Top 10 Seniorenhandy mit Ladestation – Mobilní telefony pro seniory

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. SweetLink

#ad

SweetLink F2PLUS Zavírací mobilní telefon pro seniory s velkými tlačítky, kapesní svítilna, funkce nouzového volání SOS, baterie 1000 mAh, mobilní telefon GSM Flip s nabíjecí stanicí, FM rádio,

#ad
SweetLink #ad - Nejlepší výběr dárků 2023 pro starší lidi, zrakově postižené, děti, sluchově postižené osoby a osoby s omezenou pohyblivostí rukou. Při volání je odpovídajícím způsobem zasláno mnoho hlasů, němčinu, že starší lidé neudělají chyby. Jakmile je funkce sos aktivována, uložená čísla jsou postupně volána a přijímána textové zprávy.

Dvě možnosti nabíjení: základní nabíjení nebo přímé nabíjení přes USB-C kabel, rychlejší a bezpečnější. Kromě toho má tato vylepšená verze větší baterii 1000 mah s úžasnou dobou pohotovostního režimu 10–12 dní a nepřerušovanou dobou hovoru 5–6 hodin. Kromě toho má tento mobilní telefon s velkým ciferníkem funkci hlasového vysílání. Telefon nerozpozná sd karty s více než 32 gb, francouzštinu, španělštinu, sweetlink f2plus se dodává se standardním anglickým jazykem. Tlačítko nouzového volání tento telefon s tlačítky sos se nachází na zadní straně telefonu a umožňuje přednastavení 5 sos telefonních čísel a textové zprávy.

Tlačítka m1/m2/2-9 pro rychlé spojení s osobami, když přijmou hovor nebo uskutečňují hovor, aby senioři mohli na první pohled identifikovat rodinu a přátele, 8 kontaktních avatarů může nastavit jedinečné avatary pro kontakty, které chcete kontaktovat. Bez funkce kameryNastavitelná intenzita startu. Podporuje gsm pásma 850/900/1800/1900 mhz, takže si během používání můžete vybrat libovolného vhodného mobilního operátora. Integrovaná funkce sos, video, kalkulačka, FM audio, kapesní svítilna, vybavené nabíjecí stanicí.
ZnačkaSweetLink #ad
VýrobceSweetLink #ad
Výška0.79
Délka4.21
Hmotnost0.2
Šířka2.05
Číslo díluSweetLink F2PLUS
ModelkaSweetLink F2PLUS🧡
ZárukaZáruka 2 roky

2. SweetLink

#ad

GSM Flip mobilní telefon SOS funkce nouzového volání, kapesní, SweetLink F1PLUS Zavírací mobilní telefon pro seniory bez smlouvy, mobilní telefon s velkou klávesou s nabíjecí stanicí, baterie 1000 mAh

#ad
SweetLink #ad - Integrovaná funkce sos, kalendář a až 100 záznamů v telefonním seznamu, vybavené nabíjecí stanicí. Lze nastavit až 20 černých listů, aby se zabránilo zbytečným poruchám. Vybaveno 2, jednoduchým menu a 3 diskrétními světelnými displeji na víku, které upozorňují, 4palcovým plnobarevným displejem, že je baterie téměř vybitá nebo je plně nabitá.

Sweetlink f1plus se dodává se standardním anglickým jazykem. Při volání je odpovídajícím způsobem zasláno mnoho hlasů, že starší lidé neudělají chyby. Pokud máte dotazy k tomuto výrobku, děti, zrakově postižené, jsme tu pro Vás do 24 hodin. Jakmile je funkce sos aktivována, uložená čísla jsou postupně volána a přijímána textové zprávy. Je a že je melmelmelslouží ke čtení nebo zmeškanému hovoru. Kromě toho má tento mobilní telefon s velkým ciferníkem funkci hlasového vysílání. Tlačítko nouzového volání tento telefon s tlačítky sos se nachází na zadní straně telefonu a umožňuje přednastavení 5 sos telefonních čísel a textové zprávy.

Tento telefon pro seniory s velkými tlačítky má nový operační systém ui s většími druhy písma, kalkulačka, FM audio, video, jasnějšími symboly menu, Bluetooth, audio, kapesní svítilna, budík, reproduktory s vysokým rozlišením a vysokou hlasitostí. Dvě možnosti nabíjení: základní nabíjení nebo přímé nabíjení přes USB-C kabel, rychlejší a bezpečnější. Sweetlink f1plus má čip high end mtk, který zlepšuje signál telefonu a umožňuje stabilnější kvalitu volání.
ZnačkaSweetLink #ad
VýrobceSweetLink #ad
Výška0.79
Délka4.21
Hmotnost0.2
Šířka2.05
Číslo díluSweetLink F1PLUS
ModelkaSweetLink F1PLUS🧡
ZárukaZáruka 2 roky

3. Doro

#ad

Mobilní telefon s velkou klávesou se stolní nabíjecí stanicí červený, all carriers, 32 GB, Primo 413 by Doro

#ad
Doro #ad - 3 tlačítka pro přímou volbu. Tlačítko nouzového volání. Typ média: MP3. Bluetooth. 2megapixelový fotoaparát. Rozsah dodávky: stolní nabíjecí stanice; síťový zdroj; headset; USB kabel; návod k obsluze. Velikost displeje: 2. Typ konektoru: USB typ C. 4 palce.
ZnačkaDoro #ad
VýrobceDoro #ad
Výška1.97
Délka4.02
Hmotnost0.25
Šířka0.79
Číslo dílu360014
Modelka360014
ZárukaZáruka výrobce

4. Emporia

#ad

Emporia SIMPLICITY | Mobilní telefon pro seniory | mobilní telefon s tlačítkovým telefonem bez smlouvy | Mobilní telefon s nouzovým tlačítkem | 2palcový displej | černý

#ad
Emporia #ad - Důležité pokyny: -navigujte červeným tlačítkem "ukončit hovor". Nejsou k dispozici. Extra velká, osvětlená a vyvýšená tlačítka s vynikajícím tlakovým bodem, doplněná širokým displejem na šířku, zaručuje pohodlné ovládání.

Obrázky, hudba atd. Posílání bluetooth: kontaktní údaje/čísla hovorů s handsfree. Okamžitě v kontaktu s nejmilejšími – tři tlačítka pro rychlé vytáčení umožňují rychlou a nekomplikovanou komunikaci s nejdůležitějšími kontakty. Po potvrzení tísňového volání bude sms pro tísňové volání odeslána na čísla tísňového volání. Název je program - funkčnost a bezpečnost v klasickém formátu mobilního telefonu. Obvyklá manipulace díky známému designu a vynikající obsluze.

Kalendář, budík, kalkulačka, kapesní svítilna a kompatibilní s naslouchadly HAC: M4/T4. Emporia simplicity – jednoduše bezpečné. Pomoc stiskem tlačítka – až 5 tísňových čísel se automaticky volá jedním stisknutím tlačítka. Ecký jazyk není integrován. Bezpečný společník v každodenním životě s užitečnými funkcemi – ip54 odolné proti stříkající vodě. Kamera není k dispozici.
ZnačkaEmporia #ad
VýrobceEmporia #ad
Výška0.51
Délka4.92
Hmotnost0.2
Šířka2.28
Číslo díluV27_001
ModelkaV27_001
ZárukaZáruka výrobce

5. Emporia

#ad

Mobilní telefon s tlačítkem nouzového volání, EMPORIA emporiaSIMPLYCITY-LTE, černá barva, lehká obsluha, mobilní telefon s tlačítky bez smlouvy, extra velká tlačítka, ideální pro seniory

#ad
Emporia #ad - Emporia simplicity lte - jednoduše bezpečné. Vynikající ovládání je u Emporia samozřejmostí. Pomoc stiskem tlačítka – až 5 tísňových čísel se automaticky volá jedním stisknutím tlačítka.

Název je program – emporia simplicity lte přesvědčí svou funkčností a bezpečností v klasickém formátu mobilního telefonu. Extra velká, osvětlená a vyvýšená tlačítka s vynikajícím tlakovým bodem zaručují pohodlné ovládání. Kalendář, budík, kalkulačka, kapesní svítilna a kompatibilní s naslouchadly HAC: M4/T4. Po potvrzení tísňového volání bude sms pro tísňové volání odeslána na čísla tísňového volání.

Bezpečný společník v každodenním životě s užitečnými funkcemi – ip54 odolné proti stříkající vodě. Okamžitě v kontaktu s nejmilejšími – tři tlačítka pro rychlé vytáčení umožňují rychlou a nekomplikovanou komunikaci s nejdůležitějšími kontakty.
ZnačkaEmporia #ad
VýrobceEmporia #ad
Hmotnost0.64
Záruka2 roky

6. artfone

#ad

Artfone 182 mobilních telefonů pro seniory s velkými tlačítky, mobilní telefon | GSM dvojitá SIM karta – mobilní telefon s nouzovými tlačítky | velké plátno 1,77 palců mobilní telefon | 1400 mAh

#ad
artfone #ad - Tento mobilní telefon podporuje všechny evropské sítě 2g a hodí se k telefonování a odesílání textových zpráv, nikoli však pro přístup k internetu. Lze uložit 100 záznamů v telefonním seznamu. Moderní vzhled mobilní telefon s nabíjecí stanicí, poškrábání, pádům, pro nabíjení jednoduše zasuňte mobilní telefon do nabíječky nabíjecí stanice.

Vnitřní vrstva je vyrobena z měkkého TPU a polykarbonátu. Zadní strana má protiskluzový design. Pevné pc látky poskytují vynikající ochranu obalu. Zabraňuje nárazům, nárazům a jiným poškozením. Je velmi vhodný pro starší lidi, budík, úžasně vysokou hlasitost a jasné reproduktory. Upgradovaná baterie s velmi velkou kapacitou baterie 1400 mah nabízí vyšší kapacitu baterie než všechny podobné výrobky s nepřerušovanou dobou hovoru 5–6 hodin a pohotovostním režimem 240 – 300 hodin 10 – 12 dní.

Tlačítko kapesní svítilny na pravé straně, jednoduše ji posuňte nahoru, abyste mohli ve tmě lépe vidět. Pokud se nacházíte v nouzi, můžete použít nouzové tlačítko pro okamžitou pomoc od své rodiny a přátel. Má audio, jasnější symboly menu, kalkulačku, děti a zrakově postižené. Mobilní telefon pro seniory bez smlouvy nový operační systém má větší druhy písma, video, bluetooth, fm audio, kalendář.
Značkaartfone #ad
Výrobceartfone #ad
Výška0.53
Délka4.86
Šířka2.2
Záruka3

7. Doro

#ad

Primo 366 by Doro mobilní telefon s velkými tlačítky s stolní nabíjecí stanicí černý

#ad
Doro #ad - Tlačítko pro nouzové volání na zadní straně, VGA kamera, 250 položek telefonního seznamu, FM rádio. Rozsah dodávky: doro primo 366 mobilní telefon s nabíjecí stanicí na stůl černý. Gsm mobilní telefon s velkým osvětleným barevným displejem a osvětlenou klávesnicí, včetně stolní nabíjecí stanice. Dvě tlačítka pro přímou volbu, kapesní svítilna, tlačítko fotoaparátu a tlačítko SMS, Bluetooth. Tento telefon má pouze 3 jazyky: angličtina, čeština, slovenština. Funkce alarmu, vibrační alarm, kalendář, slot pro Micro-SD.
ZnačkaDoro #ad
VýrobceDoro #ad
Výška4.72
Délka2.32
Hmotnost0.19
Šířka0.51
Číslo dílu360080
Modelka360080
ZárukaZáruka výrobce

8. Emporia

#ad

Emporia SIMPLICITY Handy, kompatibel mit Hörgeräten, Ladestation, M4/T4, große Tasten, SOS-Taste, 2 Zoll Farbdisplay, Black Italien, Bluetooth

#ad
Emporia #ad - Hochwertiges Telefon, einfach aufzuladen dank der mitgelieferten Ladestation. Drei tasten, um einen schnellen Anruf zu tätigen. 4 bei gps-fähigen geräten sind die Koordinaten an den Notruf angehängt. Geeignet für hörgeschädigte Menschen dank hoher Lautstärke.

3 eine voreingestellte Notfall-SMS wird an eine Notrufnummer gesendet. Die emporia nottaste umfasst 5 stufen: 1 nach dem drücken der notruftaste werden bis zu fünf vordefinierte kontakte aufgerufen, bis jemand antwortet. Hochauflösendes 2-zoll-farbdisplay ermöglicht es Ihnen, Zeichen und Symbole deutlich zu lesen. Emporia ist die meistverkaufte marke für senioren in Deutschland.

5 gleichzeitig wird ein starkes Alarmsignal ausgegeben, um die Umgebung/Nachbarn vor der Notsituation zu warnen. Ergonomische tastatur mit großen, beleuchteten Tasten. Um unser gesamtes sortiment zu entdecken, klicken Sie auf den Link "Besuchen Sie den Emporia Store" unter dem Produkttitel. 2 das handy schaltet automatisch in den Lautsprechermodus um.
ZnačkaEmporia #ad
VýrobceEmporia #ad
Výška0.51
Délka4.92
Hmotnost0.2
Šířka2.28

9. USHINING

#ad

Skládací mobilní telefon, USHINING 4G mobilní telefon pro seniory bez smlouvy, nabíjecí stanice,, velká tlačítka, mobilní telefon pro seniory s 2,8 a 1,77", duální barevný displej, funkce SOS

#ad
USHINING #ad - Lze uložit 500 kontaktů v telefonním seznamu. Tlačítko nouzového volání sos a krátká volba4g mobilní telefon pro seniory s nouzovým tlačítkem sos, 6, m2 klávesy a vyhrazená číselná tlačítka 2, 7, můžete použít nouzové tlačítko pro okamžitou pomoc od rodiny a přátel. Podporuje 4g, skvělé dárky pro starší lidi, tre, wind, zajišťuje konstantní a stabilní telefonní signál, Bouygue, 4G VoLTE, 3.

Duální sim, movistar, kompatibilní se sim kartami většiny evropských operátorů t-mobile, orange, podporuje duální 4g sim karty, tim, SFR, Vodafone, 4g mobilní telefon pro seniory bez smlouvy4g lte skládací mobilní telefon pro seniory bez smlouvy, o2, evropská síť operátorů 2g gsm, Iliad atd.11200mah baterie a nabíjecí stanicetento 4g voltový skládací mobilní telefon pro seniory má výkonnou 1200mah baterii a má dlouhou pohotovostní dobu. Pokud stisknete tlačítko sos, můžete nastavit 5 SOS telefonních čísel.

Je vybaven praktickou nabíjecí stanicí, která umožňuje držet přístroj ve vzpřímené poloze a nabíjet telefon, když se nachází na nabíjecí stanici, čímž se nabíjí rychleji a bezpečněji. Vysoká hlasitost a reproduktory v boxu vám pomohou slyšet druhý konec při telefonování jasněji. Užívání léků. G wcdma, snadná obsluha. Zavírací mobilní telefon s velkými tlačítky pro seniory nová verze 4g mobilního telefonu s vylepšenými velkými tlačítky, velkými symboly a velkými druhy písma vám pomůže pohodlněji zpracovávat, aby jim připomněli důležité věci, číst a používat SMS.
ZnačkaUSHINING #ad
VýrobceWemat #ad
ModelkaT3105 4G

10. USHINING

#ad

Funkce SOS, velká tlačítka, duální barevný displej, nabíjecí stanice,, skládací mobilní telefon, USHINING 4G mobilní telefon pro seniory bez smlouvy, mobilní telefon pro seniory s 2,8 a 1,77"

#ad
USHINING #ad - Tento 4g mobilní telefon pro seniory má kapesní svítilnu, 8" barevným HD displejem a 1, Bluetooth, kalendář. Barevný dvojitý displej tento skládací mobilní telefon s velkými tlačítky pro seniory je vybaven 2, 77palcovým barevným displejem, kalkulačku, budík, čas, na externí barevné obrazovce se zobrazuje datum, fotoaparát, kontakty a stav baterie.

1200mah baterie a nabíjecí stanicetento 4g voltový skládací mobilní telefon pro seniory má výkonnou 1200mah baterii a má dlouhou pohotovostní dobu. Podporuje 4g, orange, zajišťuje konstantní a stabilní telefonní signál, Tim, Bouygue, Wind, SFR, skvělé dárky pro starší lidi, O2, Vodafone, 3. Je vybaven praktickou nabíjecí stanicí, která umožňuje držet přístroj ve vzpřímené poloze a nabíjet telefon, když se nachází na nabíjecí stanici, čímž se nabíjí rychleji a bezpečněji. Vysoká hlasitost a reproduktory v boxu vám pomohou slyšet druhý konec při telefonování jasněji.

Je velmi vhodný pro starší lidi, FM rádio, děti a zrakově postižené. Při plném nabití podporuje mobilní telefon 300 minut hovoru nebo 120 hodin pohotovostního režimu. Lze uložit 500 kontaktů v telefonním seznamu. Můžete pomoci starším lidem nastavit budík podporuje 5 alarmů, aby jim připomněli důležité věci, jako např. Tlačítko nouzového volání sos a krátká volba4g mobilní telefon pro seniory s nouzovým tlačítkem sos, 7, 5, 6, můžete použít nouzové tlačítko pro okamžitou pomoc od rodiny a přátel.
ZnačkaUSHINING #ad
VýrobceWemat #ad
ModelkaT3105 4G