Top 10 Spielküche Holz Mit Licht und Sound – Sady do dětské kuchyňky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Battat

#ad

Play Circle Kinderküche Zubehör Geschirr Set und Teekanne – Kinder Kochgeschirr für Spielküche – Spielzeug Küchenzubehör Spielgeschirr ab 3 Jahre 34 Teile

#ad
Battat #ad - Kinder geschirrset zum spielen: Esse mit dem 34-teiligen Spielzeug Set, das buntes und realistisches Kindergeschirr bietet. Lernspielzeug: das spielen mit diesem Geschirrzubehör regt die Fantasie an und fördert die Kreativität.

Das kinderspielzeug wird für kinder ab 3 Jahren empfohlen. Dieses set enthält eine teekanne mit abnehmbarem Deckel, Suppenteller, Milchkännchen, Teller, Zuckerdose mit Deckel, Tassen, Gabeln, Löffel, Messer und Tablett. Ein tolles geschenk set für Mädchen und Jungen zum Geburtstag und mehr. Diese küchenutensilien sind langlebig und feine ideale Ergänzung für jede Spielzeug Küche und Kaufladen.
ZnačkaBattat #ad
VýrobceBrandford LTD #ad
Výška12
Délka10
Hmotnost1.96
Šířka4
Číslo díluBT7250Z
ModelkaBT7250Z
Zárukaunzutreffend

2. KidKraft

#ad

KidKraft Dětská kuchyňka Farm to Table ze dřeva s příslušenstvím a světelnými a zvukovými efekty, hračka pro děti od 3 let, hrací kuchyňka s nádobím a potravinami, 53411

#ad
KidKraft #ad - 17dílná sada příslušenství a potravin na hraní. Kamna na dřevo s varnými deskami a autentickými světelnými a zvukovými efekty. Hrací bylinková zahrádka se 3 mrkvemi a 3 červenými cibulkami, které lze nasekat na malé. Dřez ve venkovském stylu se světelnými efekty a zvukem tekoucí vody. 5 herních aktivit – vaření, mytí, malé sekání, úklid a tvarování.
ZnačkaKidKraft #ad
VýrobceKidKraft #ad
Výška42.99
Délka44.06
Hmotnost49.6
Šířka13.82
Číslo dílu53411
Modelka53411
ZárukaZáruka výrobce omezená na 90 dní

3. KidKraft

#ad

Hrací kuchyňka s hračkou mobil, KidKraft Ultimate rohová dětská kuchyňka ze dřeva se světelnými a zvukovými efekty, hračka pro děti od 3 let, 53386

#ad
KidKraft #ad - Usnadněte montáž s větší pomocí! tuto položku mohou postavit dvě osoby za zhruba 2 hodiny nebo méně. Vyrobeno ze dřeva a snadná montáž: kuchyně je vyrobena z vysoce kvalitních, udržitelných materiálů pro dlouhotrvající, příjemné hraní.

Krásné detaily: s tlačítky pro stisknutí, jako jsou látkové závěsy, knoflíky pro otáčení a držadly pro vytažení naleznou děti mnoho praktických možností učení. Hodí se do vašeho prostoru: inovativní zakřivený design se hodí do rohu a umožňuje vám využít každý centimetr vaší místnosti. Doba praní: integrovaná pračka se zapuštěnými okenními dveřmi pro otevírání a zavírání usnadňuje čištění kuchyňského prostoru.

A s domácími detaily, nástěnný telefon a velký úložný prostor, je tato dřevěná kuchyně téměř jako originál! Světla a zvuky: hořáky se rozsvítí a vydávají hluk při vaření; dávkovač vody se kromě toho rozsvítí a při stisknutí vydává realistický zvuk.
ZnačkaKidKraft #ad
VýrobceKidKraft #ad
Výška36.5
Délka42.5
Hmotnost54.12
Šířka33.36
Číslo dílu53386
Modelka53386
Záruka90denní omezená záruka výrobce

4. Battat

#ad

Battat Kinderküche Zubehör Geschirr Set und Topfset – Kinder Kochgeschirr für Spielküche – Spielzeug Küchenzubehör Spielgeschirr ab 3 Jahre 21 Teile

#ad
Battat #ad - Der behälter ist ca. Ein tolles geschenk set für Mädchen und Jungen zum Geburtstag und mehr. Dieses set enthält pfannen, topf mit deckel, kelle, Schüssel, keksausstecher, spatel, Handrührgerät, Teigrädchen, nudelholz, Loeffel, Salz- und Pfefferstreuer und die Aufbewahrungsbox.

Diese küchenutensilien sind langlebig und feine ideale Ergänzung für jede Spielzeug Küche und Kaufladen. 34 x 20 x 13 cm groß. Das kinderspielzeug wird für kinder ab 3 Jahren empfohlen. Kinder geschirrset zum spielen: Koche und backe mit dem 21-teiligen Spielzeug Set, das buntes und realistisches Kindergeschirr bietet. Lernspielzeug: das spielen mit diesem Kochzubehör regt die Fantasie an und fördert die Kreativität.
ZnačkaBattat #ad
VýrobceBranford LTD #ad
Výška5.2
Délka13.19
Hmotnost0.22
Šířka7.68
Číslo díluBT2533Z
ModelkaBT2533Z
ZárukaGesetzliche Gewährleistung

5. Hape

#ad

Hape E3170 Kuchyňská sada příslušenství pro dětské kuchyně, 31 x 12,2 x 24,1, od 18 měsíců

#ad
Hape #ad - Ideální na podporu fantazie a pro hraní rolí. Hape kuchyňská sada sporák obsahuje sporák, lžíci, pánev, obracečku a hrnec. Sporák má zaoblené rohy – perfektní pro malé ruce na hraní. Na zadní straně je úložný prostor pro hrnec a pánev. Knoflíky vytvářejí při otáčení klikání.
ZnačkaHape #ad
VýrobceHape #ad
Výška4.72
Délka12.2
Hmotnost1.3
Šířka9.84
Číslo díluE3170
ModelkaE3170
ZárukaŽádná záruka výrobce

6. KidKraft

#ad

KidKraft Růžová vintage kuchyňka na hraní ze dřeva s dětským telefonem, 53179, dětská kuchyňka s retro lednicí, hračka od 3 let

#ad
KidKraft #ad - Snadná montáž a čištění – s návodem krok za krokem pro snadnou a rychlou montáž. Nadčasový dárek – překvapte své dítě touto fantastickou hračkou k Vánocům nebo narozeninám. Realistické vlastnosti – pohled zpět na jednodušší časy s úzkými detaily a šikmými prvky.

Rodiče milují mnoho skříní s velkým úložným prostorem! tato dětská kuchyňka byla vyvinuta pro malé děti a má vyjímatelný dřez, který lze prát, aby byl čistý. Tato roztomilá dětská kuchyně je 84 cm dlouhá, tedy perfektní pro děti od 3 let. Naše kuchyňka na hraní je ideální pro malé děti 3+ s velkou fantazií. Knoflíky kamen při otáčení klikají, mraznička, což činí hru ještě realističtější.

Vyrobeno ze dřeva – z kvalitního dřeva, 34 cm široká a téměř 89 cm vysoká! pracovní deska je 45 cm vysoká, takže lze kuchyňku na hraní dále dědit od dítěte k dítěti. Imaginativní hra – tolik dveří k otevření a zavírání – chladnička, mikrovlnná trouba, trouba a skříň. Podívejte se na staromódní teploměr a dávkovač ledu! Zavolej kamarádovi telefonem na hraní Vintage a pozvěte ho na domácí jídlo.
ZnačkaKidKraft #ad
VýrobceKidKraft #ad
Výška35.75
Délka33
Hmotnost35.64
Šířka13.5
Číslo dílu53179
Modelka53179
ZárukaZáruka výrobce omezená na 90 dní

7. little tikes

#ad

First Fridge – interaktivní a realistická chladnička pro děti – se světlem a zvuky, včetně kuchyňského příslušenství a funkčního dávkovače ledových kostek – pro děti od 2 let, Little Tikes

#ad
little tikes #ad - Provoz na baterie – vyžaduje 3 aa alkalické baterie součástí dodávky; věk: 2+ roky. Ozdobte dveře chladničky – děti si mohou dveře chladničky ozdobit a pomocí klipů si vytvořit vlastní, aby pověsily nákupní seznamy nebo ukázaly fotografie a umělecká díla.

Snadné čištění – v ledničce lze pro snadné čištění uložit dodávané příslušenství. Skutečný zvuk – samostatná výsuvná mraznička pípá, pokud je příliš dlouho otevřená. Funkční dávkovač ledu – funkční dávkovač ledu upustí plastové ledové kostky a vydává zvuky drceného ledu a vody. Jednoduché nastavení – jednoduché nastavení v plné velikosti: Šířka: 59, hloubka: 20, 32 cm, 69 cm, výška: 39, 37 cm; hmotnost: 4, 64 kg; montáž nutná. Vytváří pocit odpovědnosti – předstírat, že připravujete jídlo a plní jiné úkoly, pomáhá dětem rozvíjet pocit odpovědnosti.

Interaktivní hrací skříňka – tato interaktivní lednice na hraní je navržena tak, že vaří a připravují jídlo, aby děti mohly předstírat, jako by to pravé věci používaly pro hodiny zábavy. Včetně – 11 kuchyňských doplňků: jedna miska na ledové kostky, 4 ledové kostky, kornout na zmrzlinu, sáček na mléko, 2 klipy, láhev kečupu a pomeranč. Vnitřní světlo – dvojité okenní dveře mají vnitřní osvětlení, které se při otevírání/zavírání zapíná a vypíná.
Značkalittle tikes #ad
VýrobceMGA Entertainment #ad
Výška8
Délka23.5
Hmotnost11.37
Šířka15.5
Číslo dílu651427E7C
Modelka651427E7C
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

8. Klein

#ad

Dřevo MDF, Kuchyň na hraní, midi, bílá, Miele

#ad
Klein #ad - Dřevěná kuchyně s mnoha možnostmi hraní. S kovem a dřevěným příslušenstvím. Ceranová deska se zvukem.
ZnačkaKlein #ad
VýrobceTheo Klein #ad
Výška35.83
Délka27.56
Hmotnost17.2
Šířka11.81
Číslo dílu7199
Modelka7199
ZárukaZákonná záruka

9. Tiny Land

#ad

Příslušenství, profesionální sada na hraní pro malé děti s pravým světlem a zvuky, dřevo, Tiny Land Dětská kuchyňka s 18 hračkami Nádobí na jídlo a vaření, kuchař, dětská kuchyně

#ad
Tiny Land #ad - Děti mohou vařit, ledničky, zmrzlinovače, trouby, dřezu, sporáku a digestoře. Inspirujte svůj zájem o bezpočet hodin zábavy a hraní. Roste s vašimi dětmi: ideální výuková hračka by měla růst s dětmi. Vše v této malé venkovské hračky. S mnohostrannými světly a zvuky pro simulaci skutečné kuchyně, stejně jako dospělí kuchaři v televizi.

Bez bpa, netoxická dekorace. Můžete své děti naučit se něco o jídle, společných dovednostech a vaření s různými doplňky nebo je nechat při hraní prozkoumat kuchyni. Naši kuchyňku na hraní lze snadno nastavit na stupeň se 3 výškami, aby vyhovovala dětem ve věku 3–7 let. Vysoce kvalitní dřevo: naše dřevěná kuchyně zabírá, 5 x Š: 30, 5 x v: 104 cm. Digestoř má skutečný zvuk a světlo s ovládáním tlačítkem. Tyto funkční kuchyňské náčiní se světlem a zvukem nabízí dětem živý zážitek z vaření, aby jim ublížily.

Vše, co malý gurmán potřebuje, aby připravil imaginární domácí hostinu. Vylepšená světla a zvuky jsou atraktivnější: nový sporák má světlo a 2 zvuky, aniž by vytvářely teplo, které simulují pečení a vařenou polévku. Prošly fyzikálním a chemickým testem bezpečnosti daleko nad standardy USTMF-963 a EU EN-71. Bonusové kuchyňské doplňky: hrací kuchyňka byla dodávána také s roztomilými zástěrami a kuchyňskými čepicemi, které krájí hrací výživu, nože na hraní a pánve.
ZnačkaTiny Land #ad
VýrobceTINY LAND INC #ad
Výška40.94
Délka30.12
Šířka12.01
Číslo díluHU-XI-201

10. New Classic Toys

#ad

New Classic Toys 11067 Moderní kuchyňský kout s elektrickým čepem na varnou desku, 3+ roky

#ad
New Classic Toys #ad - Zábava: tato krásná hračka je pestrá a má spoustu zábavy při hraní. Děti trávily hodně času hraním a rodiče si konečně mohli odpočinout. Učení: kultivujte vnímání barev dětí ve hře a trénujte koordinaci rukou, kteří si hrají s dětmi, mozku a očí dětí.

Na to jsme velmi pyšní. Bezpečnost: chceme děti vyzvat, nadchnout a užívat si je vysoce kvalitními hračkami. Naše výrobky vydrží celé generace. Věk: tato hračka byla vyvinuta pro všechny od 3 let a může si ji užívat každé dítě v rodině. Rodiče, je učí porozumět tvaru a vlastnostem hudebních nástrojů a rozvíjet kognitivní schopnosti dětí.

Krájejte, vařte a připravte na večeři! naše malé hrnce, pečte, pánve, řízky a kuchyně jsou absolutní nutností pro malé mistry kuchaře. Barva je velmi světlá. Všechny výrobky splňují nejpřísnější bezpečnostní požadavky a odpovídají normě EN-71. Bon appetit: tato sada hraček je součástí kolekce "bon appetit" od new classic toys.
ZnačkaNew Classic Toys #ad
VýrobceNew Classic Toys #ad
Výška39.3
Délka23.6
Hmotnost2.2
Šířka11.8
Číslo dílu11067
Modelka11067