Top 9 Kostüm Erwachsene – Látkové roušky na obličej

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Shirtracer

#ad

černé je dostatečně barevné, výroky Statement s textem, Pánské tričko, 1 tmavě šedá., Shirtracer

#ad
Shirtracer #ad - Tak udeř přímo! design partnerského outfitu: téma partnerského vzhledu je stále oblíbenější a ty hledáš vhodná trička. Optimální pro příležitost masopust: je karneval vaše nejoblíbenější roční období a stále hledáte perfektní doplněk k masopustnímu průvodu? Nebo právě hledáte "barevné tričko"? Překvapte svého chráněnce vhodným dárkem pro tento den a udělej radost s naším motivem.

Roztomilý kostým partnerského vzhledu k masopustu nebo karnevalu je nejen roztomilý, ale také skvělý rychlý outfit – hnědé kalhoty a boty, tričko a tvoje partnerka a už jste hotovi. Perfektní motiv pro jeckeny: rozzáří své děti tímto roztomilým designem.

Zeptali jste se na "barevná trička"? tento vtipný motiv je vhodným dárkem a vykouzlí návštěvníkům karnevalu a pánům zaručeně úsměv na tváři. Vtipná grafika je poutač očí k masopustu. Dědeček a matky tak dělají svému chráněnci dlouho radost. Lze prát v pračce: pánská trička perte v pračce při 30° naruby. A také ty se s vtipnou grafikou setkáte přesně do černé, když jste hledali "barevné tričko".
ZnačkaShirtracer #ad
VýrobceShirtracer #ad
Výška0.94
Délka11.81
Šířka8.66
Číslo díluPV-56785881
ModelkaPV-56785881

2. Abnaok

#ad

Děti, jednotlivá maska na oči, dospělí, nastavitelná, měkká a pohodlná pirátská oční klapka, černá, Abnaok 2 kusy jednotlivé oční náplasti

#ad
Abnaok #ad - Nulový tlak na nošení: klapky na oči jsou vybaveny strukturou 3d drážek a křivek, která nevytváří žádné lepidlo na oční partie nebo se dotýká víček a řas. Nastavitelný elastický pásek & pro pravé nebo levé oko – každá oční klapka má 2, 87 7, 3 cm v š × v, 5" do 22", perfektně se hodí pro levé a pravé oko.

Používá se také pro kostýmové hry a piráty, fotografie nebo každodenní použití. Full coverage&perfect fit – 3d groove curve design dokáže blokovat téměř všechna světla pro oblast kolem očí, která zcela zakryje oko, měkká a lehká tkanina vhodná pro citlivou pokožku nebo pod brýlemi.

Měkká & prodyšná a lehká: vyrobeno z měkkého a hladkého materiálu Fabic, je prodyšná, lehká a pohodlná a netlačí na oči. S nastavitelným gumovým páskem od 11, 5 x 7, 95 palců x 2, který lze snadno nastavit na pohodlnou délku pro děti a dospělé. Víceúčelové použití: naše oční náplast je šetrná k ošetření líných očí, nápravu amblyopie strabismu po operaci.
ZnačkaAbnaok #ad
VýrobceAbnaok #ad

3. WIWIDANG

#ad

WIWIDANG Batoh želví krunýř, batoh na kostým želvy, Zelené-2, měkce naplněná taška na sladkosti pro cosplay

#ad
WIWIDANG #ad - Materiál batohu se sladkostmi tento plyšový zelený želvový batoh je vyroben z měkké plyšové látky a je vyplněn PP bavlnou, která je lehká a měkká. Tento plyšový batoh se zelenou želvou se hodí pro dětské narozeniny, rodinu.

Mnoho příležitostí velikost: 10, halloween, 6 palců. Batoh želví krunýř balení obsahuje 1 plyšový batoh s želvou s výškou 11, šířkou 10, 4 palců, 6 palců a hloubkou 6 palců. Roztomilý plyšový batoh je dobrou volbou pro ukládání sladkostí, sušenek, svačinek, ovoce atd. Všestranný a veselý doplněk tento želví krunýř není jen roztomilá hračka, ale také praktický batoh, což z něj dělá perfektní doplněk pro kostýmy cosplay nebo každodenní použití.

Ideální dárek pro všechny věkové skupiny ať už hledáte dárek k narozeninám, tento měkký, vánoční dárek nebo zvláštní radost pro sebe, plyšový želví krunýř vám určitě přinese radost a úsměv. Je to také dobrý dárek pro přátele, díkůvzdání, pokud uděláte vše pro odbourání stresu. Můžete si ji vzít všude s sebou a bude vás doprovázet jako přítel, 8 x 6 x 11, vánoce, velikonoce a jiné svátky.
ZnačkaWIWIDANG #ad
VýrobceWIWIDANG #ad
Výška11.81
Délka4.72
Šířka11.81

4. Shirtracer

#ad

Sportovní vak Batoh, Tašky, 01 Královská modrá, Shirtracer, Sušenky Monster, Karneval & Masopust

#ad
Shirtracer #ad - Materiál: sportovní vak potištěný ze 100% bavlny. Vhodné pro příležitost masopustní karneval: je masopust tvým oblíbeným ročním obdobím a hledáte vždy perfektní doplněk k masopustnímu průvodu? Nebo právě hledáš "sportovní vak modrý"? Překvapte svého chráněnce vhodným dárkem pro tuto událost a udělej radost s naším motivem.

Cookie-monster – ať už jako vtipné tričko pro fanoušky seriálů z triků nebo jako veselý skupinový kostým, motiv Cookie-Monster je perfektní pro dospělé, děti a miminka a připomíná drobnou příšerku. Veselý design je perfektní pro všechny ženy, muže a chlapce a zaručuje to pravé pro tebe, pokud hledáte "sportovní pytel modrý".

Veselá grafika je poutačem očí k karnevalu. Vhodný design pro fanoušky masopustu: přítelkyně a otcové dělají svému chráněnci tímto vtipným motivem dlouho radost. Ptali jste se na "sportovní pytel dámský modrý"? s tímto veselým motivem máte vhodný dárek a zaručeně rozzáří fanoušky masopustu a muže. Tak udeř přímo! design kostýmu: téma kostýmu je u mnoha lidí velmi oblíbené a hledáte k němu vhodnou tašku.
ZnačkaShirtracer #ad
VýrobceShirtracer #ad
Číslo díluPV-56770551
ModelkaPV-56770551

5. FSCNRK

#ad

Amblyopie Lazy Eye, 4 kusy klapek na oči černé, lékařské pro pirátské kostýmy, děti, nastavitelné klapky na oči s přezkou, vizuální korekce zakrytí očí, dospělí

#ad
FSCNRK #ad - Délku můžete nastavit podle svých požadavků. Snadné použití tyto oční masky s nastavitelnými ramenními popruhy se snadno odstraňují a nosí, lze je prát, opakovaně použitelné a lze je použít i pro levé nebo pravé oči s brýlemi.

Iroké použitínaše oční skvrny jsou vhodné pro líné oči a každý den. Vysoce kvalitní materiályobsahuje 4 černé stereoskopické monokulární 3d oční masky, vpravo * 2. Pohodlná a prodyšná oční maska se skládá z měkké houby s vysokou hustotou, která vykazuje vynikající prodyšnost a odvlhčování. Oční maska se skládá z plněné houby, šetrná k pokožce, která může pokrýt oční partie, příjemně se nosí, vlevo * 2, neškodná.

Jsou trojrozměrné a nepřicházejí do styku s vašimi očima, ani nezpůsobují nepříjemné oční víčka a řasy. Což je vhodné jak pro dospělé, tak pro děti, jak pro levé a pravé oko. Dotyk masky na jednotlivé oči je jemný a plný, pohodlně se přizpůsobí očím a zpříjemní vaše oči. Mohou být ideálním dárkem pro vaši rodinu nebo přátele, kteří je potřebují. Nastavitelný popruh klapky na oči Řemínek lze nastavit na 32 – 65 cm.
ZnačkaFSCNRK #ad
VýrobceFSCNRK #ad

6. Folat

#ad

Jednotná velikost, Folat 23738 – batoh pavouci, černý

#ad
Folat #ad - Motiv: pavouk. Batoh pro dospělé. Velikost: 90 cm. Perfektní doplněk k vašemu halloweenskému outfitu. Obsah: Batoh.
ZnačkaFolat #ad
VýrobceFolat #ad
Výška2.17
Délka35.43
Hmotnost0.31
Šířka35.43
Číslo dílu23738
Modelka23738
Záruka0 let

7. Shirtracer

#ad

Karneval & Masopust, Lillet Wildberry recept Veselý dárek Lilletfan Wildberry Lillet zboží pro fanoušky, Sportovní vak Batoh, 03 pastelová růžová, Shirtracer, Tašky

#ad
Shirtracer #ad - Materiál: sportovní vak potištěný ze 100% bavlny. Perfektní motiv pro pijáky alkoholu: krásná grafika "lillet wildberry - lillet blanc, divoké bobule a zmrzlina" je perfektní pro všechny barmany, pár bobulí, fanoušky lilletů a pijáky alkoholu a vy tak učiníte správnou volbu, pokud hledáte "sáček na tělocvičku".

Perfektní pro příležitost karneval: je karneval tvým oblíbeným ročním obdobím a stále hledáte vhodný doplněk k karnevalovému průvodu? Nebo právě hledáte "batoh lillet"? Překvapte své nejmilejší vhodným dárkem pro tento den a připravte s naším motivem radost. Omyvatelný: sportovní vak lze prát při 30° naruby. Tak udeř přímo! Alkohol design: téma alkoholu se těší stále větší oblibě a hledáte k němu vhodnou jutovou tašku.

Hledali jste "sáček lillet"? tento skvělý motiv je vhodným dárkem a zaručeně rozzáří pijáky alkoholu a fanoušky Lilletu. Přátelé a partneři udělají svému příteli nebo přítelkyni tímto skvělým designem dlouho radost a vykouzlí úsměv na tváři. Lillet wildberry – lillet blanc, pár bobulí, divoké jahody a zmrzliny" je skvělá grafika a kromě toho poutač očí k masopustu.
ZnačkaShirtracer #ad
VýrobceShirtracer #ad
Číslo díluPV-66583353
ModelkaPV-66583353

8. CoolChange

#ad

CoolChange Plyšový želví krunýř pro děti kostým I Želva Ninja Oblečení I želvy Batoh

#ad
CoolChange #ad - Délka ramínek nastavitelná mezi 40 cm a 60 cm. Velikost: cca 30x30x17cm d x v x h. Materiál: 100% polyester. Ninja želví krunýř z plyše. Ideální doplněk pro každý dětský kostým želvy.
ZnačkaCoolChange #ad
VýrobceCoolChange #ad
Číslo díluQS171151
ModelkaQS171151

9. Apanphy

#ad

Apanphy® Oční maska, chmýří karikatura žába spaní veselá novinka oči kryt oční stíny cestovní maska zelená

#ad
Apanphy #ad - Balíček obsahuje: 1 x žabí oční maska. Zavřené oči, zrcadlení očních víček, řada zábavných her, mrknutí, jedinečná veselá smutná žába maska na oči vhodná pro každého. Speciální suché zipy, délku můžete nastavit podle obvodu hlavy. Blokujte zcela rušivé světlo, abyste mohli snadněji usnout a ponořit se do hloubky. Velikost těla: cca 20 x 10 cm/8 x 4 palců.
ZnačkaApanphy #ad
VýrobceApanphy #ad
Číslo díluBLLMASK_016
ModelkaBLLMASK_016