Top 10 WC Sitz Lustig – WC sedátka

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Croydex

#ad

Croydex Sprchový závěs s umělým Angus-McCoo, WL604022

#ad
Croydex #ad - Z robustního plastu termopapetu. Chromované panty. Včetně upevnění nahoře a dole. Nastavitelné závěsy, vhodné pro všechny běžné WC mísy. Rozměry: 430 x 380 mm.
ZnačkaCroydex #ad
VýrobceCroydex #ad
Výška0.99
Délka15.75
Hmotnost6.13
Šířka5.89
Číslo díluWL604022
ModelkaWL604022

2. SANFINO

#ad

SANFINO® Prémiové WC sedátko s automatickým sklápěním – kvalitní víko na toaletu ze dřeva, jednoduchá montáž včetně návodu k montáži český jazyk nelze, mnoho pestrých motivů, vysoký komfort sezení

#ad
SANFINO #ad - Rozměry: 43, 5 × 37, 5 × 5 cm – montážní otvory na toaletě mohou mít vzdálenost 10, 5 až 20 cm pro ideální upevnění sedadla. S přiloženou sadou pro rychlé upevnění je zajištěna rychlá a jednoduchá montáž WC sedátka s automatickým sklápěním.

Dřevěná wc sedadla sanfino mají standardní velikost a hodí se na téměř všechny běžné wc mísy. Mimořádně jemný povrch a oválný kreativní motivy navíc dodají vaší toaletě krásný vzhled. 1 x wc sedátko + montážní sada pro upevnění. Velmi odolné mdf, odolné proti poškrábání, vysoce kvalitní povrchová kromě toho přesvědčí antibakteriální povrch krytu toalety automatickým sklápěním jednoduchým čištěním a nabízí maximální hygienu.

Stabilní rozpěrky pod toaletními brýlemi vydrží zatížení až 200 kg. Toto kvalitní wc sedátko s dřevěným jádrem, pochromovanými kovovými panty s integrovaným sklápěním slibuje jemné a tiché zavírání WC víka a toaletních brýlí.
ZnačkaSANFINO #ad
VýrobceSanfino #ad
Výška1.97
Délka17.13
Hmotnost7.41
Šířka14.76
Číslo díluW1043C

3. aquaSu

#ad

Námořnický motiv námořnické dopravní zácpy, WC sedátko, aquaSu® WC sedátko s automatickým sklápěním, Fast-Fix, kovový závěs, záchodové prkénko s dřevěným jádrem

#ad
aquaSu #ad - Wc sedátko s motivem námořnické sítě: automatické sklápění: jemné zavírání víka motiv námořního víka vnitřní strany v bílé testovaná zatížitelnost víka a brýlí: až 300 kg robustní dřevěné jádro univerzální tvar komfortní pocit při sezení rychlé upevnění Fast-Fix Vysoce kvalitní kovové panty Vysoce lesklý povrch.

Univerzální tvar: wc víko se díky standardnímu tvaru o hodí na celou řadu wc a unese až 300 kg. Upevňovací materiál je součástí dodávky. Přitom lze plynule nastavit vzdálenost závěsů mezi 132 a 182 mm. Dřevěné jádro vytváří příjemný pocit při sezení, povrch s vysokým leskem zajišťuje dodatečný lesk toaletního víka a dobře vynikne námořní motiv. Upevnění fast-fix: rychlá a snadná montáž díky rychlému upevnění fast-fix! WC sedátko pevně sedí na keramice a nekývá se.

Stačí jedno krátké poklepání. Vysoký lesk a dřevěné jádro: vyrobeno z kvalitního dřevěného jádra, wc sedátko má dlouhou životnost a odolnost. Odolné stabilní odolné proti poškrábání. Automatické sklápění: díky integrované automatické sklápění se víko a brýle zavírají jemně a tiše, testováno na 15 000 cyklů zavírání. Mimochodem mechanismus chrání dětské ruce před zraněním.
ZnačkaaquaSu #ad
VýrobceSanitop-Wingenroth #ad
Výška18.31
Délka2.56
Hmotnost7.24
Šířka15.12
Číslo dílu40293 4
Modelka40293 4

4. Looprints

#ad

Toilettensitz "Full Cry, Norman Thelwell"

#ad
Looprints #ad - Das produkt wird in einer schönen hochwertigen looprints marken-box präsentiert. Garantiert ein gutes Lachen und einen definitiven Gesprächsstarter. Traditioneller Reithumor vom Feinsten. Zeigt sehr lustige Witze zum Thema Fuchsjagd, Pferd und Pony.

Lustiger toilettensitz, von einem der führenden künstler großbritanniens – lizenzierte Original-Illustrationen von Norman Thelwell, fortschrittlicher Digitaldruck auf 3 Oberflächen. Einfach zu montieren, die für die montage des WC-Sitzes erforderlich sind, alle notwendigen Beschläge und Werkzeuge, werden in der Produktbox geliefert. Hochwertiger wc-sitz mit absenkautomatik, feuchtigkeitsbeständig, stark und solide, MDF-Holz-Toilettensitz. Ein perfektes Geschenk für Freunde und Familie. Beschichtet mit einer extra Schutzfolie mit super Form digital gedruckten Bildern.

Thelwell-geschenke, geschenke für vater, reitgeschenke, Bauernhaus-Geschenke, Landhaus-Geschenke, Fuchsjagd-Themen-Geschenke, Pony-Geschenke, Geschenke für Mama und fantastische lustige Weihnachtsgeschenke. In geschenkverpackung. Passend für alle ovalen standard-toilettensitze, außentoilette, perfekt für die Toilette im Erdgeschoss, Hof-WC oder Hauswirtschaftsraum-WC. Einfach reinigen wie ein normaler einfarbiger WC-Sitz.
ZnačkaLooprints #ad
VýrobceLooprints #ad
Výška1.97
Délka18.5
Šířka14.96
Číslo díluLOOFB007
ModelkaLOOFB007

5. Sanilo

#ad

Sedátko na WC s automatickým sklápěním, pěkné motivy, velký výběr, vysoká a stabilní kvalita ze dřeva

#ad
Sanilo #ad - Wc sedátko ze dřeva, stabilní závěsy. D/Š: cca. Kvalitní povrch, snadná péče. Wc sedátko s automatickým sklápěním zavírá se měkce a tiše. Vhodné pro všechny běžné wc mísy závěsné i stojící WC mísy. 47, 0/37, 7 cm.
ZnačkaSanilo #ad
VýrobceSanilo #ad
Výška0.99
Délka18.5
Šířka14.84

6. Sanilo

#ad

WC sedátko s různými motivy graffiti, Sanilo WC sedátko s automatickým sklápěním, vysoce kvalitní WC sedátko ze dřeva

#ad
Sanilo #ad - Stylové wc sedátko je k dostání v různých kreativních motivech a ideálně se hodí k přizpůsobení koupelny vlastním přáním a individuálnímu uspořádání.

Tím se šetří povrch toaletního sedátka a zvyšuje se životnost výrobku. Univerzální díky tvaru víka toalety se hodí na všechny běžné závěsné a stojící WC mísy a lze jej snadno upevnit pomocí dodaného montážního materiálu. Praktické integrovaná sklápěcí automatika zavírá víko wc jemně a tiše. Kvalitní wc sedátko je vyrobeno ze stabilního a nerozbitného dřeva. Snadná údržba wc brýle mají speciální antibakteriální povrch a lze je bez problémů čistit všemi čisticími prostředky pro domácnost. Díky speciálnímu zpracování a kvalitnímu materiálu nabízí víko velmi pohodlné sezení.
ZnačkaSanilo #ad
VýrobceSanilo #ad
Výška0.99
Délka18.5
Šířka14.84

7. Sanilo

#ad

Vysoká a stabilní kvalita ze dřeva, Sedátko na WC s automatickým sklápěním, mnoho pěkných sedátek na WC na výběr

#ad
Sanilo #ad - Kvalitní povrch, snadná údržba. Wc sedátko ze dřeva, stabilní závěsy. 47, 0 / 37, 7 cm. D/š: cca. Vhodné pro všechny běžné wc mísy závěsné i stojící WC mísy. Wc sedátko s automatickým sklápěním zavírá se měkce a tiše.
ZnačkaSanilo #ad
VýrobceSanilo #ad
Výška1.97
Délka18.5
Hmotnost4.41
Šířka14.84

8. SANFINO

#ad

Mnoho pestrých motivů, SANFINO® Prémiové WC sedátko s automatickým sklápěním – kvalitní víko na WC ze dřeva, vysoký komfort sezení, jednoduchá montáž včetně návodu k montáži český jazyk nelze

#ad
SANFINO #ad - Mimořádně jemný povrch a oválný tvar víka nabízí vysoký komfort sezení. Mimořádně nerozbitná, odolná proti poškrábání, vysoce kvalitní povrchová úprava a robustní kovové panty zaručují dlouhou životnost. Rozměry: 43, 5 až 20 cm, 5 × 5 cm – montážní otvory na toaletě mohou mít vzdálenost 10, 5 × 37, aby se sedadlo ideálně umístilo.

Stabilní rozpěrky pod toaletními brýlemi vydrží zatížení až 200 kg. Kreativní motivy dodají vaší toaletě navíc krásný vzhled. Sanfino dřevěná wc sedátka mají standardní velikost a hodí se na téměř všechny běžné wc mísy. 1 x wc sedátko + montážní sada pro upevnění. S přiloženou sadou pro rychlé upevnění je zajištěna rychlá a jednoduchá montáž WC sedátko s automatickým sklápěním.

Vysoce kvalitní wc sedátko s dřevěným jádrem, pochromovanými kovovými panty a integrovanou automatikou sklápění slibuje jemné a tiché zavírání WC víka a toaletních brýlí. Kromě toho přesvědčí antibakteriální povrch víka na toaletu s automatickým sklápěním jednoduchým čištěním a nabízí maximální hygienu.
ZnačkaSANFINO #ad
VýrobceSanfino #ad
Výška1.97
Délka17.13
Hmotnost5.51
Šířka14.76
Číslo díluW1002C

9. SANFINO

#ad

Jednoduchá montáž včetně návodu k montáži – "Open-Closed", mnoho pestrých motivů, vysoký komfort sezení, SANFINO® Prémiové WC sedátko s automatickým sklápěním – kvalitní víko na WC ze dřeva

#ad
SANFINO #ad - Stabilní rozpěrky pod toaletními brýlemi vydrží zatížení až 200 kg. Kromě toho přesvědčí antibakteriální povrch víka na toaletu s automatickým sklápěním jednoduchým čištěním a nabízí maximální hygienu. Sanfino dřevěná wc sedátka mají standardní velikost a hodí se na téměř všechny běžné wc mísy.

Mimořádně jemný povrch a oválný tvar víka nabízí vysoký komfort sezení. 1 x wc sedátko + montážní sada pro upevnění. Vysoce kvalitní wc sedátko s dřevěným jádrem, pochromovanými kovovými panty a integrovanou automatikou sklápění slibuje jemné a tiché zavírání WC víka a toaletních brýlí. Kreativní motivy dodají vaší toaletě navíc krásný vzhled.

Rozměry: 43, 5 × 37, 5 × 5 cm – montážní otvory na toaletě mohou mít vzdálenost 10, 5 až 20 cm, aby se sedadlo ideálně umístilo. Mimořádně nerozbitná, odolná proti poškrábání, vysoce kvalitní povrchová úprava a robustní kovové panty zaručují dlouhou životnost. S přiloženou sadou pro rychlé upevnění je zajištěna rychlá a jednoduchá montáž WC sedátko s automatickým sklápěním.
ZnačkaSANFINO #ad
VýrobceSanfino #ad
Výška1.97
Délka17.13
Hmotnost7.5
Šířka14.76
Číslo díluW1085C

10. Sanilo

#ad

Vysoká a stabilní kvalita ze dřeva Vip Lounge, Sanilo WC sedátko s automatickým sklápěním, mnoho krásných černých víček na toaletu na výběr

#ad
Sanilo #ad - Tím se šetří povrch toaletního sedátka a zvyšuje se životnost výrobku. Díky speciálnímu zpracování a kvalitnímu materiálu nabízí víko velmi pohodlné sezení.

Kvalitní wc sedátko je vyrobeno ze stabilního a nerozbitného dřeva. Snadná údržba wc brýle mají speciální antibakteriální povrch a lze je bez problémů čistit všemi čisticími prostředky pro domácnost. Praktické integrovaná sklápěcí automatika zavírá víko wc jemně a tiše. Univerzální díky tvaru víka toalety se hodí na všechny běžné závěsné a stojící WC mísy a lze jej snadno upevnit pomocí dodaného montážního materiálu. Stylové wc sedátko je k dostání v různých kreativních motivech a ideálně se hodí k přizpůsobení koupelny vlastním přáním a individuálnímu uspořádání.
ZnačkaSanilo #ad
VýrobceSanilo #ad
Výška1.97
Délka18.5
Hmotnost6.61
Šířka14.84