Top 10 UIHOL Kofferraum Netztasche – Sítě do aut

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. AOKITO

#ad

Síť do zavazadlového prostoru, šroub, síť do auta, nákladní automobily,, AOKITO 4 kusy síť na zavazadla, síť na zavazadla obytný vůz, pro obytné vozy, úložná síť do zavazadlového prostoru s háčkem

#ad
AOKITO #ad - Robustní a spolehlivý: neuvolňují se tak snadno a díky zesílení nehtů jsou naše úložné sítě silnější a nosnější. Můžete je použít k uspořádání mnoha věcí ve vašem autě, nouzové nástroje, nářadí, zejména pokud jste na cestách autem. Vysoce kvalitní materiály: vylepšené síťové kapsy na autosedačky jsou vyrobeny z kvalitního nylonu a PP materiálů, odolné proti poškození, flexibilní, které jsou pevné a odolné, praskání a vyblednutí a odolné proti roztržení a nabízejí vám dlouhou životnost.

Tyto úložné sítě mohou pomoci uspořádat jiné předměty. Iroké spektrum použití: vhodné pro instalaci na většině míst, člunů, aut, nejen v automobilech. Jednoduchá a bezpečná instalace pomocí šroubů nákladních vozů, karavanů, obytných vozů nebo dokonce kdekoli ve vašem domě.

Nápoje, příslušenství pro odkládací plochu vozidla atd. Rám má 4 otvory pro šrouby a lze jej upevnit na většinu plochých povrchů, aniž byste si museli dělat starosti s padajícími předměty. Ušetřete místo: tyto síťové kapsy na sedadla mohou ušetřit spoustu místa. Obsah balení: obdržíte 4 síťové kapsy do auta s rozměry 36 x 18 cm s háčky a 20 šrouby, vhodné pro většinu aut a v dostatečném množství pro každodenní použití a náhradní potřeby.
ZnačkaAOKITO #ad
VýrobceAOKITO #ad
Číslo díluCWW-4
ModelkaCWW-4

2. VEUWOLM

#ad

VEUWOLM Síťová taška do zavazadlového prostoru, univerzální ochranná síť, síť na zavazadla pro auto/SUV, se suchým zipem, do, autosedačka, elastická síťová kapsa do zavazadlového prostoru, 4 kusy

#ad
VEUWOLM #ad - Přiměřená velikost – velikost naší úložné sítě činí 25 × 40 cm, což se na většině míst snadno instaluje a nezabere mnoho místa. Ložná síť do zavazadlového prostoru s touto úložnou taškou ze síťoviny do zavazadlového prostoru můžete uspořádat a třídit věci ve svém autě, lístky atd.

Pokud jej nepoužíváte, čisticí spreje, lahve, čisticí ubrousky, jako jsou potraviny, můžete jej pro snadné skladování složit do plochého tvaru. Díky kompaktnímu rámu a dvojité vrstvě mají síťované kapsy delší životnost. Při demontáži se nepoškodí vnitřek auta. Jednoduchá a bezpečná montáž pomocí dodaných šroubů do nákladních vozů, lodních golfových vozů, aut, obytných vozů a dokonce všude v domě. Síťovou kapsu lze jednoduše připevnit pomocí magických nálepek. Pokud je namontován na stěnu, lahve na vodu a další, pojme elektroniku, který nezabírá místo, knihy, aniž by ucpala vaše cenné místo ve vašem volnočasovém vozidle.

Síť na zavazadla nalepte pouze na trup, opěradlo nebo jiné flanelové polohy. Pokud síťovaný sáček odstraníte, vnitřek se nezničí. Vysoce kvalitní materiály náš organizér trunk net je vyroben z vysoce kvalitního elastického nylonu, aby byl robustní a praktický. Snadná instalace: magic tape lze jednoduše a bezpečně připevnit na váš zavazadlový prostor, opěradlo nebo jiné flanelové polohy.
ZnačkaVEUWOLM #ad
VýrobceVEUWOLM #ad
Číslo díluWYF-A-106
ModelkaWYF-A-106

3. UIHOL

#ad

Obytný vůz, domov silná, síť na uložení auta, síť na potřeby pro čluny, 40 × 20 cm, multifunkční odkládací síť na autosedačky, UIHOL Síťová taška do zavazadlového prostoru, síťka na zavazadla, 3 kusy

#ad
UIHOL #ad - 24hodinový zákaznický servis. Kvalitní poprodejní servis jste díky naší bezproblémové spokojenosti a budete chráněni 90denní náhradou. Jednoduchá a bezpečná montáž pomocí šroubů, které jsou obsaženy ve vašem nákladním vozidle, lodním golfovém vozíku, rekreačním vozidle a dokonce na jakémkoli místě doma.

Není snadné spadnout díky zesílení nehtů je naše úložná síť pevnější a nosnost je silnější. Velká hodnota vyrobeno z vysoce kvalitních nylonových a polypropylenových materiálů, silné a s dlouhou životností, silná elasticita a snadné poškození. Přiměřená velikost – velikost naší úložné sítě činí 40 × 20 cm, autě, což je na většině míst vhodné pro instalaci a nezabírá mnoho místa.

V případě dotazů se prosím obraťte. Upevňuje se na stěnu, které nezabere žádné místo, knihy, aniž by ucpalo vaše cenné místo ve vašem volnočasovém vozidle. Rozmanitost funkcípokud hledáte skladování, lahve na vodu a další, pojme elektroniku, je tato strečová síť řešením pro vás.3 kusy síťovaná kapsa do zavazadlového prostoru, 21 šroubů součástí dodávky. Rám má otvory pro 7 šroubů a lze jej upevnit na většinu rovných povrchů.
ZnačkaUIHOL #ad
VýrobceUIHOL #ad
Hmotnost277
Číslo díluNew Car Seat Net
ModelkaNew Car Seat Net

4. MAGIIN

#ad

Aufbewahrungsnetz Kofferraum Netz für Auto, ZuhauseMit Schrauben, Boot, MAGIIN 2 Stück Kofferraum Netztasche, 36 x 18cm Auto Ablagenetz mit Kunststoffrahmen, Wohnmobil

#ad
MAGIIN #ad - Hochwertiges materialdas auto-aufbewahrungsnetz besteht aus hochwertigem Nylon- und PP-Material, das flexibel und langlebig ist und eine starke Elastizität und Dehnbarkeit aufweist. Die nagelverstärkung ist stärker und tragfähiger. Sicher und bequemdas aufbewahrungsnetz kann einige kleine dinge im Auto verstauen, sondern Sie sich auch keine Gedanken über Ablenkungen beim Fahren machen müssen, wodurch Ihr Auto nicht nur ordentlicher aussieht, was zur Verbesserung der Fahrsicherheit von Vorteil ist, sehr praktisch Werkzeug.

Der installationsprozess ist relativ einfach, mit den mitgelieferten Kreuzschlitzschrauben kann das Aufbewahrungsnetz in wenigen Minuten an der vorgesehenen Stelle installiert werden.

Breite anwendbarkeitgeeignet für alle arten von Autos. Einfach zu installierenkann zur einfachen aufbewahrung auf dem Autositz oder an der Wand in Ihrem Zuhause installiert werden. Auto-aufbewahrungsnetze können überall im Auto platziert werden, Koffern, einschließlich Autositzen, Koffern, Rückenlehnen und mehr. Anwendbare größedie größe beträgt 36 * 18 cm. Paket beinhaltet 2 Aufbewahrungsnetze, 10 Schrauben. Nicht leicht zu beschädigen, lange Lebensdauer.
ZnačkaMAGIIN #ad
VýrobceMAGIIN #ad
Číslo díluNVEUVJRL
ModelkaNVEUVJRL

5. Einesin

#ad

2 kusy, univerzální síť do zavazadlového prostoru, se suchým zipem pro auto/SUV, 60 × 25 cm, síť na zavazadla z nylonu, Síťová taška do zavazadlového prostoru, ochranná síť, elastická úložná síť

#ad
Einesin #ad - Množství: 2 kusy. Vysoce kvalitní materiálytato síť do zavazadlového prostoru je z kvalitního nylonu, se silnou elasticitou, flexibilní a odolná proti opotřebení. V případě dotazů se prosím obraťte.

Při nepoužívání jej můžete pro snadné skladování složit do plochého tvaru. Metoda instalace do zavazadlového prostoru auta, opěradla nebo na jakémkoli jiném místě s chmýřím, které lze nalepit suchým zipem prosím zkontrolujte před objednáním. Tato automatická úložná taška splňuje vaše každodenní potřeby. 24hodinový zákaznický servis. Díky kompaktnímu lemování a dvojité vrstvě jsou síťované kapsy odolnější.

Kvalitní poprodejní servis60 × 25 cm, větší velikost, dodatečný úložný prostor pro auto. Specifikacecelková velikost zadního síťového organizéru činí 60 × 25 cm. Zachycení pomocníků v autě s touto síťovou taškou můžete v autě organizovat a třídit věci jako potraviny, čisticí spreje, lahve, čisticí utěrky, lístky atd.
ZnačkaEinesin #ad
VýrobceEinesin #ad
Výška0.79
Délka7.87
Šířka5.91
Číslo dílu1-114
Modelka2020

6. UIHOL

#ad

Síť se suchým zipem, odolná síť do zavazadlového, univerzální organizér do zavazadlového prostoru, UIHOL Síťová taška do zavazadlového prostoru auta 4 kusy, 40 × 25 cm, síť na zavazadla, autosedačka

#ad
UIHOL #ad - Díky kompaktnímu lemování a dvojité vrstvě jsou síťované kapsy odolnější. Místo instalace – zavazadlový prostor auta, opěradlo nebo jakékoli jiné místo s chmýří, které lze nalepit suchým zipem prosím zkontrolujte to před objednáním.

Nalepte pouze síť na zavazadla na trupu, opěradlo nebo jiné flanelové pozitivní, pokud odstraníte síťový vak, elastického nylonu, nezničí vnitřní prostor. Vynikající materiál tato síť do zavazadlového prostoru je vyrobena z kvalitního, je robustní a praktická. Při nepoužívání jej můžete pro snadné skladování složit do plochého tvaru. V případě dotazů se prosím obraťte. Síťovou kapsu lze snadno nainstalovat pomocí magických nálepek. Specifikace a balení4 kusy magických sítí na skladování samolepek, velikost cca 15 x 9, 8 palců, tato automatická úložná taška splňuje vaše každodenní potřeby.

Zachycení pomocníků v autě s touto síťovou taškou můžete v autě organizovat a třídit věci jako potraviny, čisticí spreje, lahve, čisticí utěrky, lístky atd. Kvalitní poprodejní servis jste díky naší bezproblémové spokojenosti a budete chráněni 90denní náhradou. 24hodinový zákaznický servis.
ZnačkaUIHOL #ad
VýrobceUIHOL #ad
Výška0.2
Délka15.75
Hmotnost0.57
Šířka9.84
Číslo díluCar Storage Net mesh
Modelka260g

7. Ruesious

#ad

Elastická síť, 2 kusy 55 x 25 cm, univerzální organizér do auta, síť na zavazadla do auta, síť do zavazadlového prostoru, Ruesious Síťová taška do zavazadlového prostoru, síť na zavazadla, suchý zip

#ad
Ruesious #ad - Pouze jeden krok lze snadno nainstalovat nebo sejmout, není nutné dodatečné vybavení, aby bylo vozidlo bezpečnější. Roztažitelný – organizér do auta mesh cargo storage má vlastnost natahování, aby zajistil všechny předměty na místě, aniž by je zničil a měl také dostatek místa pro všechny předměty.

Zvýšení úložného prostoru: organizér do vozidla nabízí ve vašem autě dodatečné místo na lahve, sportovní náčiní, potraviny na cesty, důležité věci a nářadí na opravy. Komfortní a praktický – organizér do auta je nejpohodlnější a nejpraktičtější organizér ze síťoviny. Dlouhá životnost vysoce kvalitní síťová taška do zavazadlového prostoru – úložná síť. Tato síťka na organizéry do auta je vyrobena z vysoce kvalitního, ale flexibilní, robustního nylonového materiálu.

Snadná instalace – organizér do vozidla, jednoduše a bezpečně připevníte zadní stranou na straně dveří. Celková velikost 55 × 25 cm. Velmi lehká, vydrží hodně a zajišťuje pořádek v zavazadlovém prostoru. Tím, jako jsou hračky svých dětí, že do nich uložíte věci, vybavení pro případ nouze a podobně, koule, které nosíš, budou všechny předměty bezpečně odradeny od běhání během dlouhé hrbolaté jízdy.
ZnačkaRuesious #ad
VýrobceRuesious #ad
Číslo dílu101555222

8. N\A

#ad

Für Universal Auto SUV Kofferraum 35 x 25cm, Auto Aufbewahrungsnetz Mesh Tasche, Einstellbar Elastic Nylon Net Organizer mit Magic Sticker, 2 PCS Auto Kofferraum Storage Net Organizer

#ad
N\A #ad - Langlebiges material: mit kompakter kantenschicht, macht das Netz-Aufbewahrungsfach langlebiger. Assistent für auto diese auto-netz-aufbewahrungstasche kann Ihnen helfen, Dinge in Ihrem Auto zu organisieren und zu klassifizieren, Flaschen, Reinigungsspray, wie Lebensmittel, Reinigungstuch.

Sie brauchen die magischen Aufkleber nur an Kofferraum, Sitzlehne oder anderen Flanellpositionen anbringen. Wenn sie den käfig-organizer entfernen, wird der Innenraum des Autos nicht zerstört. Erfüllt ihren täglichen bedarf dieser auto-aufbewahrungs-organizer kann ihre täglichen Bedürfnisse erfüllen. Die gesamte größe des kofferraum-netz-organizers ist 35 x 25 cm, und die Größe des magischen Aufklebers ist 25 x 6 cm.

Es besteht aus hochelastischem Nylon, ist dieses Cargo-Netz für den Rücksitz stabil. Doppelschichtiges design: die lkw-aufbewahrungstasche hat ein doppellagiges Design, es kann die zusätzliche Stärke des Innenraums erweitern, wird nicht herunterfallen, wenn es an Widerstandsfähigkeit ankommt. Magische aufkleber: lassen sie das gepäcknetz für den rücksitz einfach installieren.
ZnačkaN\A #ad
VýrobceN\A #ad
Číslo dílu1455419-Black-245
Modelka1455419-Black-245
Zárukano

9. UIHOL

#ad

UIHOL Síť do zavazadlového prostoru auta, síť na zavazadla se rozprostírá na 140 × 100 cm, síťovaná kapsa + 4 ocelové karabinky + 4 háčky ABS,, úložný prostor pro střešní prostor auta + 2 organizéry

#ad
UIHOL #ad - Díky dostatečné elasticitě naší automobilové sítě ji můžete použít také k zakrytí stabilního zboží a samostatných skladovacích předmětů. 24hodinový zákaznický servis. Speciální multifunkční scény se mohou vztahovat na naše obrázky. 2 kusy síťované kapsy do zavazadlového prostoru auta40 x 25 cm. Organizér se složí a bez problémů vklouzne do kapsy na zip pro pohodlné uložení pod sedadly, v zavazadlovém prostoru nebo v garáži.

Do zavazadlového prostoru auta, čisticí spreje, lahve, opěradla nebo na jakémkoli jiném místě s chmýřím, které lze nalepit suchým zipem prosím zkontrolujte to před objednáním. Kovový karabina + abs háček4 kovové karabiny + 4 abs plastové háčky které se nezlomí mohou snadno upevnit pomocí jednoduchého přesunutí háčků z jednoho čtverce na druhý. Vynikající trvanlivost pro těžké zatížení síť do zavazadlového prostoru je vyrobena z kvalitního dováženého latexového hedvábného materiálu, který má dlouhou životnost.

Kvalitní poprodejní servis jste díky naší bezproblémové spokojenosti a budete chráněni 90denní náhradou. Ideální pro malé a velké nákladní předměty síť na zavazadla s úzkými síťovanými čtverci zabraňuje vypadnutí malých předmětů a nabízí větší pevnost a ochranu, pokud je napnuta na větší předměty jako chladicí truhly, zavazadla a další. S touto síťovou taškou organizéru můžete v autě uspořádat a třídit věci jako potraviny, čisticí utěrky, lístky atd. Dná otravná zamotaná síť a žádné další háčky, které jsou rozmístěny po palubovkách nebo v zavazadlovém prostoru.
ZnačkaUIHOL #ad
VýrobceUIHOL #ad
Číslo díluCar Trunk Net
ModelkaCar Trunk Net

10. Upgrade4cars

#ad

Upgrade4cars Síťová taška do zavazadlového prostoru na suchý zip | 4 organizéry do auta sítě 40 x 25 cm | elastická úložná síť do auta univerzální | příslušenství do interiéru auta

#ad
Upgrade4cars #ad - 40 x 25 cm. Snadná a rychlá montáž, nepřekonatelný poměr ceny a výkonu | Upgrade4cars ! Síťová kapsa do zavazadlového prostoru z polyesteru se suchým zipem na zadní straně. Zaměstnaní, snadná údržba, až 10 000 otevíracích cyklů. Tvůj věrný společník pro pořádek v zavazadlovém prostoru.
ZnačkaUpgrade4cars #ad
VýrobceUpgrade4cars #ad
Výška2.76
Délka9.84
Šířka7.87
Číslo díluO2-2
ModelkaO2-2