Top 10 Microfasertücher auto – Hadříky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. GraFa

#ad

Lešticí hadřík, extrémně savý, Sada prémiových utěrek z mikrovlákna pro vaše auto, šetrný k laku, 50 x 80 cm 1200 GSM a 40 x 40 cm 600 GSM, péče o auto, velký, šedý

#ad
GraFa #ad - Dlouhotrvající kvalita: tyto utěrky si zachovávají svou výkonnost a kvalitu i po mnoha praních. Etrný materiál: suché ubrousky jsou vyrobeny z materiálů, které nezanechávají žádné škrábance nebo poškození povrchu.

Univerzální velikosti: vedle velkolepého velkého hadříku je k dispozici menší hadřík 600 gsm pro přesnou práci a interiér. Vynikající savost: velký sušicí hadřík s gramáží 1200 gsm absorbuje vodu obratem ruky a urychluje proces schnutí. Pro lesklou povrchovou úpravu: naše utěrky nezanechávají žádné pruhy a propůjčují Vašemu vozidlu působivý lesk.
ZnačkaGraFa #ad
VýrobceGraFa #ad
Výška0.2
Délka31.5
Hmotnost1.39
Šířka19.69

2. Nuke Guys

#ad

Jízdní kolo, motocykl, 50 × 80 cm, nepouští vlákna, šedý, Nuke Guys Gamma Dryer XXL | Ultra savý suchý hadřík 1400 g/m², nepoškrábe, zaoblená jemná vlákna, extra velký | Premium utěrka z mikrovlákna pro auto

#ad
Nuke Guys #ad - Dvou malých vah nebo SUV. Ideální pro sušení nebo vyleštění posledních kapek vody, extrémně vysoká absorpce vody díky 1400 GSM.

Složení materiálu: 80 % polyester, mělo by se prát pouze pracím prostředkem z mikrovlákna. Extra velký suchý hadřík, perfektní pro sušení velkých povrchů, jako např. Kvalitní balení se zipem, chrání výrobek pro dlouhou životnost. Aby se zabránilo zabarvení, 20 % polyamid. Bezproblémové praní v pračce až na 40 stupňů, perte pouze ve stejných barvách. S jemnými, speciálně zaoblenými vlákny Twisted Pile pro sušení bez žmolků a škrábanců.
ZnačkaNuke Guys #ad
VýrobceNuke Guys #ad
Výška2.76
Délka10.63
Hmotnost1.26
Šířka8.66
Číslo dílu20032035-0
Modelka20032035-0

3. Petzoldt's

#ad

3 za cenu 2 Petzoldts Premium leštící hadřík Superflausch 3.1; hadřík z mikrovláken

#ad
Petzoldt's #ad - Superflausch 3. 0 – originál! velmi cenná a trvanlivá profi kvalita. Do třetice všeho dobrého: tři hadříky za cenu dvou, ze třetího stupně evoluce 8.

Zpracovaný z obou stran a obšitý jemným lemem. Nový superflausch 3. 0 má nyní ještě jemnější a hebčí dlouhá mikrovlákna. Díky tomu je možná práce bez chyb a beze stop – i na tmavých lacích. 2015 oblíbených leštících hadříků z mikrovláken: Superflausch 2. 0 – nyní ještě vyšší profi kvalita. Velikost: cca 44 x 44 cm s délkou vláken cca 8 mm = hmotnost 1/4 kila! GSM/gramáž cca 1250 g/m2. V důsledku toho má superflausch 3. 0 enormní savost a kapacitu pro vosky, lesky a nátěry – stejné jako vlastnosti předchůdce, pouze ještě vylepšené.
ZnačkaPetzoldt's #ad
VýrobcePetzoldt's #ad
Výška0
Délka17.32
Hmotnost0.62
Šířka17.32
Číslo díluAE315

4. Aurum-Performance

#ad

Aurum-Performance® Utěrky z mikrovlákna šetrné k laku 400 GSM, sada 6 kusů hadřík z mikrovlákna s extrémní sací silou – 100% lešticí hadříky bez žmolků – utěrky z mikrovlákna do auta 40 x 40 cm

#ad
Aurum-Performance #ad - Vynikající profesionální kvalita – běžné utěrky z mikrovlákna se často třepí a nemají dlouhou životnost. Dále je šátek s velikostí 40 x 40 cm velmi praktický. Díky tomu vám můžeme zaručit kvalitu – pokud nebudete 100% přesvědčeni utěrkou z mikrovlákna, dostanete ihned náhradu! Mnohostranně použitelný – vysoce kvalitní lešticí hadřík je skutečně všestranný zázrak a výborně se hodí pro všechny povrchy a použití: autolak, kokpit, motocykl, chrom, interiér, lesklý povrch, klavírní lak a mnoho dalšího.

11 kvalita - u aurum je kvalita a výkon výrobků na prvním místě. Nepouští nitky a sametově měkké – žmolky nebo pruhy jsou nevhodné pro perfektní lakovou úpravu a nervy.

Měkká utěrka z mikrovlákna v profesionální kvalitě byla vyvinuta speciálně pro vysoké požadavky profesionální péče o vozidlo. Rychle a efektivně – díky husté struktuře vláken 400 gsm může čisticí hadřík z mikrovlákna absorbovat více nečistot a vody než běžné čisticí ubrousky. Mikrovlákno bez nitek je sametově měkké a obzvláště šetrné k laku, aby perfektní mytí auta nestálo nic v cestě.
ZnačkaAurum-Performance #ad
VýrobceAurum-Performance #ad
Výška0
Délka15.75
Hmotnost0.84
Šířka15.75
Číslo díluMF400 A06

5. EnixwH

#ad

Měkký extrémně Saugstar, lešticí hadříky na auto, hadřík na sušení auta, utěrky z mikrovlákna, hadřík na auto, EnixwH 2 kusy utěrek z mikrovlákna na auto

#ad
EnixwH #ad - A na rozdíl od bavlněných vláken jej lze prát v pračce 500krát bez proteolýzy. I když po použití nevysuší, které je velmi měkké. Ve srovnání s běžnými suchými hadříky na auto je schopnost hadříků z mikrovlákna absorbovat vodu třikrát lepší. Neabrazivní hadříky z mikrovlákna nenarušují autolak a lze je čistit bez použití chemických čisticích prostředků, neplesniví se ani nehnije a může bránit bakteriím.

Současně se barva, skvrn atd. Ivotnost je více než čtyřikrát vyšší než u běžných bavlněných ručníků a nedeformuje se ani po opakovaném použití. Praktické a efektivníměkké mikrovlákno tkaniny je mimořádně savé a čisticí hadříky na auto zachycují částečky nečistot, lak a jiné povrchy nepoškrábou. Silná absorpce vody Čisticí hadříky do auta pojmou vodu až 7násobku své vlastní hmotnosti. Schne také velmi rychle, což ztěžuje množení bakterií.

Vysoce kvalitní materiálnáš hadřík na péči o auto z mikrovlákna se skládá z 80% polyesterového vlákna a 20% polyamidového vlákna, silné a velmi trvanlivé. Velmi vhodné pro odstraňování prachu, oleje, nečistot, aniž by zanechávaly vlákna nebo šmouhy. Vysoká trvanlivost okenní utěrky pro motorová vozidla mají vysokou pevnost a dobrou tuhost, čímž lze zabránit roztřepení a roztřepení švů. Velmi rozšířený suchý hadřík na auto nejen na čištění, hotelů, domů, restaurací, ale také do kuchyně, obchodu, sušení a mytí aut, leštění, aut, průmyslu a dalších míst.
ZnačkaEnixwH #ad
VýrobceEnixwH #ad
Výška0.2
Délka15.75
Hmotnost1.1
Šířka15.75
Číslo díluYOM-QCMJ-2
ModelkaYOM-QCMJ-2
ZárukaFrühling Winter Sommer Ganzjährig Herbst

6. Glart

#ad

Glart 443TP Premium Flausch 3dílná sada utěrek z mikrovlákna do auta s 600 GSM, 40 x 40 cm červené & ALCLEAR 721IX odstraňovač hmyzu extra odstraňovač náletové rzi, předčistič laku na auto, 1 000 ml

#ad
Glart #ad - Dobře opláchněte. Také na matném laku. Výrobek 2: vysoce účinný: silný odstraňovač hmyzu k použití na celém vozidle. Výrobek 1: 100% bez žmolků: oboustranně hustá lešticí utěrka na auto s vysokým flaušem s bohatými 600 g/m2 a kulatě prošitou hranou látky: šetří všechny laky osobních automobilů i po leštění auta a péči lešticím strojem, jako suchá utěrka mega savá bez jakýchkoliv swirls a mikroškrábanců.

Výrobek 1: dlouhá životnost profesionální kvalita: tento hadřík z mikrovlákna je sada pro péči o lak pro perfektní úpravu po praní, voskování a leštění pro absolutní hloubkový lesk, také pro fóliová vozidla a kola. Doporučeno odborníky na podrobnosti automobilů. Díky výkonnému proteinovému krekru obzvlášť spolehlivé použití. Také odstraňuje rez letu.

Nepoužívejte na horké povrchy a nepřekračujte doporučenou dobu působení. Produkt 2: výkonná formule: vysoce účinné složky rozbíjejí proteiny a snadno odstraní i zaschlý hmyz. Nenarušuje lak, polykarbonát, pryž a sklo. Výrobek 2: extra silný: uvolňuje a odstraňuje zbytky hmyzu z lakování, čelního skla, světlometů, mřížky chladiče, chromu, plastu, gumy atd. Vytváří ideální základ pro další mytí aut a úpravu auta. Také rez letu se konečně obratem ruky odstraní.
ZnačkaGlart #ad
Výška0.01
Délka15.75
Šířka15.75

7. Nuke Guys

#ad

Nuke Guys Balení 3 ks utěrek z mikrovlákna do auta 40 x 40 cm 500 GSM pro profesionální péči o auto – prémiová utěrka z mikrovlákna na mytí aut, detailing

#ad
Nuke Guys #ad - Mikrovlákna perte pouze pracím prostředkem z mikrovlákna a maximálně na 60 °C. Výrobek neperte ubrousky do domácnosti nebo oblečením. Odstraňování zbytků produktu. Novinka: rychlý režim? s utěrkami z mikrovlákna quick'n'gloss jemně kloužete po zatáčkách svého auta a nechte ho opět zazářit v plném lesku! Obsah: balení 3 utěrek z mikrovlákna.

Použití: ideální pro vyleštění a odstraňování pečujících prostředků. 2 x utěrka z mikrovlákna zelená, 40 x 40 cm, 40 x 40 cm, 500 GSM a 1x utěrka z mikrovlákna bílá, 500 GSM. Upozornění: složení materiálu: 80 % polyester, 20 % polyamid.

Lze použít na všechny povrchy. Pro perfektní finiš. Utěrky jsou obzvláště šetrné k laku a jsou proto ideální pro dokončovací práce nebo vyleštění, resp. Nepoužívejte aviváž! Vlastnosti: utěrky z mikrovlákna quick'n'gloss jsou perfektně sladěny s nuke guys quick'n'gloss quick detailer a díky ultrazvukově střiženému okraji čistí a udržují absolutně bez škrábanců a šmouh.
ZnačkaNuke Guys #ad
VýrobceNuke Guys #ad
Výška0.79
Délka7.48
Hmotnost0.64
Šířka8.27

8. SONAX

#ad

24 x SONAX CLEAN&DRIVE turbo UCHYŇ TURBO Voskový hadřík ZAJIŠTĚNÍ VOSKU

#ad
SONAX #ad - Upozornění: během pouhých 5 minut lze vozidlo zapečetit pouze jedním hadříkem a chránit před vlivy prostředí a povětrnostními vlivy|Utěrka odstraňuje také zbytkové znečištění a malé kapky vody, které nejsou v myčce odstraněny např.

Kvalitní výrobek, nový. Rozsah dodávky: 24x hadřík na pult SONAX Clean&Drive TurboWax. Při vstupu do dveří /list. Omezení: kvalitní hadřík z mikrovlákna ve spojení se speciálními pečujícími komponenty zajišťuje vysoký lesk bez přeleštění. Technické informace: obsah: 24 kusů|vlhký hadřík 40 x 50 cm|mikrovlákno | jeden hadřík vystačí pro kompletní vozidlo|Ideální po každém mytí vozu pro perfektní finiš|Pro všechny lakové, chromové a plastové povrchy/list.
ZnačkaSONAX #ad
VýrobceSONAX #ad
Hmotnost3.55
Číslo dílu04140000

9. LICARGO

#ad

LICARGO® Utěrky z mikrovlákna šetrné k laku s 380 GSM – extrémně savé a šetrně měkké – lešticí hadříky bez žmolků pro péči o auto a motocykl – utěrky z mikrovlákna do auta – 40 × 40 cm 6

#ad
LICARGO #ad - Ručník je ultra savý a šetrný k laku. 100% bez žmolků – nejste přítelem žmolků a šmouh? ani my. Zvýšená životnost – na rozdíl od běžných utěrek z mikrovlákna mají tyto šátky prošité kulaté deky, které znemožňují roztřepení švu.

Výsledek: enormně vylepšená životnost vám ušetří peníze! ultra savý – díky hustšímu složení vláken 380 g/m² patří tato čisticí utěrka k absolutní špičkové třídě mezi ubrousky pro péči o auto. Profesionální utěrky z mikrovlákna od licargo jsou vyvinuty speciálně pro péči o auto bez nitek a úpravu vašeho auta nebo motocyklu! Sametově měkká – flaušová lešticí utěrka je vyrobena z extrémně měkkého mikrovlákna a je perfektní pro odstranění leštidla nebo šmouh po vyprání.

Isticí hadřík je ideální pro úpravu vozidla, leštění auta a péči o interiér. Příslib kvality – jsme přesvědčeni o kvalitě našich produktů! Pokud byste nebyli 100, 0 % přesvědčeni našimi utěrkami z mikrovlákna, neprodleně vám poskytneme náhradu! .
ZnačkaLICARGO #ad
VýrobcePS eCommerce GmbH #ad
Výška0
Délka15.75
Hmotnost0.84
Šířka15.75
Číslo díluLIC kl MFT
ModelkaLIC kl MFT
Záruka3 roky záruka spokojenosti

10. Mafra

#ad

Saugfähig, Mafra Ma-Fra Super Dryer Microfasertuch, 60 x 80 cm

#ad
Mafra #ad - Seine fasern umklammern den Schmutz und garantieren für ein schnelles Abtrocknen, ohne zu riskieren, Halos oder Mikrokratzer zu erzeugen. Vielseitig: aufgrund seiner doppelseitigkeit ist Super Dryer vielseitig einsetzbar.

Qualität: die superfeine mikrofaser des Tuchs Super Dryer wurde eigens entwickelt, um beste Leistungen beim Abtrocknen des KFZ zu erhalten. Schnell: durch die tuch-grammatur von 530 gestaltet sich das abtrocknen ihres autos noch nie so einfach und schnell wie heute. Die kurzhaarige seite eignet sich ideal zum schnellen Abtrocknen von Karosserien, die haarlose Seite dient zum Trocknen von Glas und Glasscheiben am Auto.

Schutz: durch seine hochwertige mikrofaser verhält sich Super Dryer sehr schonend zu Lacken. Super dryer nimmt bis zum 3½-Fachen seines Eigengewichtes auf das sind ca. 2 liter wasser eigenschaften: maxi-format: 60 x 80 cm | grammatur 530 | Farbe: lila | nachbearbeitete Ränder garantieren für eine hohe Resistenz gegen versehentliche Beschädigungen | fusselt nicht | Mikrofasertuch mit extremer Aufnahmefähigkeit.
ZnačkaMafra #ad
VýrobceMafra #ad
Výška0.39
Délka31.5
Hmotnost0.62
Šířka23.62
Číslo díluA0193
ModelkaA0193
Záruka12 months