Top 10 Samsung Galaxy S24 Ultra Hülle Echt Leder – Flipová pouzdra na mobilní telefony

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. GoodcAcy

#ad

GoodcAcy Kompatibilní se Samsung Galaxy S24 Ultra Pouzdro na mobil Kůže Skládací Ochranné pouzdro Taška Wallet Náprsní taška Cover Flip Case pro Samsung Galaxy S24 Ultra zaklapávací pouzdro červené

#ad
GoodcAcy #ad - Pouzdro na samsung galaxy s24 ultra s nastavitelným stojanem, ideální pro sledování videí, poslech hudby nebo surfování na internetu. Skládací pouzdro kompatibilní se samsung Galaxy S24 Ultra kompatibilní pouze s modelem Samsung Galaxy S24 Ultra.

Pouzdro na mobilní telefon ve stylu peněženky pro samsung galaxy s24 ultra s 3 přihrádkami na karty a 1 přídavnou přihrádkou na hotovost se toto kožené pouzdro ukazuje jako perfektní kombinace pouzdra na mobil a peněženky, se kterou lze snadno přepravovat vlastní předměty každodenní potřeby. Skládací kožené pouzdro pro samsung galaxy s24 je vybaveno magnetickým uzávěrem. Toto pouzdro na mobil samsung galaxy s24 ultra je ručně vyrobeno ze super odolné umělé kůže a vnitřní skořepina je z TPU.

Je nárazuvzdorný a nabízí maximální ochranu před nečistotami, nárazy a poškrábáním. Kompatibilní se samsung galaxy s24 ultra pouzdro, řetízek na mobilní telefon obal silikon lano řetízek na mobil s řetízkem pouzdro TPU Bumper ochranné pouzdro kompatibilní se Samsung Galaxy S24 Ultra Case - červený. Toto pouzdro pro samsung galaxy s24 ultra modré kůže lze snadno otevřít a zavřít magnetickým uzávěrem, aby bylo zajištěno bezpečné uložení telefonu a karet.
ZnačkaGoodcAcy #ad
VýrobceGoodcAcy #ad
Číslo díluTL-XTMH2D-Galaxy S24 Ultra-Hong
ModelkaSamsung Galaxy S24 Ultra

2. GoodcAcy

#ad

GoodcAcy Kompatibilní se Samsung Galaxy S24 Ultra Pouzdro na mobil Kůže Skládací Ochranné pouzdro Taška Wallet Náprsní taška Cover Flip Case pro Samsung Galaxy S24 Ultra zaklapávací pouzdro hnědé

#ad
GoodcAcy #ad - Je nárazuvzdorný a nabízí maximální ochranu před nečistotami, nárazy a poškrábáním. Pouzdro na mobilní telefon ve stylu peněženky pro samsung galaxy s24 ultra s 3 přihrádkami na karty a 1 přídavnou přihrádkou na hotovost se toto kožené pouzdro ukazuje jako perfektní kombinace pouzdra na mobil a peněženky, se kterou lze snadno přepravovat vlastní předměty každodenní potřeby.

Pouzdro na samsung galaxy s24 ultra s nastavitelným stojanem, ideální pro sledování videí, poslech hudby nebo surfování na internetu. Skládací kožené pouzdro pro samsung galaxy s24 je vybaveno magnetickým uzávěrem. Toto pouzdro na mobil samsung galaxy s24 ultra je ručně vyrobeno ze super odolné umělé kůže a vnitřní skořepina je z TPU. Toto pouzdro pro samsung galaxy s24 ultra modré kůže lze snadno otevřít a zavřít magnetickým uzávěrem, aby bylo zajištěno bezpečné uložení telefonu a karet.

Skládací pouzdro kompatibilní se samsung Galaxy S24 Ultra kompatibilní pouze s modelem Samsung Galaxy S24 Ultra. Kompatibilní se samsung galaxy s24 ultra pouzdro, řetízek na mobilní telefon pouzdro silikon lano řetízek na mobil s řetízkem pouzdro TPU Bumper ochranné pouzdro kompatibilní se Samsung Galaxy S24 Ultra Case - hnědé.
ZnačkaGoodcAcy #ad
VýrobceGoodcAcy #ad
Číslo díluTL-XTMH2D-Galaxy S24 Ultra-Zong
ModelkaSamsung Galaxy S24 Ultra

3. SURAZO

#ad

SURAZO Chytrý magnetický obal na mobil pro Samsung Galaxy S21 Ultra 5G – prémiové pouzdro z pravé kůže s motivem tlapky, zaklapávací pouzdro s přihrádkou na karty, RFID ochrana – ochranné pouzdro

#ad
SURAZO #ad - Kompatibilita – speciálně vyvinuté výřezy a otvory v pouzdře pro všechna tlačítka, přípojky, fotoaparát a reproduktory. Před zakoupením tohoto pouzdra na mobil dvakrát zkontrolujte model svého mobilního telefonu. Díky tomuto řešení lze s uzavřeným pouzdrem bez problémů a pohodlně hovořit.

Nový produkt, přímo od výrobce. Dodatečná ochrana – zabudovaná ochranná funkce rfid pro ochranu před neoprávněným načtením dat z vašich proximitních karet. Vysoká kvalita – originální surazo pouzdro na mobil vyrobené ze selektované, vysoké kvality 100% pravé kůže typu "crazy horse" – silné, divoké a s rustikálním vzhledem. Praktický design – 1 praktická přihrádka na kreditní karty / vizitky a 1 další přihrádka na bankovky nebo poznámky. Plná kompatibilita pouze s chytrými telefony Samsung Galaxy S21 Ultra 5G a 4G.

Ruční práce – vysoce kvalitní skládací pouzdro ručně vyrobené s vášní v Evropě od zkušené skupiny řemeslníků. Postupem času kůže ztmavne a získává elegantní patinu. Jedná se o hovězí kůži z nejlepších evropských koželužen s hladkým, přírodním povrchem a krásným vintage vzhledem. Bezpečný a neviditelný magnetický uzávěr udrží váš mobil bezpečně v krytu. Robustní, transparentní silikonový držák tpu - odolný proti rozbití chrání před poškrábáním a drží tvůj telefon.
ZnačkaSURAZO #ad
VýrobceSURAZO #ad
Číslo díluSM_PFOTE_SAM_S21ULTRA_NUT
ModelkaSamsung Galaxy S21 Ultra
ZárukaZáruka výrobce 12 měsíců

4. SURAZO

#ad

Zaklapávací pouzdro s přihrádkou na karty, RFID ochrana – ochranné pouzdro Wallet, SURAZO Chytrý magnetický obal na mobil pro Samsung Galaxy S10 4G – prémiové pouzdro z pravé kůže s motivem tlapky

#ad
SURAZO #ad - Nový produkt, přímo od výrobce. Vysoká kvalita – originální surazo pouzdro na mobil vyrobené ze selektované, divoké a s rustikálním vzhledem. Kompatibilita – speciálně vyvinuté výřezy a otvory v pouzdře pro všechna tlačítka, přípojky, fotoaparát a reproduktory.

Ruční práce – vysoce kvalitní skládací pouzdro ručně vyrobené s vášní v Evropě od zkušené skupiny řemeslníků. Jedná se o hovězí kůži z nejlepších evropských koželužen s hladkým, vysoké kvality 100% pravé kůže typu "Crazy Horse" – silné, přírodním povrchem a krásným vintage vzhledem. Bezpečný a neviditelný magnetický uzávěr udrží váš mobil bezpečně v krytu. Dodatečná ochrana – zabudovaná ochranná funkce rfid pro ochranu před neoprávněným načtením dat z vašich proximitních karet. Praktický design – 1 praktická přihrádka na kreditní karty / vizitky a 1 další přihrádka na bankovky nebo poznámky.

Robustní, transparentní silikonový držák tpu - odolný proti rozbití chrání před poškrábáním a drží tvůj telefon. Plná kompatibilita pouze se smartphonem Samsung Galaxy S10 4G SM-G973 6, 10". Díky tomuto řešení lze s uzavřeným pouzdrem bez problémů a pohodlně hovořit. Postupem času kůže ztmavne a získává elegantní patinu. Před zakoupením tohoto pouzdra na mobil dvakrát zkontrolujte model svého mobilního telefonu.
ZnačkaSURAZO #ad
VýrobceSURAZO #ad
Číslo díluSM_PFOTE_SAM_S10_NUT
ModelkaSamsung Galaxy S10 4G
Záruka12 Monate Herstellergarantie

5. SURAZO

#ad

Handmade, SURAZO Prestige pouzdro na mobil pro Samsung Galaxy S22 Ultra 5G – pouzdro z pravé kůže s motivem tlapky – Vintage rozevírací pouzdro s funkcí stojánku, přihrádka na karty, kroužek na klíče

#ad
SURAZO #ad - Dodatečná ochrana – zabudovaná ochranná funkce rfid pro ochranu před neoprávněným načtením dat z vašich proximitních karet. Kompatibilita – plná kompatibilita pouze se samsung galaxy s22 ultra 5g 6, přípojky, 8 palců existují 3 verze série Galaxy S22 Před zakoupením tohoto pouzdra dvakrát zkontrolujte model svého mobilního telefonu.

Vysoká kvalita – originální surazo pouzdro na mobil vyrobené ze selektované, divoké a s rustikálním vzhledem. Bezpečný magnetický uzávěr spony udrží váš mobilní telefon Apple bezpečně v krytu. Praktický design – 3 praktické přihrádky na kreditní karty / vizitky a 1 další přihrádka na bankovky nebo poznámky. Robustní, černý silikonový držák tpu - odolný proti rozbití chrání před poškrábáním a drží tvůj telefon. Postupem času kůže ztmavne a získává elegantní patinu. S přídavnou speciální funkcí stojánku můžete toto pouzdro na mobil složit a bez problémů sledovat videa na vašem Samsung S22 Ultra 5G.

Speciálně vyvinuté výřezy a otvory v pouzdře pro všechna tlačítka, fotoaparát a reproduktory. Jedná se o hovězí kůži z nejlepších evropských koželužen s hladkým, vysoké kvality 100% pravé kůže typu "Crazy Horse" – silné, přírodním povrchem a krásným vintage vzhledem. Díky tomuto řešení lze s uzavřeným pouzdrem bez problémů a pohodlně hovořit. Navíc na přední straně pouzdra se nachází speciální výřez pro reproduktory.
ZnačkaSURAZO #ad
VýrobceSURAZO #ad
Výška3.07
Délka6.43
Hmotnost0.33
Šířka0.35
Číslo díluUK_PRESTIGE_NUT_PAW_S22ULTRA
ModelkaSamsung Galaxy S22 Ultra
ZárukaZáruka výrobce 12 měsíců

6. TORRO

#ad

TORRO Pouzdro kompatibilní se Samsung Galaxy S23 Ultra 5G – Premium kožené pouzdro s funkcí stojánku a přihrádkami na karty černé

#ad
TORRO #ad - Boční magnetický uzávěr zajišťuje bezpečné zapínání a současně si zachovává celkově štíhlý profil. Přesný tvar zajišťuje neomezený přístup k obrazovce, fotoaparátu, tlačítkům, nabíjecímu portu a S-peru. Ochrana geo-as-3 – s23 ultra kryt disponuje technologií geo-as-3 vylepšenou společností torro.

Všechny body nárazu jsou zesíleny geometrickými vzduchovými kapsami a elastomerem, aby poskytly vynikající tlumení nárazů. Kompatibilita – samsung galaxy s23 ultra kožené pouzdro od torro se stojanem a držákem na karty bylo navrženo a vyrobeno výhradně pro S23 Ultra. Dodatečná ochrana – pouzdro s23 ultra má jedinečnou zvýšenou hranu kolem obvodu kamery, aby se maximalizovala ochrana před poškozením nebo poškrábáním objektivu fotoaparátu. Vnitřní rám je vyložen měkkým mikrovláknem Torro pro ochranu zadní strany vašeho S23 Ultra navíc. Prémiová kůže – torro je britská firma, která se specializuje na ručně vyráběné luxusní kožené zboží z kvalitní hovězí kůže.

Vnitřní struktura rámu má speciálně vyvinutou TPE vrstvu, která nabízí naše dosud nejochrannější pouzdro. Pouzdro má kromě toho 3 přihrádky na kreditní karty a větší přihrádku na bankovky. Přihrádka na karty a funkce stojánku – pouzdro torro galaxy s23 ultra má integrovanou funkci stojánku, která usnadňuje horizontální zobrazení obrazovky. Použitá kůže top grain pochází z nejlepších koželužen v usa a je ošetřena pouze minimálně, aby se zachovaly přirozené vlastnosti a vzhled luxusní kůže Torro.
ZnačkaTORRO #ad
VýrobceB.A.M Worldwide ltd #ad
Výška0.79
Délka6.69
Hmotnost0.23
Šířka3.5
Číslo dílu5060530239429
Modelka5060530239429

7. TORRO

#ad

TORRO Pouzdro kompatibilní se Samsung Galaxy S23 Ultra 5G – prémiové kožené pouzdro s funkcí stojánku a přihrádkami na karty modré

#ad
TORRO #ad - Dodatečná ochrana – pouzdro s23 ultra má jedinečnou zvýšenou hranu kolem obvodu kamery, aby se maximalizovala ochrana před poškozením nebo poškrábáním objektivu fotoaparátu. Přihrádky na karty a funkce stojánku – torro galaxy s23 ultra pouzdro má integrovanou funkci stojánku, která usnadňuje horizontální zobrazení obrazovky.

Boční magnetický uzávěr zajišťuje bezpečné uzavření a současně zachovává celkově štíhlý profil. Prémiová kůže - torro je britská společnost, která se specializuje na ručně vyráběné luxusní kožené zboží z kvalitní hovězí kůže. Použitá kůže top grain pochází z nejlepších koželužen v usa a je ošetřována minimálně, aby se zachovaly přirozené vlastnosti a vzhled luxusní kůže TORRO. Pouzdro má kromě toho 3 přihrádky na kreditní karty a větší přihrádku na bankovky. Precizní tvar zajišťuje neomezený přístup k obrazovce, fotoaparátu, tlačítkům, nabíjecí přípojce a S-Pen.

Všechny body nárazu jsou zesíleny geometrickými vzduchovými kapsami a elastomerem, aby bylo možné zajistit vynikající tlumení nárazů. Vnitřní rám je vyložen měkkým mikrovláknem TORRO, aby byla zadní strana vašeho S23 Ultra navíc chráněna. Geo-as-3 ochrana – kryt s23 ultra disponuje vylepšenou technologií geo-as-3 od torro vnitřní struktura rámu má speciálně vyvinutou TPE vrstvu, která nabízí naše dosud nejvíce ochranné pouzdro. Kompatibilita – samsung galaxy s23 ultra kožené pouzdro od torro se stojanem a držákem na karty bylo navrženo a vyrobeno exkluzivně pro S23 Ultra.
ZnačkaTORRO #ad
VýrobceB.A.M Worldwide ltd #ad
Výška0.79
Délka6.69
Hmotnost0.23
Šířka3.5
Číslo dílu5060530239443
Modelka5060530239443

8. TORRO

#ad

TORRO Pouzdro kompatibilní se Samsung Galaxy S23 Ultra 5G – prémiové kožené pouzdro s funkcí stojánku a přihrádkami na karty hnědé

#ad
TORRO #ad - Všechny body nárazu jsou zesíleny geometrickými vzduchovými kapsami a elastomerem, aby poskytly vynikající tlumení nárazů. Přihrádka na karty a funkce stojánku – pouzdro torro galaxy s23 ultra má integrovanou funkci stojánku, která usnadňuje horizontální zobrazení obrazovky.

Dodatečná ochrana – pouzdro s23 ultra má jedinečnou zvýšenou hranu kolem obvodu kamery, aby se maximalizovala ochrana před poškozením nebo poškrábáním objektivu fotoaparátu. Kompatibilita – samsung galaxy s23 ultra kožené pouzdro od torro se stojanem a držákem na karty bylo navrženo a vyrobeno výhradně pro S23 Ultra. Boční magnetický uzávěr zajišťuje bezpečné zapínání a současně si zachovává celkově štíhlý profil. Prémiová kůže – torro je britská firma, která se specializuje na ručně vyráběné luxusní kožené zboží z kvalitní hovězí kůže.

Vnitřní struktura rámu má speciálně vyvinutou TPE vrstvu, která nabízí naše dosud nejochrannější pouzdro. Vnitřní rám je vyložen měkkým mikrovláknem Torro pro ochranu zadní strany vašeho S23 Ultra navíc. Pouzdro má kromě toho 3 přihrádky na kreditní karty a větší přihrádku na bankovky. Ochrana geo-as-3 – s23 ultra kryt disponuje technologií geo-as-3 vylepšenou společností torro. Použitá kůže top grain pochází z nejlepších koželužen v usa a je ošetřena pouze minimálně, aby se zachovaly přirozené vlastnosti a vzhled luxusní kůže Torro.
ZnačkaTORRO #ad
VýrobceB.A.M Worldwide ltd #ad
Výška0.79
Délka6.69
Šířka3.5
Číslo dílu5060530239436
Modelka5060530239436

9. Samsung

#ad

černé, Flip Cover, pouzdro na mobil, ochranné pouzdro, nárazuvzdorné, Samsung Clear View Smartphone Cover EF-ZS901 pro Galaxy S22, extra tenké

#ad
Samsung #ad - Příslušenství na míru: originální kryty samsung jsou přesně přizpůsobeny chytrým telefonům Samsung a jejich účelům použití a mohou tak ideálně spojit ochranu, komfort a design. Kompletní ochrana: pouzdro na smartphone chrání nejen zadní stranu vašeho Galaxy S22, ale díky přední klapce také displej před poškrábáním a nárazy. Komfortní a intuitivní: clear view cover má integrované okénko, takže na Galaxy S22 můžete například přijímat hovory a přehrávat hudbu, aniž byste museli kryt otevírat.
ZnačkaSamsung #ad
VýrobceSamsung #ad
Výška0.53
Délka5.89
Hmotnost0.14
Šířka2.98
Číslo díluEF-ZS901CBEGEW
ModelkaEF-ZS901CBEGEW
Záruka3 měsíce

10. Snakehive

#ad

Snakehive Galaxy S23 Ultra obal kůže | stylové pouzdro na mobil s přihrádkou na karty a stojanem | pouzdro na mobil ochranné pouzdro a kožené pouzdro kompatibilní se Samsung Galaxy S23 Ultra 5G –

#ad
Snakehive #ad - Pokud nejste spokojeni, dostanete peníze zpět do 30 dnů. Kompletní kompletní ochrana – galaxy s23 ultra kožené pouzdro s vnější koženou manžetou a pružnou vnitřní stranou optimálně chrání tvůj smartphone a vycházející oblast fotoaparátu před pády, poškrábáním a špínou.

S držákem na karty a stojánkem – skládací pouzdro galaxy s23 ultra kožené pouzdro má 3 přihrádky na karty a nenápadnou přihrádku na peníze. Pouzdro na mobil galaxy s23 ultra – s naším pouzdrem na mobil získáte stylové kožené pouzdro Galaxy S23 Ultra pro ochranu vašeho smartphonu. Istá ruční práce a pravá kůže – každý náš snakehive galaxy s23 ultra obal je vyroben z pravé a kvalitní kůže a je ručně vyráběno zkušenými odborníky na kůži v Evropě.

Včetně 12měsíční záruky – zaklapávací pouzdro na galaxy s23 ultra z pravé kůže má záruku 12 měsíců. Ochranné pouzdro je kompatibilní pouze s Galaxy S23 Ultra s 6, 8" displejem. Navíc má pouzdro stojan pro postavení v podélném formátu.
ZnačkaSnakehive #ad
VýrobceSnakehive #ad
Výška0.91
Délka7.13
Šířka4.09
Číslo díluSamsung Galaxy S23Ultra VintageWallet Br
ModelkaSamsung Galaxy S23Ultra VintageWallet Br
Záruka1 rok záruka výrobce