Top 10 Weichsockelleiste Selbstklebend Klebeband – Lištová prkna

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ProfiPVC

#ad

Samolepicí podlahová lišta, také do kuchyně a koupelny, flexibilní ohybová lišta, Premium měkká soklová lišta, černá, ProfiPVC Lišta s měkkými sokly – zakončovací lišta z PVC 50 x 20 mm 5 metrů

#ad
ProfiPVC #ad - Montáž: samolepicí, jednoduchá montáž i bez odborných znalostí, pro montáž potřebujete pouze nůžky, resp. Iroká oblast použití: perfektně se hodí jako krycí lišta pro podlahové krytiny z pvc, kuchyni, pracovně, dřeva atd. Perfektní ochrana před prachem, mechanickému poškození, vlhkostí a škůdci.

Vysoká kvalita: zakončovací lišta niklová lišta je vyrobena z vysoce kvalitního PVC. Odolný proti opotřebení, perfektně se přizpůsobí podlaze. Tapetový nůž. Rozměry: výška 50 mm, 20m, 1 mm, 15m, šířka 20 mm, tloušťka 1, 10m, l profil. Silné lepidlo: dva odnímatelné lepicí proužky z kvalitního lepidla, vždy 19 mm široké jsou zárukou velmi dobré přilnavosti. Tím se soklová lišta velmi dobře a stabilně drží na podkladu.

Vysoce kvalitní soklová lišta pro různé použití v kanceláři, koupelně nebo obývacím pokoji. Díky odpovídajícím rozměrům lze pokrýt i relativně velké mezery a nepravidelnosti. Dostupné délky: 5m, 25m. 1 kus odpovídá soklové liště ve zvolené délce. Soklová lišta je jedním z nejjednodušších a nejvýhodnějších produktů pro samostatné uzavření všech nárazových míst stěny a podlahy.
ZnačkaProfiPVC #ad
VýrobceProfiPVC #ad
Číslo dílu440-04

2. Quest

#ad

Elastická ochrana hran, QUEST Úhlový profil 27 x 27 mm, samolepicí ochranný profil hran, bílý, plastový úhelník z PVC pryže, 100 cm, rohový ochranný profil

#ad
Quest #ad - Samolepicí: vysoce kvalitní lepicí páska s vysokou přilnavostí pro povrchy jako stěny, dlaždice a terakota, kov, dřevo, plast a jiné.

Vysoce kvalitní profil pro použití jako ochrana hran. Vyrobeno ze speciální směsi z měkkého, elastického pvc. Není nutná žádná údržba. Chrání hrany před poškozením a slouží jako dekorativní prvek. Estetický design: k dostání v různých barvách a délkách; jednoduchá montáž: nevyžaduje žádné speciální nářadí. Neobsahuje žádné škodlivé látky pro člověka a zvířata. Rozměry: šířka 27 mm, výška 27 mm, tloušťka 2 mm. Je perfektní jako ochranný prvek na stěny, dveřní rámy nebo nábytek.
ZnačkaQuest #ad
VýrobceQuest #ad
Číslo dílu734-KM
Modelka734-KM

3. DQ-PP

#ad

DQ-PP Úhlový profil | 10 x 10 mm | 5 m 5 x 1 m | barva: bílá | materiál: PVC | plastová úhlová lišta | vnější roh ochrana hran stěna L profil rohový profil plastový úhelník

#ad
DQ-PP #ad - Lišty jsou opakovaně použitelné, ochrana rohů, ochrana rohů hran nábytku, při výrobě oken okenní lišty jako ochranný profil rohů a jako dekorativní prvek. Uskutečněte své nápady na design s našimi úhlovými lištami s dlouhou životností.

Oblasti použití: Úhel ohybu nabízí díky své odolnosti vůči uv záření a povětrnostním vlivům neomezené možnosti použití jak venku, dřevěného obložení a rohů rohové lišty, např. Montáž: díky nízké hmotnosti naší úhlové lišty lze snadno namontovat např. Pomocí oboustranné lepicí pásky, PVC nebo montážního lepidla, silikonu nebo šroubů. Značková kvalita dq-pp – lišty z kvalitního plastu / PVC plast – definovaný tvar L, ostré úhly 90°. Jako ochrana ochrana hran, rohové lišty.

Vlastnosti výrobku: snadné čištění – hladký povrch, estetický vzhled – velmi dlouhá životnost – odolné proti nárazu, nárazu a tlaku – odolné vůči UV záření a povětrnostním vlivům – špičková kvalita – zboží na skladě. Důležité! : Úhlové profily v barevném odstínu - hliník - lze použít pouze jako vnější roh, protože se zevnitř nachází potisk. Obzvláště oblíbené je použití také jako zakončovací profil, tak i venku.
ZnačkaDQ-PP #ad
VýrobceDQ-PP #ad

4. DQ-PP

#ad

DQ-PP Úhlový profil | 10 x 10 mm | 5 m 5 x 1 m | barva: černá | materiál: PVC | plastová úhlová lišta | vnější roh ochrana hran stěna L profil rohový profil plastový úhelník

#ad
DQ-PP #ad - Značková kvalita dq-pp – lišty z kvalitního plastu / PVC plast – definovaný tvar L, ostré úhly 90°. Důležité! : Úhlové profily v barevném odstínu - hliník - lze použít pouze jako vnější roh, protože se zevnitř nachází potisk. Jako ochrana ochrana hran, rohové lišty.

Oblasti použití: Úhel ohybu nabízí díky své odolnosti vůči uv záření a povětrnostním vlivům neomezené možnosti použití jak venku, ochrana rohů hran nábytku, tak i venku. Uskutečněte své nápady na design s našimi úhlovými lištami s dlouhou životností. Vlastnosti výrobku: snadné čištění – hladký povrch, estetický vzhled – velmi dlouhá životnost – odolné proti nárazu, nárazu a tlaku – odolné vůči UV záření a povětrnostním vlivům – špičková kvalita – zboží na skladě.

Lišty jsou opakovaně použitelné, ochrana rohů, např. Pomocí oboustranné lepicí pásky, PVC nebo montážního lepidla, silikonu nebo šroubů. Obzvláště oblíbené je použití také jako zakončovací profil, dřevěného obložení a rohů rohové lišty, při výrobě oken okenní lišty jako ochranný profil rohů a jako dekorativní prvek. Montáž: díky nízké hmotnosti naší úhlové lišty lze snadno namontovat např.
ZnačkaDQ-PP #ad
VýrobceDQ-PP #ad

5. HOLZBRINK

#ad

HOLZBRINK Kuchyňská ukončovací lišta žula tmavá kuchyňská lišta PVC lišta na zakončení stěny pracovní desky 23 x 23 mm 150 cm

#ad
HOLZBRINK #ad - Oblast použití: pro bezpečné uzavření kuchyňských pracovních desek, jako ochrana před tekutinami, hmyzem, k utěsnění spár mezi stěnou a kuchyňskými skříněmi, prachem.

Iroký výběr dekorů: bílá, světle žula, černá, hliník, hliník, ořech, hliník satén, buk, žula, tmavá žula, stříbrná, hliník 100% – k dostání také vhodné příslušenství. Snadná montáž: stačí upevnit kuchyňskou koncovou lištu na stěnu a dekorativní prvek zasunout na lištu, resp. Přitisknout. Kuchyňská ukončovací lišta vyrobená z kvalitního pvc s vysokou trvanlivostí – německá značka kvality Holzbrink – odolná proti oděru, odolná proti čisticím prostředkům, houbám, vlhkosti, plísním.

Rozměry: 23 x 23 mm – délka: 150 cm – nástěnný připojovací profil se skládá z tvrdé lišty a dekoračního prvku – vybavené flexibilními těsnicími rty – přizpůsobí se povrchu.
ZnačkaHOLZBRINK #ad
VýrobceHOLZBRINK #ad
Číslo dílu51226283

6. DQ-PP

#ad

Stolní lišty, ukončovací lišta, DQ-PP 2,5 m úhlová lišta | černá matná | 23 x 23 mm | PVC | kuchyňská lišta, pracovní deska, kuchyň, lišta na stěnu, kuchyňská lišta, ukončovací lišta

#ad
DQ-PP #ad - Přitlačit. Oblast použití: flexibilní lišta je vynikající volbou pro zakončení pracovních desek – odolnost proti vlhkosti a flexibilní okraje činí z těchto lišt ideální bariéru před vodou, drobky a jiným znečištěním.

Značková kvalita dq-pp – vyrobeno z kvalitního pvc – design a barevný odstín lišt jsou jednoduché a vytvářejí atraktivní a moderní vzhled. Popis výrobku: konstrukce lišt a jejich měkká těsnění navíc vyrovnávají případné nerovnosti pracovní desky a stěny – zakončovací lišty jsou k dostání v mnoha barvách – v našem sortimentu najdete soklové lišty různých délek a dekorů – příslušenství ve formě rohů a zakončení doplňuje estetický vzhled namontované lišty.

Materiál: vyrobeno z kvalitního měkkého pvc – atraktivního designu lišt jsme dosáhli použitím různých dekorativních fólií – paleta barev byla přizpůsobena běžným pracovním deskám. Návod k montáži: dostanete šrouby pro montáž lišty zdarma – stačí upevnit kuchyňskou ukončovací lištu na stěnu a dekorační prvek nasadit na lištu, resp.
ZnačkaDQ-PP #ad
VýrobceDQ-PP #ad

7. DQ-PP

#ad

Ukončovací lišta, kuchyň, pracovní deska, stolní lišta, ukončovací lišta, kuchyňská lišta, lišta na stěnu, DQ-PP 2,5 m úhlová lišta | tmavý ořech | 23 x 23 mm | PVC | zdarma šrouby | kuchyňská lišta

#ad
DQ-PP #ad - Značková kvalita dq-pp – vyrobeno z kvalitního pvc – design a barevný odstín lišt jsou jednoduché a vytvářejí atraktivní a moderní vzhled. Popis výrobku: konstrukce lišt a jejich měkká těsnění navíc vyrovnávají případné nerovnosti pracovní desky a stěny – zakončovací lišty jsou k dostání v mnoha barvách – v našem sortimentu najdete soklové lišty různých délek a dekorů – příslušenství ve formě rohů a zakončení doplňuje estetický vzhled namontované lišty.

Návod k montáži: dostanete šrouby pro montáž lišty zdarma – stačí upevnit kuchyňskou ukončovací lištu na stěnu a dekorační prvek nasadit na lištu, resp.

Materiál: vyrobeno z kvalitního měkkého pvc – atraktivního designu lišt jsme dosáhli použitím různých dekorativních fólií – paleta barev byla přizpůsobena běžným pracovním deskám. Přitlačit. Oblast použití: flexibilní lišta je vynikající volbou pro zakončení pracovních desek – odolnost proti vlhkosti a flexibilní okraje činí z těchto lišt ideální bariéru před vodou, drobky a jiným znečištěním.
ZnačkaDQ-PP #ad
VýrobceDQ-PP #ad

8. HOLZBRINK

#ad

32x23mm, HOLZBRINK Měkká soklová lišta samolepicí ČERNÁ ohybová lišta, 5 metrů

#ad
HOLZBRINK #ad - Klápěcí lišty jsou vyrobeny z měkkého pvc – zároveň tvrdé a flexibilní – těsnicí páska umožňuje perfektní přizpůsobení na jakýkoli povrch, ale neztrácí svůj tvar. Vylepšený model: dva odnímatelné lepicí proužky z kvalitního akrylového lepidla – velmi odolné a silně přilnavé – perfektní pro všechny podmínky v interiéru – zjednodušená montáž.

Doporučujeme montáž při pokojové teplotě. V závislosti na typu povrchu můžete např. Důležité: pro co nejlepší přilnavost lepidla byste měli povrch před montáží měkké lišty důkladně očistit a odmastit ji. Použijte lehký benzín.

Odolný proti vlhkosti, plísním, plísním a chemickým prostředkům – profil umožňuje montáž na libovolné místo a úhel – chrání před znečištěním, nerovnostmi a odlupováním. Podlahová lišta osvědčená jako zakončovací lišta pro podlahové krytiny z pvC nebo nástěnných panelů – také pro zakrytí všech druhů spár a přechodů v celém soukromém a komerčním prostoru.
ZnačkaHOLZBRINK #ad
VýrobceHOLZBRINK #ad
Výška12.6
Délka1.97
Šířka9.06
Číslo dílu53939939
Modelka32x23 mm

9. ProfiPVC

#ad

ProfiPVC Měkká soklová lišta 18 x 18 mm 5 metrů do kuchyně a koupelny, bílá, samolepicí uzavírací lišta z PVC, flexibilní ohybová lišta – těsnicí páska do spár

#ad
ProfiPVC #ad - Díky tomu drží soklová lišta velmi dobře a stabilně na podkladu. Iroká oblast použití: tato měkká pvc lišta se perfektně hodí jako zakončovací lišta pro všechny typy kontaktních ploch: stěna – kuchyňská pracovní deska, pracovně, stěna – podlaha atd.

Délku soklové lišty lze vybrat nahoře. Soklová lišta je jedním z nejjednodušších a nejlevnějších výrobků k utěsnění všech spojů mezi stěnou a pracovní deskou, jednoduchá montáž i bez odborných znalostí, vanou, jakož i mezi stěnou a podlahou a jinými prvky v domě. Vysoce kvalitní soklová lišta pro různé použití v kanceláři, stěna – vana, stěna – umyvadlo, kuchyni, koupelně nebo obývacím pokoji. Odolné proti opotřebení, mechanickému poškození, perfektně se přizpůsobí podlaze.

Perfektní ochrana před prachem, vlhkostí a škůdci. Nůž na tapety. Vysoká kvalita: zakončovací lišta lišta je vyrobena z kvalitního pvc. 1 kus odpovídá soklu ve zvolené délce. Rozměry: výška 18 mm, l-profil. Silné lepidlo: dva odnímatelné lepicí proužky z kvalitního lepidla, šířka 15 mm je zárukou velmi dobré přilnavosti. Montáž: samolepicí, pro montáž potřebujete pouze nůžky, resp.
ZnačkaProfiPVC #ad
VýrobceProfiPVC #ad
Číslo dílu500-01

10. DQ-PP

#ad

Kuchyň, ukončovací lišta, lišta na stěnu, pracovní deska, stolní lišty, ukončovací lišta, DQ-PP 3m úhlová lišta | matný hliník | 23 x 23 mm | PVC | zdarma šrouby | kuchyňská lišta, kuchyňská lišta

#ad
DQ-PP #ad - Popis výrobku: konstrukce lišt a jejich měkká těsnění navíc vyrovnávají případné nerovnosti pracovní desky a stěny – zakončovací lišty jsou k dostání v mnoha barvách – v našem sortimentu najdete soklové lišty různých délek a dekorů – příslušenství ve formě rohů a zakončení doplňuje estetický vzhled namontované lišty.

Materiál: vyrobeno z kvalitního měkkého pvc – atraktivního designu lišt jsme dosáhli použitím různých dekorativních fólií – paleta barev byla přizpůsobena běžným pracovním deskám. Oblast použití: flexibilní lišta je vynikající volbou pro zakončení pracovních desek – odolnost proti vlhkosti a flexibilní okraje činí z těchto lišt ideální bariéru před vodou, drobky a jiným znečištěním.

Značková kvalita dq-pp – vyrobeno z kvalitního pvc – design a barevný odstín lišt jsou jednoduché a vytvářejí atraktivní a moderní vzhled. Návod k montáži: dostanete šrouby pro montáž lišty zdarma – stačí upevnit kuchyňskou ukončovací lištu na stěnu a dekorační prvek nasadit na lištu, resp. Přitlačit.
ZnačkaDQ-PP #ad
VýrobceDQ-PP #ad