Top 10 Villeroy & Boch Lampe – Stolní lampy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. SIGOR

#ad

Doba svícení 12 h, výška 38 cm, IP54, nabíjecí s Easy Connect, šalvějová zelená, SIGOR Nuindie – stmívatelná LED stolní lampa na baterie pro vnitřní i venkovní použití, ochrana proti stříkající vodě

#ad
SIGOR #ad - Působivá atmosféra: funkce flexmood nabízí prostřednictvím dotykového stmívače teplé bílé a neoslňující světlo ve dvou barevných teplotách 2 700 K a 2 200 K. Nuindie tak spojuje nadčasový design s nejmodernější bezdrátovou LED technologií.

Stylové a individuální: jedinečné stínidlo stolní lampy nuindie zajišťuje v obývacím pokoji, ložnici nebo jídelně neoslňující osvětlení stolu a příjemné akcentové světlo směrem nahoru. Rozšiřuje tak kdykoli vhodnou světelnou atmosféru – také jako lampička na noční stolek nebo na čtení. Dobíjecí: s přiloženým usb síťovým zdrojem a 1, 2 m dlouhým nabíjecím kabelem s magnetickým konektorem Easy Connect lze světlo baterie pohodlně a nekomplikovaně nabíjet.

Vnitřní a vnější: stmívatelná stolní lampa na baterie pro obytné a venkovní prostory vydrží díky třídě ochrany IP54 ochrana proti stříkající vodě i přeháňky deště. Tak svítí až 12 hodin, a to zcela bez kabelu baterie Li-Ion, 4 400 mAh. Jednoduché ovládání: světlo lze zcela jednoduše a intuitivně zapínat a vypínat dotykovým spínačem a stmívat. Díky své vysoké vlastní hmotnosti ≈ 1 kg má solidní stabilitu.
ZnačkaSIGOR #ad
VýrobceSigor #ad
Výška14.96
Délka3.94
Hmotnost2.25
Šířka3.94
Číslo dílupart_B08GM5KKGM
Modelka450860140

2. Villeroy & Boch

#ad

Villeroy & Boch Stolní lampa Soul 2.0 LED antracit

#ad
Villeroy & Boch #ad - Bezdrátová stolní lampa z hliníku s práškovým nástřikem. Villeroy & Boch. Provoz na baterii, celková doba svícení cca 24 hodin, doba nabíjení cca 6 hodin. Vhodné pro vnitřní i venkovní použití. Nyní včetně nabíjecí stanice a s proměnlivou teplotou barvy ze studené bílé na teplou bílou.
ZnačkaVilleroy & Boch #ad
Výška4.72
Délka9.45
Hmotnost2.65
Šířka5.91
Číslo dílu?96871
Modelka?96871

3. Zafferano

#ad

Dama Pro hliníková stmívatelná LED stolní lampa, H29 cm, kontaktní nabíjecí podstavec, vnitřní/venkovní použití, EU zástrčka, stupeň krytí IP54, Zafferano, bílá

#ad
Zafferano #ad - Tento produkt obsahuje světelný zdroj energetické účinnosti G. Je vybavena: kontaktním nabíjecím podstavcem, dotykovým stmívačem a funkcí volby teploty barvy světla mezi 2700 a 3000 ° Kelviny. Technické údaje: doba nabíjení 5-7 h; napětí 220-240 v; frekvence 50-60 hz; výkon: 2, 5 x v 29 cm / 4, 7 v; průměr: 12, 9 x V 11, 2 w; světelný tok: 154 lm; IRC 80; napětí: DC 3, 4 in.

U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt. Okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsažených světelných zdrojů. Dama pro je přenosná a dobíjecí stolní lampa na baterie. Dobíjecí a stmívatelná lampa z lakovaného hliníku, polykarbonátový difuzor a LED světelný zdroj; Dama má stupeň krytí IP54 a je vhodná jak pro vnitřní, tak i venkovní použití.

Dama pro je k dostání ve dvou verzích: s nebo bez usb postranního vstupu pro nabíjení mobilních zařízení; Pozor: při nabíjení lampy nepřipojujte mobilní zařízení. Zafferano dama pro obsahuje kromě nabíjecí stanice stmívatelnou 2, 2w led žárovku; LED světlo zajišťuje jasný jas při různých aktivitách; barevná teplota 2700 K, CRI index reprodukce barev 80 .
ZnačkaZafferano #ad
VýrobceZafferano #ad
Výška11.42
Délka4.92
Hmotnost1.76
Šířka4.92
Číslo díluLD0610B3
ModelkaLD0610B3

4. Zafferano

#ad

EU zástrčka Coren, použití v interiéru/exteriéru, kontaktní nabíjecí stanice, Zafferano Poldina Pro – stmívatelná LED stolní lampa z hliníku, stupeň krytí IP54, H38 cm

#ad
Zafferano #ad - Pro změnu nastavení jednoduše podržte tlačítko zapnutí. Tento produkt obsahuje světelný zdroj energetické účinnosti F. Nabíjejte mě na podložce pro nabití baterie verzí "pro" od poldina, kde není žádná zásuvka. Přizpůsobte si své světlo jednoduchý, elegantní design poldiny se spojuje s praktickou funkčností: jedním dotykem ruky stačí zapnout a vypnout led lampu jednoduchým "dotykovým" gestem.

Rozměry lamp: 111 x11 x 38 cm, difuzor z polykarbonátu, 100-240 v 50-60 hz 5 Vdc max 1 A, EU síťový adaptér s 1 USB konektorem. Balení obsahuje: poldina pro, světelný zdroj led; světelný tok: 192 – 200 lm; doba úplného nabíjení 6–7 h; CRI index reprodukce barev>80; teplota světla mezi 2700 K a 3000 K dynamická bílá. Je vybavena kontaktní nabíjecí stanicí, váš životní styl Poldina Pro je LED přenosná, tak i pro venkovní použití. Měli bychom dnes večer vyrazit? zafferano poldina pro je chráněna proti kapalinám podle ip65 a hodí se pro použití v interiéru i exteriéru; můžete ji používat doma, na zahradě, na terase, v kanceláři, na balkóně nebo v restauracích a ubytovacích zařízeních po celý rok.

Okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsažených světelných zdrojů. Mohlo by to být ještě jednodušší? podržte tlačítko na stínidle a nastavte barvu světla vaší Poldiny: Vyberte si podle požadované atmosféry teplejší nebo chladnější odstín 2700 až 3000 kelvinů. Vaše lampa, difuzor z polykarbonátu činí poldina pro s krytím ip65 vhodnou jak pro vnitřní, dotykovým stmívačem a paměťovou funkcí pro nastavení stmívání, která si pamatuje stupně stmívání, takže intenzita světla při každém zapnutí odpovídá dříve nastavené intenzitě světla. Vezměte si ji s sebou ven na osvětlení večeře nebo na čtení pod hvězdami.
ZnačkaZafferano #ad
VýrobceZafferano #ad
Výška14.96
Délka4.33
Hmotnost2.43
Šířka4.33
Číslo dílu1
ModelkaZAFPOLPRO-CO

5. K-Bright

#ad

K-Bright Stmívatelná stolní lampa s LED akumulátorem | Dobíjecí do interiéru i exteriéru | teplá barva světla | vodotěsnost IP54 | 240 lm | stolní lampa s USB nabíjecí stanicí černá.

#ad
K-Bright #ad - Lze jej plně nabít za 6 hodin pomocí speciální USB nabíjecí stanice. Třída ochrany ip54: má stupeň ochrany proti kapalinám, takže je lampa ideální pro použití v interiéru i exteriéru. Intenzita světla se nastavuje podržením prstu na dotykové ploše stmívání.

Módní design: stylový a moderní styl s klasickými barvami a jasným a jednoduchým designem. 20 led at 3000 k, skládající se z 20 led s teplotou barvy 3000 k, přírodní a relaxační světlo, 240 lumenů: světelný zdroj nastavitelný na 2 watty, ideální pro postavení na stůl a pro všechny aktivity doma. Usb nabíjecí stanice pro lampu je součástí dodávky. Váží pouhých 800 gramů a je vhodný jak pro domácí použití, tak i do restaurací a ubytovacích zařízení.

Lampa k-bright ukládá naposledy nastavenou intenzitu světla. Současně je tato bezdrátová stolní lampa také dobrou volbou jako dárek. Nastavení dotykovým stmívačem: lampa se zapíná a vypíná rychlým dotykem dotykového povrchu stínidla. Dlouhá životnost: obsahuje dvě lithiové baterie s dlouhou životností, které mohou v závislosti na nastavení jasu poskytnout 9 až 48 hodin trvalého osvětlení. Vysoká reprodukce barev: CRI 95 %. Světelný tok 240 lumenů.
ZnačkaK-Bright #ad
VýrobceK-Bright #ad
Výška16.54
Délka4.92
Hmotnost1.76
Šířka5.71
Číslo díluYX-GT-001-nero
ModelkaGT-001-3000K

6. K-Bright

#ad

Teplá barva světla pro vnitřní i venkovní použití, K-Bright Stmívatelná stolní lampa s LED bateriemi pro vnitřní i venkovní použití, designová stolní lampa s USB nabíjecí stanicí tmavě šedá., dobíjecí

#ad
K-Bright #ad - Dlouhá životnost: obsahuje dvě lithiové baterie s dlouhou životností, které mohou v závislosti na nastavení jasu poskytnout 9 až 48 hodin trvalého osvětlení. Vysoká reprodukce barev: CRI 95 %. 20 led at 3000 k, skládající se z 20 led s teplotou barvy 3000 k, 240 lumenů: světelný zdroj nastavitelný na 2 watty, přírodní a relaxační světlo, ideální pro postavení na stůl a pro všechny aktivity doma.

Lampa k-bright ukládá naposledy nastavenou intenzitu světla. Lze jej plně nabít za 6 hodin pomocí speciální USB nabíjecí stanice. Intenzita světla se nastavuje podržením prstu na dotykové ploše stmívání. Třída ochrany ip54: má stupeň ochrany proti kapalinám, takže je lampa ideální pro použití v interiéru i exteriéru.

Dobíjecí stolní lampa z lakovaného hliníku. Váží pouze 800 gramů. Módní design: stylový a moderní styl s klasickými barvami a jasným a jednoduchým designem. Usb nabíjecí stanice pro lampu je součástí dodávky. Vhodné pro rodinné večeře, pláž a outdoorové pikniky, čtení v noci na balkóně. Nastavení dotykovým stmívačem: lampa se zapíná a vypíná rychlým dotykem dotykového povrchu stínidla.
ZnačkaK-Bright #ad
VýrobceK-Bright #ad
Výška17.32
Délka4.92
Hmotnost1.76
Šířka5.71
Číslo díluGT-001
ModelkaGT-001-3000K

7. Zafferano

#ad

Zafferano, Farbe Corten, Geeignet für den Innen- und Außenbereich, Pina Pro Lampe, Wiederaufladbare und Kabellose Tischlampe mit Touch Control, Höhe 29 cm, 2700 K, Dimmer

#ad
Zafferano #ad - Auch fÜr den außenbereich: dank der hohen schutzart iP54 kann die kabellose Pina Pro Lampe auch im Freien verwendet werden und sorgt für eine einzigartige Atmosphäre im Garten oder auf der Terrasse.

Modernes und elegantes design: mit der struktur aus cortenfarbenem Aluminium, einem Diffusor aus Polykarbonat und einer LED-Lichtquelle passt die Pina Pro zu allen Einrichtungsstilen. Wiederaufladbar: die pina pro lampe kann aufgeladen werden, indem Sie sie auf die Kontaktladestation stellen. Kontrolle der batterielaufzeit: mithilfe des elektronischen Kontrollsystems überwacht die Lampe die Akkulaufzeit, wodurch das Aufladen optimiert und eine ordnungsgemäße Nutzung gewährleistet wird.

Die lebensdauer der batterie beträgt 12 Stunden, die Ladezeit bei 1A beträgt 6/7 Stunden. Touch control: dank der touch control am Sockel können Sie die Lampe ganz einfach ein- und ausschalten und die Lichtintensität anpassen.
ZnačkaZafferano #ad
VýrobceAi Lati Lights #ad
Výška11.42
Délka4.13
Hmotnost0.68
Šířka4.13
Číslo dílu1
ModelkaLD0650R3

8. SIGOR

#ad

SIGOR Nuindie – stmívatelná LED stolní lampa na baterie pro vnitřní i venkovní použití, noční černá, IP54, doba svícení 12 h, nabíjecí s Easy Connect, ochrana proti stříkající vodě, výška 38 cm

#ad
SIGOR #ad - Nuindie tak spojuje nadčasový design s nejmodernější bezdrátovou LED technologií. Tak svítí až 12 hodin, 4 400 mAh. Rozšiřuje tak kdykoli vhodnou světelnou atmosféru – také jako lampička na noční stolek nebo na čtení. Působivá atmosféra: funkce flexmood nabízí prostřednictvím dotykového stmívače teplé bílé a neoslňující světlo ve dvou barevných teplotách 2 700 K a 2 200 K.

Stylové a individuální: jedinečné stínidlo stolní lampy nuindie zajišťuje v obývacím pokoji, ložnici nebo jídelně neoslňující osvětlení stolu a příjemné akcentové světlo směrem nahoru. Díky své vysoké vlastní hmotnosti ≈ 1 kg má solidní stabilitu. Vnitřní a vnější: stmívatelná stolní lampa na baterie pro obytné a venkovní prostory vydrží díky třídě ochrany IP54 ochrana proti stříkající vodě i přeháňky deště.

Dobíjecí: s přiloženým usb síťovým zdrojem a 1, a to zcela bez kabelu baterie li-ion, 2 m dlouhým nabíjecím kabelem s magnetickým konektorem Easy Connect lze světlo baterie pohodlně a nekomplikovaně nabíjet. Jednoduché ovládání: světlo lze zcela jednoduše a intuitivně zapínat a vypínat dotykovým spínačem a stmívat.
ZnačkaSIGOR #ad
VýrobceSigor #ad
Výška14.96
Délka3.94
Hmotnost2.25
Šířka3.94
Číslo dílu4501001
Modelka450100140

9. SIGOR

#ad

IP54, SIGOR Nuindie – stmívatelná LED stolní lampa na baterie pro vnitřní i venkovní použití, sněhově bílá, výška 38 cm, ochrana proti stříkající vodě, nabíjecí s Easy Connect, doba svícení 12 h

#ad
SIGOR #ad - Jednoduché ovládání: světlo lze zcela jednoduše a intuitivně zapínat a vypínat dotykovým spínačem a stmívat. Nuindie tak spojuje nadčasový design s nejmodernější bezdrátovou LED technologií. Působivá atmosféra: funkce flexmood nabízí prostřednictvím dotykového stmívače teplé bílé a neoslňující světlo ve dvou barevných teplotách 2 700 K a 2 200 K.

Vnitřní a vnější: stmívatelná stolní lampa na baterie pro obytné a venkovní prostory vydrží díky třídě ochrany IP54 ochrana proti stříkající vodě i přeháňky deště. Díky své vysoké vlastní hmotnosti ≈ 1 kg má solidní stabilitu. Rozšiřuje tak kdykoli vhodnou světelnou atmosféru – také jako lampička na noční stolek nebo na čtení.

Stylové a individuální: jedinečné stínidlo stolní lampy nuindie zajišťuje v obývacím pokoji, ložnici nebo jídelně neoslňující osvětlení stolu a příjemné akcentové světlo směrem nahoru. Tak svítí až 12 hodin, a to zcela bez kabelu baterie Li-Ion, 4 400 mAh. Dobíjecí: s přiloženým usb síťovým zdrojem a 1, 2 m dlouhým nabíjecím kabelem s magnetickým konektorem Easy Connect lze světlo baterie pohodlně a nekomplikovaně nabíjet.
ZnačkaSIGOR #ad
VýrobceSigor #ad
Výška14.96
Délka3.94
Hmotnost2.2
Šířka3.94
Číslo dílulocalization_B07DCP91GX
Modelka450110140
ZárukaZáruka výrobce.

10. SIGOR

#ad

Ochrana proti stříkající vodě, doba svícení 12 h, SIGOR Nuindie – stmívatelná LED stolní lampa na baterie pro vnitřní i venkovní použití, nabíjecí s Easy Connect, IP54, výška 38 cm, grafitově šedá

#ad
SIGOR #ad - Nuindie tak spojuje nadčasový design s nejmodernější bezdrátovou LED technologií. Tak svítí až 12 hodin, a to zcela bez kabelu baterie Li-Ion, 4 400 mAh. Působivá atmosféra: funkce flexmood nabízí prostřednictvím dotykového stmívače teplé bílé a neoslňující světlo ve dvou barevných teplotách 2 700 K a 2 200 K.

Díky své vysoké vlastní hmotnosti ≈ 1 kg má solidní stabilitu. Stylové a individuální: jedinečné stínidlo stolní lampy nuindie zajišťuje v obývacím pokoji, ložnici nebo jídelně neoslňující osvětlení stolu a příjemné akcentové světlo směrem nahoru. Rozšiřuje tak kdykoli vhodnou světelnou atmosféru – také jako lampička na noční stolek nebo na čtení. Vnitřní a vnější: stmívatelná stolní lampa na baterie pro obytné a venkovní prostory vydrží díky třídě ochrany IP54 ochrana proti stříkající vodě i přeháňky deště.

Jednoduché ovládání: světlo lze zcela jednoduše a intuitivně zapínat a vypínat dotykovým spínačem a stmívat. Dobíjecí: s přiloženým usb síťovým zdrojem a 1, 2 m dlouhým nabíjecím kabelem s magnetickým konektorem Easy Connect lze světlo baterie pohodlně a nekomplikovaně nabíjet.
ZnačkaSIGOR #ad
VýrobceSigor #ad
Výška14.96
Délka3.94
Hmotnost2.2
Šířka3.94
Číslo dílulocalization_B07QDP56L9
Modelka450130140
ZárukaZáruka výrobce.