovladač s 44 tlačítky IR dálkové ovládání pro RGB 5050 & 3528 proužků 4 piny

#ad
VIPMOON #ad - Pokud je úspěšně nahradíte, světelný pruh trochu bliká. Na výběr více barev: má 16 statických barev. Rgb světelná lišta: vhodná pro 5050&3528 rgb-led světelnou lištu. Podle vašich preferencí k DIY barvě. Tipy: pokud barva vašeho dálkového ovládání neodpovídá světelné liště, můžete výše uvedené zopakovat, vypněte prosím napájení a stiskněte tlačítko FADE7 v pravém dolním rohu pro změnu pořadí řádků.

Napětí: dc 12 v, 2 port. Dobrá obsluha: v případě dotazů nás prosím kontaktujte e-mailem a my vám odpovíme do 24 hodin. Pokud naše výrobky při správném spojení stále nemůžete používat, doporučujeme vám tento postup opakovat. Paměťová funkce výpadku proudu: ovladač zachovává poslední nastavení v případě výpadku proudu nebo stěhování. Pokud se stále neshoduje, dokud se barva tlačítek ovladače shoduje s barvou světelné lišty.

Tento produkt používá velkou mos trubicovou hlavu, signál příjmu je lepší a stabilnější. 4 pin přípojka. 5 světelných vzorů: statický režim/režim blikání/režim fade / blikající režim/režim RGB Smooth. Infračervené dálkové ovládání musí být nasměrováno přímo na zařízení, která chcete ovládat. Super náhradní díl pro led pásek: lze použít k výměně instalované LED světelné lišty, aniž byste museli odstranit celou ještě funkční LED světelnou lištu.
ZnačkaVIPMOON #ad
VýrobceVIPMOON #ad
Výška0.94
Délka7.8
Hmotnost0.13
Šířka5.04
Číslo díluB01K9WLB88
Modelka44-Tasten IR Fernbedienung

8. TOPXCDZ

#ad

5V USB Bluetooth Controller 4pinový RGB LED ovladač s 24tlačítkovým IR dálkovým ovládáním ovládání přes aplikaci pro 2835 5050 RGB LED pásky

#ad
TOPXCDZ #ad - Pomocí aplikace si můžete libovolně vybrat a ovládat barvy. Nikdy si nebudete dělat starosti, abyste osvětlili svůj nádherný den. Uživatelsky přívětivý led pásky s funkcí přehrávání hudby mají paměťovou funkci. Nastavení časování : s přizpůsobitelnou funkcí časování si můžete vybrat, pokud zapomenete světlo zhasnout nebo ne.

Stmívatelný ovladač 28 dynamických režimů lze zvolit jako blikání, myslím, gradient, chlazení atd. Můžete si také vytvořit svou jedinečnou barvu, stroboskop, dýchání, že to bude vaše party geniální. Lze rozřezat vždy mezi 3 korálky, takže je můžete nastavit na správnou délku. Pásky bluetooth mají inteligentní režim hudby, relaxaci, atmosféru party s hudbou a barvou světla s hudbou beats. K dispozici je více scén lze jej použít pro dekoraci vaší jídelny, halloween, verandy, horní, baru a obývacího pokoje, kuchyně, obzvlášť skvělé pro svátky a akce jako Vánoce, počítačového stolu, ložnice, vánočního stromu, večírky a další.

Je to ideální dárek pro vaši rodinu a přátele. Pokud se proužky znovu používají, zapamatujte si nastavení posledního režimu, aniž byste museli opakovat nastavení. Nastavte si čas pro své světelné řetězy, když se ráno probudíte, kdy a v jakých dnech se má světlo zapnout/vypnout. Ovládání pomocí aplikace ovládání led pásků pomocí aplikace, který mění romantiku, dálkového ovládání a ovladače. Etrné k životnímu prostředí, ušetřete peníze a žádné záření.
ZnačkaTOPXCDZ #ad
VýrobceTOPXCDZ #ad

9. Mextronic

#ad

Mextronic LED-RGB ovladač rádiový vč. dotykového dálkového ovládání

#ad
Mextronic #ad - Led rádiový ovladač včetně dotykového dálkového ovládání dosah více než 20 m. Vestavěná paměť si pamatuje poslední zadanou barevnou konfiguraci. Výstupní výkon: 216w /432w 12v/24v metoda stmívání: PWM. Rgb ovladač má 7 statických a 11 dynamických barev/režimů střídání. Vhodné pro led rgb pásky 12 v / 24 V DC 7.
ZnačkaMextronic #ad
VýrobceMextronic #ad
Hmotnost0.84
Číslo díluZBRGBCTT6AFB