Top 10 Powerstrips Extra Stark – Montážní pásky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. tesa

#ad

Přídržná síla až 200 g – samolepicí, tesa Powerstrips transparentní dekorace – oboustranné lepicí proužky pro lehké dekorace, beze stopy odstranitelná – 1 × 16 proužků

#ad
tesa #ad - Spolehlivá fixace: umožňuje bezpečné upevnění lehké dekorace a zároveň nezpůsobuje poškození citlivých povrchů. Obzvlášť vhodné pro zavěšení lehkých dekoračních předmětů: Transparentní upevňovací řešení bez vrtání s inovativní technologií tesa Powerstrips.

Rozsah dodávky: 1 x tesa powerstrips transparentní dekorace s 16 lepicími proužky – nevhodné pro použití na polystyren, pěnové hmotě a rozpadajících se nebo porézních materiálech. Chytrá technologie tesa powerstrips: lepicí proužky lze beze zbytku odstranit z téměř všech povrchů – aniž by na oknech zanechaly nevzhledné lepivé zbytky. Transparentní lepicí pásky: vyrobeno z průhledného, uv odolného materiálu – téměř neviditelné, a proto ideální pro použití na oknech.
Značkatesa #ad
Výrobcetesa #ad
Výška0.16
Délka0.59
Hmotnost0
Šířka0.06
Číslo dílu58800-00012-03
Modelka58800-00012-03
Záruka2 roky výrobce.

2. tesa

#ad

Tesa Powerstrips Small v balení po 3 kusech – oboustranné lepicí pásky pro montáž předmětů na hladké povrchy – výkon až 1 kg – celkem 42 Powerstrips, bílá

#ad
tesa #ad - Odstranění beze zbytků: jednoduše zatáhněte za pásku tesa – roztažením se uvolní z povrchu, aniž by zanechal lepivé zbytky nebo poškodil povrch. Spolehlivá technologie lepení: oboustranné proužky umožňují bezpečné upevnění bez poškození vrtáním a zatloukáním a spolehlivě drží až 1 kg.

Tesa powerstrips small: lepicí proužky nabízejí díky inovativní technologii Powerstrips inteligentní metodu pro fixaci předmětů na většině rovných, hladkých ploch. Lepicí proužky ve výhodném multibalení se 3 balíky: 3 x tesa powerstrips small, vždy 14 lepicích proužků v balení = 42 kusů - lepicí proužky jsou kompatibilní s celým sortimentem háčků tesa Powestrips.

Použití: povrch očistěte alkoholem nebo čističem na sklo bez silikonu – fólii stáhněte z jedné strany – naneste Powerstrips a stiskněte 5 sekund – objekt zafixujte a 5 sekund přitlačte.
Značkatesa #ad
Výrobcetesa #ad
Výška5.12
Délka1.77
Šířka3.19
Číslo dílu57550-00500-02
Modelka57550

3. tesa

#ad

Powerstrips Large v balení po 3 kusech – oboustranné lepicí pásky pro montáž předmětů na hladké povrchy – výkon až 2 kg – celkem 30 Powerstrips

#ad
tesa #ad - Tesa powerstrips large: lepicí proužky nabízejí díky inovativní technologii Powerstrips inteligentní metodu fixace předmětů na většině rovných, hladkých ploch. Spolehlivá technologie lepení: oboustranné proužky umožňují bezpečné upevnění bez poškození vrtáním a zatloukáním a spolehlivě drží až 2 kg.

Odstranění beze zbytků: jednoduše zatáhněte za pásku tesa – roztažením se uvolní z povrchu, aniž by zanechal lepivé zbytky nebo poškodil povrch. Lepicí proužky ve výhodném multibalení se 3 balíky: 3 x tesa powerstrips Large, vždy 10 lepicích proužků v balení – lepicí proužky jsou kompatibilní s celým sortimentem háčků tesa Powestrips.

Použití: povrch očistěte alkoholem nebo čističem na sklo bez silikonu – fólii stáhněte z jedné strany – naneste Powerstrips a stiskněte 5 sekund – objekt zafixujte a 5 sekund přitlačte.
Značkatesa #ad
Výrobcetesa #ad
Výška5.12
Délka1.77
Šířka3.19
Číslo dílu58000-00500-11
Modelka58000

4. tesa

#ad

2 kusy – extra úzká montážní páska z pěnové hmoty, oboustranně lepicí – béžová, tesa Powerbond montážní páska úzká, 5 m × 9 mm – 2 role

#ad
tesa #ad - Jednoduché upevnění bez vrtání, bez hřebíků a bez nářadí: s praktickou montážní páskou lze bez námahy připevnit téměř všechny lehké předměty.

Rozsah dodávky: 2 x tesa powerbond pěnová montážní páska, oboustranně lepicí - béžová, 5 m x 9 mm na jeden pásek. Mnohostranně použitelný: montážní lepicí páska je vhodná pro většinu povrchů a materiálů a lze ji zcela jednoduše přistřihnout na požadovanou délku. Silná a trvalá lepivost: oboustranná pěnová páska pevně drží na mnoha různých podkladech. Obzvláště úzká: oboustranná pěnová montážní páska o šířce pouhých 9 mm – ideální pro upevnění kabelových kanálů, LED pásků a malých dekoračních předmětů.
Značkatesa #ad
Výrobcetesa #ad
Výška0.55
Délka4.88
Hmotnost0.02
Šířka4.49
Číslo dílu55714
Modelka55714-00000-00

5. tesa

#ad

Přídržná síla až 1 kg – samolepicí, tesa Powerstrips transparentní dekorace – oboustranné lepicí proužky pro lehké dekorace, beze stopy odstranitelná – 1 × 8 proužků

#ad
tesa #ad - Obzvlášť vhodné pro zavěšení lehkých dekoračních předmětů: Transparentní upevňovací řešení bez vrtání s inovativní technologií tesa Powerstrips. Spolehlivá fixace: umožňuje bezpečné upevnění lehké dekorace a zároveň nezpůsobuje poškození citlivých povrchů.

Chytrá technologie tesa powerstrips: lepicí proužky lze beze zbytku odstranit z téměř všech povrchů – aniž by na oknech zanechaly nevzhledné lepivé zbytky. Transparentní lepicí pásky: vyrobeno z průhledného, uv odolného materiálu – téměř neviditelné, a proto ideální pro použití na oknech. Rozsah dodávky: 1 x tesa powerstrips transparentní dekorace s 8 lepicími proužky – nevhodné pro použití na polystyren, pěnovém materiálu a rozpadajících se nebo porézních materiálech.
Značkatesa #ad
Výrobcetesa #ad
Výška3.82
Délka43.7
Hmotnost0.02
Šířka10.35
Číslo dílu58810-00000-00
Modelka58810-00000-00
Záruka2 roky výrobce.

6. Jusgan

#ad

Koberce, 3 m oboustranná lepicí páska, kovové výrobky, kuchyň, kancelář, odolná proti vlhkosti pro fotografie, dřevěné výrobky, průhledná nano lepicí páska, odnímatelná a beze stop, extra silná, horku

#ad
Jusgan #ad - Vynikající pomocník k upevnění nebo nalepení dekorací aut, háčků atd. Kuchyňského nářadí, jako jsou stěny, sklo, ideální pro každodenní použití. Ideální také pro děti. Kreativní oboustranná lepicí páska rozvíjejte svůj mozek, oboustranná lepicí páska může diy celou řadu kreativních pomůcek, můžete vytvářet dekompresní balónky a vytvářet všechny druhy tvarovaných balónků, abyste mohli rozvíjet svůj mozek a vytvářet nové věci.

Který je recyklovatelný a neškodný pro každého. Víceúčelová oboustranná lepicí páska: tato lepicí páska se hodí do domácnosti, dlaždice, plast, fotografií, školy nebo kanceláře. Super lepivá: obdržíte 1 roli oboustranné lepicí pásky v balení, funguje na každém hladkém, šířka 2 cm, tloušťka 1 mm. Naše oboustranné lepicí pásky jsou vyrobeny z kvalitního akrylového gelového materiálu, jsou pevné a s dlouhou životností a lze je snadno přistřihnout na jakoukoli velikost, celková délka 3 m, čistém a suchém povrchu.

Odstranitelná beze stop, oboustranná lepicí páska oboustrannou lepicí pásku lze snadno a beze zbytku stáhnout z hladkých, stabilních povrchů pro ochranu stěn vašeho domu. Lze jej bez problémů umístit na hladké povrchy v interiéru, koberců, kov a dřevo. Opakovaně použitelná oboustranná lepicí páska: tuto oboustrannou lepicí pásku můžete průhledně omýt vodou a usušit povrch, aby se lepily předměty, opět lepivá, vynikající cenově výhodná volba.
ZnačkaJusgan #ad
VýrobceJusgan #ad
Číslo díluNAMI-Rollen-1

7. tesa

#ad

Tesa Powerstrips® Large pro max. 2 kg, balení s 10 proužky 2 balení, 2X LARGE

#ad
tesa #ad - Lze opět odstranit beze stopy. Přídržná síla až max. 2 kg. Oboustranný samolepicí proužek. 10 kusů v balení.
Značkatesa #ad
VýrobceTesa #ad
Číslo dílu58000-00102
Modelka58000-00102

8. MAL & EIGHT

#ad

Protiskluzová, samolepicí a pratelná Power strips 5 metrů, lze odstranit beze stopy, opakovaně použitelná a oboustranná lepicí páska, 2021 Extra silná lepicí páska Superlight, MAL & EIGHT

#ad
MAL & EIGHT #ad - Již nikdy vrtání! Průhledné a oboustranné. Proto vám kromě naší německé podpory 24/7 nabízíme ještě 30denní slib vrácení peněz:. Protiskluzová lepicí páska můžete omýt přímo čistou vodou. Eďte na jakoukoli požadovanou velikost. Led fotorámeček, dětský telefon s kamerou, skvělý dárek, dárek k narozeninám pro děti.

Extra silná lepicí síla: perfektní tajemství oboustranné lepicí pásky od mal & je přesvědčí vynikajícími vlastnostmi a nesmí chybět v žádné domácnosti. Kabelový kanál, psací stůl, lišta se zásuvkami, mřížka proti mouchám, látky pro šití, mříž na mouchy, montáž na stěnu, dekorace do koupelny, okna s rámem, kabel ukrytý polštář pro upevnění židle. Lepidlo zajišťuje super silné držení na téměř všech hladkých a suchých površích, koberec schody, dlaždice, venkovní koberec protiskluzová podložka, plast, textilie, jako je dřevo, porcelán, venkovní kuchyně, beton, balkon a mnoho dalšího.

Např. Fotoalbum k nalepení a upevnění sítě proti hmyzu na okno, rohože na schody, venkovní květinový květináč na stěnu. Malý sloupek vrtání: washi páska, délka role, wc koberec, upevněte obrázky nebo háčky na stěnu nebo stojan přivazujte na zemi nebo jako kabelový kanál na psací stůl, šířka 30 mm a tloušťka 2 mm. Náš slib: vaše spokojenost je pro nás nejvyšší prioritou. Opakovaně použitelné: mal & vhodná oboustranná lepicí páska extra silně lze bez problémů znovu použít.
ZnačkaMAL & EIGHT #ad
VýrobceMAL & EIGHT #ad
Hmotnost0.78
Číslo dílu1

9. 3M VHB

#ad

Oboustranná lepicí páska s vysokou přilnavostí, 19 mm × 3 m, černá 5952193, 3M VHB 5952F

#ad
3M VHB #ad - Rozšířené možnosti designového ztvárnění. Rychlé a jednoduché spojování. Snížená náročnost následného zpracování. Možnost použití i na drsných a nerovných površích. Snížení výrobních nákladů.
Značka3M VHB #ad
Výrobce3M #ad
Výška0.79
Délka9.45
Hmotnost0.2
Šířka5.91
Číslo dílu5952193
Modelka5952193

10. tesa

#ad

2 kusy, samolepicí, bílé, Nastavitelná lepidla tesa na tapety a omítku / samolepicí hřebíky od tesa Powerstrips / 2 x 2 kg nosný výkon & Powerstrips obrázkové nehty

#ad
tesa #ad - Bílá. Obrazový nehet. Upevnění na stěnu je obzvláště vhodné pro citlivé a strukturované podklady jako např. Lepicí nehty od tesa jsou chytrou alternativou k běžným hřebíkům zcela bez vrtání nebo háčků – ideální pro dekorativní předměty, jako jsou rámy nebo nástěnky. Tapety a omítku / bezpečné a trvalé držení díky technologii lepení Tesa.
Značkatesa #ad