Top 10 Warmhaltebecher Für Kaffee – Izolované šálky a hrnky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Emsa

#ad

500 ml TRAVEL Mug Grande manžeta černá s osobním kruhovým gravírováním, Travelmug Káva & Tee Thermo to-go hrnek 100% bezpečný proti vytečení, Emsa Izolační hrnek z ušlechtilé oceli s rytinou např. jména

#ad
Emsa #ad - Jméno jako kulatý rytí, osobní nápad na dárek, už žádné výměny! gravírování je zahrnuto v ceně. Naše gravírování je odolné do myčky nádobí! postup & zpracování jednoduše vložte své přání na gravírování při objednávce "Přizpůsobit nyní" nebo nám po nákupu pošlete zprávu.

S rytinou zdarma – váš individuální text na přání např. Reklamní dárky pro firmy/firmy, dárky pro zaměstnance, povýšení, narozeniny nebo výročí firmy. Možnost gravírování loga – můžeme také vygravírovat vaše logo, kontaktujte nás nebo nám pošlete své logo po dokončení objednávky. Používáme nejmodernější laserovou gravírovací techniku BEZ použití chemických pomůcek. Emsa travel mug – originál! ideální na cesty – 100% těsná a zabezpečená proti vytečení v kabelce a batohu / jednoduše se otevírá stisknutím tlačítka / pití 360° po celém obvodu / kvalitní, dvoustěnná izolační píst z ušlechtilé oceli udrží až 12 hodin studené nebo až 6 hodin teplé / forma ideální pro držák do auta / cestovní mug je vhodný do myčky nádobí, víko lze rozložit pro snadné a hygienické čištění.

V případě nejasností Vás kontaktujeme. Napište nám podrobná přání na gravírování nebo nechte hrnek navrhnout naším zkušeným týmem rytiny. Možnost expresní úpravy – vyberte si expresní zaslání u pokladny a my Vaši objednávku vyryjeme a zašleme co nejrychleji.
ZnačkaEmsa #ad

2. Emsa

#ad

Emsa Izolační hrnek s rytinou např. jména 500 ml TRAVEL Mug Grande manžeta modrá s osobním kulatým gravírováním, Travelmug Kávový čaj Thermo to-go hrnek s uzávěrem Quick Press 100% zabezpečený proti

#ad
Emsa #ad - Naše gravírování je odolné vůči mytí v myčce nádobí! postup a vyřízení jednoduše vložte požadované gravírování při objednávce "nyní přizpůsobit" nebo nám pošlete po nákupu zprávu. Reklamní dárky pro firmy/firmy, dárky pro zaměstnance, povýšení, narozeniny nebo výročí firmy.

Emsa travel mug – originál. Možné gravírování loga – po dokončení objednávky můžeme vygravírovat i vaše logo. Napište nám svá podrobná přání na gravírování nebo nechte hrnek navrhnout náš zkušený tým pro gravírování. Jméno jako kruhová rytina, osobní nápad na dárek, již žádné výměny. Možnost expresní zpracování – vyberte si expresní zaslání u pokladny a my Vaši objednávku vyryjeme a odešleme co nejdříve. Ideální na cesty – 100% těsná a zabezpečená proti vytečení v kabelce & batohu / kvalitní dvoustěnný izolační píst z ušlechtilé oceli udrží až 12 hodin studený nebo až 6 hodin teplý / jednoduše se otevře stisknutím tlačítka / pít 360° dokola / forma ideální pro držák do auta / cestovní hrnek je vhodný pro mytí v myčce, víko lze rozložit pro snadné a hygienické čištění.

V případě nejasností Vás kontaktujeme. S rytinou zdarma – váš individuální text na přání např. Rytina je zahrnuta v ceně. Používáme nejmodernější techniku laserového gravírování bez použití chemických pomůcek.
ZnačkaEmsa #ad
VýrobceEmsa #ad

3. Emsa

#ad

Emsa N20202 Travel Mug Classic izolační hrnek 0,36 litru | nový komfortní šroubovací uzávěr | ušlechtilá ocel | 4 h horké a 8 h studené | 100% těsný | lze mýt v myčce | 360° otvor na pití | černý

#ad
Emsa #ad - Moderní design rukávu: trendy soft-touch pouzdro perfektně padne do ruky, aniž by sklouzávalo a je k dostání v mnoha barvách a dvou různých velikostech. Ideální izolační výkon: náš izolační hrnek travel mug je vyroben z odolné ušlechtilé oceli s dlouhou životností a udrží teplé nápoje až 6 hodin teplé a studené nápoje chladné až 12 hodin.

Uzávěr quick priss: jednoduché otevírání díky rychloupínacímu uzávěru s tlakovým ventilem – pro rychlé a příjemné doušky, přesně tehdy, když ho potřebujete. Objevte perfektní izolační hrnek pro každodenní použití a vychutnejte si své oblíbené nápoje, ať už vás život zavede kamkoliv. Snadné čištění: praktický design vhodný do myčky s víkem, který lze snadno rozložit na dvě části, pro perfektní hygienu a snadné čištění.

Pro jednoduché a chytré pití, které přispívá k zamezení vzniku odpadu a šetří životní prostředí. Otevírání a zavírání bez námahy: vybaveno komfortním šroubovacím uzávěrem, který usnadňuje plnění. 360° pití: 360° víko umožňuje snadné používání a pití z každého úhlu. 100% bezpečné proti vytečení: žádné vytékání, pro absolutní bezpečnost na cestách – vejde se do všech kapes a běžných držáků nápojů v autě.
ZnačkaEmsa #ad
VýrobceEmsa #ad
Výška8.03
Délka3.23
Hmotnost0.84
Šířka3.23
Číslo díluN20202
ModelkaN20202

4. Emsa

#ad

Emsa N20225 Travel Mug Wave izolační pohárek 0,5 litru | nový komfortní šroubovací uzávěr | ušlechtilá ocel | 6 hodin horké a 12 h studené | 100% těsný | lze mýt v myčce | 360° otvor na pití | černý

#ad
Emsa #ad - 360° pití: 360° víko umožňuje snadné používání a pití z každého úhlu. Uzávěr quick priss: jednoduché otevírání díky rychloupínacímu uzávěru s tlakovým ventilem – pro rychlé a příjemné doušky, přesně tehdy, když ho potřebujete. Snadné čištění: praktický design vhodný do myčky s víkem, který lze snadno rozložit na dvě části, pro perfektní hygienu a snadné čištění.

Pro jednoduché a chytré pití, které přispívá k zamezení vzniku odpadu a šetří životní prostředí. Moderní design rukávu: trendy soft-touch pouzdro perfektně padne do ruky, aniž by sklouzávalo a je k dostání v mnoha barvách a dvou různých velikostech. Objevte perfektní izolační hrnek pro každodenní použití a vychutnejte si své oblíbené nápoje, ať už vás život zavede kamkoliv.

Ideální izolační výkon: náš izolační hrnek travel mug je vyroben z odolné ušlechtilé oceli s dlouhou životností a udrží teplé nápoje až 6 hodin teplé a studené nápoje chladné až 12 hodin. 100% bezpečné proti vytečení: žádné vytékání, pro absolutní bezpečnost na cestách – vejde se do všech kapes a běžných držáků nápojů v autě. Otevírání a zavírání bez námahy: vybaveno komfortním šroubovacím uzávěrem, který usnadňuje plnění.
ZnačkaEmsa #ad
VýrobceEmsa #ad
Výška9.53
Délka3.15
Hmotnost0.99
Šířka3.15
Číslo díluN20225
ModelkaN20225

5. Emsa

#ad

0.36 L, Termohrnek EMSA mobilní požitek 360 ml uzávěr Quick Press řada Travel Mug

#ad
Emsa #ad - Prokazuje se jako absolutní mistr v udržování teplých nápojů: Obsah je po čtyřech hodinách horký více než 60 °C. Snadná manipulace. Otvírá se zmáčknutím knoflíku - můžete pít ze všech 360° kolem dokola. 100procentně těsní. 100% těsný –- ideální na cesty a vhodný do auto držáků.
ZnačkaEmsa #ad
VýrobceEmsa #ad
Výška1
Délka1
Hmotnost0.66
Šířka1
Číslo dílu513550
Modelka513550

6. Emsa

#ad

Ušlechtilá ocel/pudr pro Růžová, EMSA N2010600 Travel Mug Waves Isolierbecher 18/10

#ad
Emsa #ad - Uzávěr quick press: pro snadné a pohodlné pití jednoduchým stisknutím na knoflík ve víku jak k otevření jako také k uzavření. Rozsah dodávky: emsa n2010600 travel mug waves isolierbecher, otvor z umělé hmoty pp, ušlechtilá ocel/pudr růžová, hmotnost: 0, objem: 360 ml, 4 kg, materiál: Kryt z ušlechtilé oceli 18/10, manžeta ze silikonu.

Hodiny dlouhou chuť čerstvě uvařené kávy díky konstantní teplotu a Luftdichtem uzávěr. Komfortní pohárek: pít každá strana díky 360 ° otvor; v uzavřeném stavu 100% těsná; pojme až 360 ml a je kompletně lze mýt v myčce. Vynikající izolační výkon: naplněné až 4 hodin teplé a 8 hodin studené; příjemný komfort při nošení díky atraktivní silikonová manžeta.
ZnačkaEmsa #ad
VýrobceEmsa #ad
Výška8.03
Délka3.23
Hmotnost0.84
Šířka3.23
Číslo díluN2010600
ModelkaN2010600
Záruka5 jahre herstellergarantie.

7. Emsa

#ad

Emsa Travel Mug Waves Grande izolační hrnek N20119 | 0,5 l | až 6 hodin horký a 12 h studený, 100% hustý termohrnek | 360° otvor na pití | uzávěr Quick Press | černý

#ad
Emsa #ad - Absolutně robustní z dvoustěnné ušlechtilé oceli 18/10 . Optimální čištění: víko lze rozložit na dvě části a kompletně mýt v myčce. Ideální pro řízení auta. Optimální izolační výkon: udrží nápoje horké až 6 hodin nebo 12 hodin studené. Atraktivní silikonová manžeta s trendovým vlnitým vzorem a protiskluzovým dnem zajišťuje stabilitu. 360° otvor pro pití: pití z každé strany, a proto např. Praktické ovládání jednou rukou díky uzávěru Quick Press.
ZnačkaEmsa #ad
VýrobceEmsa #ad
Výška9.53
Délka3.15
Hmotnost0.99
Šířka3.15
Číslo díluN2011900
ModelkaN2011900

8. Emsa

#ad

Termohrnek EMSA mobilní požitek 360 ml uzávěr Quick Press řada Travel Mug

#ad
Emsa #ad - 100% těsný –- ideální na cesty a vhodný do auto držáků. 100procentně těsní. Otvírá se zmáčknutím knoflíku - můžete pít ze všech 360° kolem dokola. Prokazuje se jako absolutní mistr v udržování teplých nápojů: Obsah je po čtyřech hodinách horký více než 60 °C. Snadná manipulace.
ZnačkaEmsa #ad
Výrobceemsa #ad
Výška3.2
Délka3.2
Hmotnost0.86
Šířka7.9
Číslo dílu515108
Modelka515108

9. Emsa

#ad

Emsa Termohrnek Travel Mug Classic černý 360 ml s osobním kulatým gravírováním laserem z ušlechtilé oceli Soft-Touch manžeta | nový komfortní šroubovací uzávěr

#ad
Emsa #ad - Poté se otevře okno, ve kterém můžete pohodlně a rychle uložit své přání na gravírování latinskými písmeny. Kompaktní termo nádoba má objem 0, 36 l a je vhodná do myčky nádobí! Ve srovnání s mnoha srovnatelnými produkty lze víko pro hygienické čištění rozložit.

Díky dvouplášťové izolační baňce z ušlechtilé oceli zůstává obsah teplý až 4 hodiny nebo studený až 8 hodin. Vezměte prosím na vědomí, že navzdory kruhovému gravírování nelze z technických důvodů realizovat průběžné gravírování 360° náraz na náraz. S vaším individuálním textem na přání pro kulaté gravírování se termohrnek stane unikátem a je tak originálním osobním nápadem na dárek. Lze termohrnek přepravovat bezpečně proti vytečení. Dále je kulatá rytina mnohem lepší ve své čitelnosti ve srovnání s jinými nabídkami gravírování, které jsou většinou omezeny pouze na krátký text nebo lze umístit pouze svisle na hrnek.

Kromě toho se hodí pro všechny běžné držáky do auta. DŮleŽitÁ upozornĚnÍ k rytÍ: abyste nám mohli sdělit své přání ohledně gravírování, klikněte prosím na žluté tlačítko "Přizpůsobit nyní". V taškách, batohech apod. Ideální na cesty: tento izolační kelímek je opatřen těsným uzávěrem quick Express, který v kombinaci s obvodovým otvorem slibuje snadnou manipulaci.
ZnačkaEmsa #ad
VýrobceEmsa #ad
Výška7.87
Délka3.15
Hmotnost405
Šířka3.15
Číslo dílu180-100-O-LAS / N2020200

10. Emsa

#ad

Emsa Termohrnek Travel Mug Grande červený 500 ml s osobním kulatým gravírováním laserem ušlechtilá ocel Soft-Touch manžeta Quick Express uzávěr

#ad
Emsa #ad - Ideální na cesty: tento izolační hrnek je opatřen těsným uzávěrem quick express, který v kombinaci s obvodovým otvorem a přilnavou silikonovou manžetou slibuje snadnou manipulaci. Kromě toho se hodí pro všechny běžné držáky do auta. S vaším individuálním textem na přání pro kulaté gravírování se termohrnek stane unikátem a je tak originálním osobním nápadem na dárek.

DŮleŽitÁ upozornĚnÍ k rytÍ: abyste nám mohli sdělit své přání ohledně gravírování, klikněte prosím na žluté tlačítko "Přizpůsobit nyní". Vezměte prosím na vědomí, že navzdory kruhovému gravírování nelze z technických důvodů realizovat průběžné 360° gravírování náraz na náraz. Lze termohrnek přepravovat bezpečně proti vytečení. Kompaktní termo nádoba má objem 0, 5 l a je vhodná do myčky nádobí! Ve srovnání s mnoha srovnatelnými produkty lze víko pro hygienické čištění rozložit.

Díky dvouplášťové izolační baňce z ušlechtilé oceli zůstává obsah teplý až 6 hodin nebo studený až 12 hodin. Poté se otevře okno, ve kterém můžete pohodlně a rychle uložit své přání na gravírování latinskými písmeny. V taškách, batohech apod. Dále je kulatá rytina mnohem lepší ve své čitelnosti ve srovnání s jinými nabídkami gravírování, které jsou většinou omezeny pouze na krátký text nebo lze umístit pouze svisle na hrnek.
ZnačkaEmsa #ad
VýrobceEmsa #ad
Výška9.45
Délka3.15
Hmotnost0.99
Šířka3.15
Číslo dílu180-13-O-LAS / 515617
Modelka180-13-O-LAS / 515617