Top 10 Opel Astra J Gtc spoiler – Zadní spoilery na auta

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Tingz

#ad

Univerzální dekorace zadního křídla, bez perforace vozidla stabilita ocasu dekorace Carbon Universal., Auto mini spoiler spoiler s ocasem, univerzální auto mini spoiler Wing

#ad
Tingz #ad - Před nalepením prosím povrch cíle očistěte čisticím prostředkem. Výborné design mini osobnosti propůjčí vašemu vozu absolutně roztomilý a jedinečný vzhled. Pro instalaci použijte oboustrannou lepicí pásku.

Slo dílu: 8710231345734. D x Š x V. Tím se nepoškodí tělo ani lak. Instalace bez zničeníinstalace je jednoduchá, není nutné vysekávat žádné otvory. Stabilnější kompletní sada designových křídlových spoilerů, zlepšuje manipulaci a činí ocas stabilnější při vysoké rychlosti. Materiál s dlouhou životnostíuniverzální mini spoilerová křídla jsou vyrobena ze zesíleného ABS plastového materiálu a na povrchu jsou vzory z uhlíkových vláken, lehké a trvanlivé, nevybledne. Mini velikostvelikost každého zadního spoileru činí cca 25 x 7 x 3, 5 cm/9, 76 x 1, 84 x 2, 38 palců.
ZnačkaTingz #ad
VýrobceTingz #ad
Číslo dílu8710231345734
Modelka8710231345734

2. Qiilu

#ad

Qiilu žraločí ploutev, univerzální zadní nárazník do auta, žraločí ploutev, spoiler Wing Lip Difuzor medium, podvozek, Difuzor žraločí ploutve

#ad
Qiilu #ad - Exkluzivní dekorace - styl uhlíkových vláken a elegantní design žraločích ploutví, ukáže vaši charakteristiku, je také dekorativním prvkem pro vaše vozidla. Iroké použití - vhodné pro většinu aut, vytváří plně personalizovaný vzhled, může vyžadovat vyvrtané otvory a připevnit šrouby pro upevnění na nárazník.

Snadná instalace - dodává se s oboustrannou lepicí páskou a šrouby pro zajištění stabilní instalace. Může vašemu autu propůjčit agresivnější závodní vzhled, pokud vede. Skvělé vlastnosti - tento difuzér na žraločí ploutve byl vyvinut pro zlepšení aerodynamického výkonu vozidla, odpor vzduchu vozidla o cca 1, 6 % snížení a zvýšení odolnosti směrem dolů.

Prémiový materiál - vyrobeno z kvalitního importovaného abs materiálu, odolný proti opotřebení a s dlouhou životností, chráněný a odolný proti povětrnostním vlivům. Stahování není snadné.
ZnačkaQiilu #ad
VýrobceQiilu #ad
Výška3.94
Délka3.94
Hmotnost0.86
Šířka3.94
Číslo díluQL21795-02
ModelkaQL21795-02

3. Opel

#ad

Opel Astra TwinTop spoiler zadní spoiler rty nové OPC

#ad
Opel #ad - Istě zpracované povrchová struktura které lze Usserst levná lakování. Nové zboží. Velmi dobré zpracování zboží. Kvalitní výroba. Materiál tÜv není součástí nabídky ABE.
ZnačkaOpel #ad
VýrobceProTuning #ad
Číslo dílu220

4. RDX Racedesign

#ad

Záďový spoiler Astra G 3/5dveřový 1998-2004 'malý' PUR-IHS

#ad
RDX Racedesign #ad - Vhodné pro: všechny CC / hatchback. Vyrobeno z kvalitního PUR-IHS plastu kvalita OEM produkce. Nelakované. Certifikát tÜv, 100% testováno a schváleno TÜV. Istě zpracovaná povrchová struktura. Přesné provedení díky přesnému zpracování. Rdx zadní spoiler opel astra g malá verze hrana střechy.
ZnačkaRDX Racedesign #ad
VýrobceRDX-Racedesign #ad
Výška5.51
Délka14.57
Hmotnost2.2
Šířka55.12
Číslo díluRDDS034
ModelkaRDDS034
ZárukaHerstellergewährleistung 2 Jahre

5. Unbekannt

#ad

Spoiler do zavazadlového prostoru spoiler zadní spoiler Lippe Carbon černý pro mnoho vozidel

#ad
Unbekannt #ad - Vhodná pro vozidlo: univerzální. Rozsah dodávky: spoiler do zavazadlového prostoru / zadní spoiler Lippe v karbonově černé. Pomocí obou koncových krytů není vidět žádná řezná hrana! jednoduchá montáž žádné vrtání a jednoduše se jen nalepí.

Včetně vysoce pevné montážní lepicí pásky již předmontované! lze mýt v myčce! vysoce pevný PU kompozitní materiál! Délka: 150 cm / výška: 3, 50 cm / šířka: 2, 50 cm. Upozornění: vždy bezpodmínečně dodržujte údaje a pokyny v popisu výrobku k příslušnému výrobku. Daje o době odeslání jsou maximální hodnoty a zboží je uvedeno v dříve u Vás! Lze během jedné minuty odříznout na jakoukoli potřebnou délku.
ZnačkaUnbekannt #ad
VýrobceTFS #ad
Číslo dílu24094734

6. CSR-Automotive

#ad

CSR-Automotive Zadní blatník kompatibilní s / náhradou pro Opel Astra J Sports Tourer HF715-G

#ad
CSR-Automotive #ad - Zadní křídlo lesklá pro opel Astra J Sports Tourer HF715-G. Csr-automotive číslo zboží: CSR-HF715-G. Robustní a odolný proti poškrábání, jednoduchá montáž, není nutné lakování.

Zadní křídlo od csr-automotive z plastu abs s černým povrchem "glossy". Tak jsou naše spoilery na zádi již více než 10 let dobrou volbou s velmi dobrým poměrem cena/výkon. Csr-automotive nabízí vždy nejlepší kvalitu a sportovní design. Zboží se dodává s návodem k montáži a s potřebným příslušenstvím český jazyk nelze zaručit. Lepší než lakované s bezvadným povrchem pozor: stáhněte ochrannou fólii před montáži. Záďový spoiler / zadní křídla / zadní hrana / otěruvzdorná lesklá černá.
ZnačkaCSR-Automotive #ad
VýrobceCSR-Automotive #ad
Číslo díluCSR-HF715-G

7. JNNJ

#ad

Dekorace černý, nárazník, nárazník, difuzér, ochrana proti nárazníku, žraločí ploutev, podvozku, JNNJ 4 kusy nárazníku do auta, nárazníku

#ad
JNNJ #ad - Snadná instalace : difuzor se velmi snadno instaluje, difuzér připevněte na zadní nárazník pomocí oboustranné lepicí pásky a poté nainstalujte šrouby, jak rychle jedete nebo jak špatný je stav vozovky, bez ohledu na to, aby byl stabilnější. Dobrá kvalita: vyrobeno z kvalitního materiálu abs, má dlouhou životnost, nedá se snadno deformovat.

Spoiler se žraločími ploutvemi: design žraločích ploutví využívá aerodynamické principy pro snížení efektu větru a ochranu zadního nárazníku vašeho auta před poškrábáním nebo menším opotřebením a poškozením. V balení jsou čtyři třísky, vhodné šrouby a silná oboustranná lepicí páska. Jedná se o produkt, který je praktický i esteticky atraktivní. Elegantní povrch: na výběr jsou čtyři barvy, černý okraj, červený kryt, černá, červená, karbonová vlákna.

Design žraločích ploutví propůjčuje vašemu vozu stylový vzhled. Elegantní povrch a vynikající zpracování dodají vašemu vozu krásný a stylový vzhled. Tímto způsobem, nespadne snadno. Je lehký, je voděodolný, odolný proti poškrábání, snadno nerezaví a má dlouhou životnost. Velikost výrobku je 12, abyste se ujistili, 5 cm, před nákupem si prosím ověřte velikost, že je vhodný pro vaše vozidlo. Na výběr jsou čtyři barvy.
ZnačkaJNNJ #ad
VýrobceJNNJ #ad
Číslo díluJNNJ-Spoiler
ModelkaJNNJ-Spoiler
Zárukane

8. Opel

#ad

Opel Astra Gtc zadní spoiler spoiler Tuning

#ad
Opel #ad - Istě zpracované povrchová struktura které lze Usserst levná lakování. Materiál tÜv není součástí nabídky ABE. Kvalitní výroba. Nové zboží. Velmi dobré zpracování zboží.
ZnačkaOpel #ad
Výrobcetuning-deal #ad
Číslo dílu155

9. RDX Racedesign

#ad

Střešní spoiler Astra H Wagon 2004-2009 PUR-IHS

#ad
RDX Racedesign #ad - Istě zpracovaná povrchová struktura. Rdx zadní spoiler opel astra h caravan / kombi střešní spoiler spoiler. Vhodné pro: všechny modely Caravan / kombi. Přesné provedení díky přesnému zpracování. Certifikát tÜv, 100% testováno a schváleno TÜV. Nelakované. Vyrobeno z kvalitního PUR-IHS plastu kvalita OEM produkce.
ZnačkaRDX Racedesign #ad
VýrobceRDX Automotive GmbH #ad
Výška1.97
Délka59.06
Hmotnost2.2
Šířka2.36
Číslo díluRDDS104
ModelkaRDDS104
ZárukaHerstellergewährleistung 2 Jahre

10. CSR-Automotive

#ad

CSR-Automotive záďová hrana záďové křídlo HL144

#ad
CSR-Automotive #ad - Záďový spoiler/záďová hrana vhodné pro Opel Astra J GTC HL144. Csr-automotive nabízí vždy nejlepší kvalitu a sportovní design – certifikát TÜV. Csr-automotive Č. Naše záď rty rty pro nalepení vám nabízí rychlý a snadný aerodynamický vzhled. Spoilerová hrana/hrana s atestem TÜV. Artiklu:-HL144. Jednotná struktura povrchu umožňuje lakování bez velké přípravné práce produkt nelakované.
ZnačkaCSR-Automotive #ad
VýrobceCSR-Automotive #ad
Číslo díluCSR-HL144