Top 10 Lack Seidenmatt Weiß – Laky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. belinka

#ad

BELINKA Lazura na dřevo bílá – 0,75 litru Premium lazura – nátěr na dřevo – pro vnitřní i venkovní použití – lazura 11

#ad
belinka #ad - Pro všechny druhy dřeva: pro všechny druhy dřeva, buk, bangkirai, teak, jako např. Silná ochrana před počasím: chrání vaše dřevo před vlhkostí, zbarvením, šedivěním, plísní, světlem a UV zářením.

Douglaska, modřín, smrk, dub, borovice a jedle. Mnoho použití: zahradní nábytek, předsíně, stoly, pergola, dveře, krmítko, okenice, dřevěné obložení, dřevěná chata, trámy, dřevěná okna, dřevěné dveře, přístřešek na balkon, schody, zahradní nábytek, dřevěné fasády, dřevěný dům, dřevěné ploty, terasa, dřevěné skříně, zahradní domek, dřevěné trámy, židle, dřevěná lavice. Chrání a zkrášluje vaše dřevo: lazura na dřevo Belinka proniká hluboko do dřeva, trvale chrání a zdůrazňuje kresbu dřeva.
Značkabelinka #ad
Výrobcebelinka #ad

2. Remmers

#ad

Ochranná lazura na dřevo Remmers Aidol HK-Lasur, šedá

#ad
Remmers #ad - 6násobná ochrana pro venkovní dřevo. Odpuzuje vodu, aktivně dýchá a reguluje vlhkost. Nepraská, proniká hluboko do dřeva. Dekorativní lazura na ochranu venkovního dřeva s obsahem rozpouštědel v prémiové kvalitě. Renovační nátěr je možno provést bez broušení povrchu, pokud byla dříve použita tenkovrstvá lazura.
ZnačkaRemmers #ad
VýrobceRemmers #ad
Výška15.75
Délka11.42
Hmotnost44.51
Šířka12.2
Číslo dílu0000226820

3. Bondex

#ad

Barva sluneční světlo Sahara 2,5 l na 22,5 m² | vynikající barevná stabilita | ochrana proti počasí a UV záření – až 12 let | hedvábný lesk | trvalá ochranná barva | barva na, Bondex Trvalá ochrana

#ad
Bondex #ad - Nově vyvinuté pojivo zajišťuje optimální ukotvení a ještě vyšší elasticitu pro ještě delší trvanlivost na téměř všech podkladech. Krycí renovace starých lazurových a lakovacích nátěrů.

Pro vnější i vnitřní použití – zejména pro omezená a nerozměrově přesná dřeva, obložení stěn a stropů. Na předem ošetřeném hliníku, jako např. Vynikající stabilita barev – tvoří krycí, odolný a elastický film. Dřevěné fasády, pozinkovaných a základových ocelových dílech a plastových dílech z tvrdého PVC. Navíc byly maximalizovány vodoodpudivé vlastnosti trvalé ochranné barvy Bondex. Ochrana před počasím a uv zářením až 12 let. Bezpečnost pro dětské hračky – certifikováno podle DIN EN 71-15.
ZnačkaBondex #ad
VýrobceBondex #ad
Výška6.3
Délka6.69
Šířka7.09
Číslo dílu5702160296990
Modelka329885

4. MissPompadour

#ad

MissPompadour hedvábně matná barva na dřevo vnitřní a venkovní použití, lak na nábytek, barva na nábytek bez broušení – barva na dřevo, plast – lak na dřevo, rychleschnoucí s, kov, 1 l bílá s bílou

#ad
MissPompadour #ad - Dřevo, velmi vydatný barevný lak lze použít na celou řadu povrchů, dveře, plast tvrdý PVC, dřevo a kamenné podklady. Univerzální použití – hedvábně matný, např. Vnitřní a vnější – naše barva odolná proti povětrnostním vlivům je ideální pro nové nátěry a renovace v interiéru i exteriéru.

Na neporušených podkladech lze rychle schnoucí barvu nábytku použít bez broušení povrchu. Díky složení bez postříkání a odkapávání je zpracování našeho laku válečkem nebo štětcem velmi jednoduché. Vědomě přejíždíme – jsme mladá firma s velkým srdcem pro udržitelnost našich výrobků. Pomůžeme ti zkrášlit váš domov s dobrým svědomím a snažíme se udržet naši stopu CO2 co možná nejnižší.

Vysoce krycí a robustní – náš lak je odolný proti poškrábání a nárazům a přesvědčí snadno udržovatelným odolným povrchem. Příjemné zpracování – naše barva na vodní bázi je bez obsahu voc, rozpouštědel a zápachu, ideální pro zdravé klima v místnosti. Kvalitní obsažené látky a velmi dobrý průběh zaručují rovnoměrné nátěry bez šmouh, a to i bez zkušeností s natíráním. Optimální jako barva na nábytek, kov, kuchyňské čela atd. ! .
ZnačkaMissPompadour #ad
VýrobceMissPompadour #ad
Hmotnost2.87

5. Lignocolor

#ad

Kov a plast v interiéru | k dispozici v mnoha barevných odstínech 750 ml, hedvábně matná, Lignocolor Barevný lak | vysoce krycí lak pro dětské hračky | dřevo, bílá

#ad
Lignocolor #ad - Barevný lak lignocolor spojuje tři zvláštní vlastnosti. Trojitý efekt: základní nátěr, krycí lak a zapečetění spojené v jednom produktu. Proto jsme vám jako odborníci k dispozici pro všechny dotazy týkající se barevného laku. Proto není jak předchozí základní nátěr, tak i dodatečné zapečetění nutné.

Mnohostranně použitelný: s barevným lakem lze v interiéru bez problémů natírat podklady ze dřeva, plastu a kovu – zcela bez ohledu na to, zda se jedná o dětské židle, dveře nebo nábytek. Díky tomu je každý projekt jedinečný. K tomu se používají výhradně udržitelné suroviny z Německa a okolí. Vyrobeno v německu: barevný lak lignocolor a všechny ostatní produkty lignocolor vyvíjíme a vyrábíme co2 neutrální v naší vlastní manufaktuře barev v krásné Münsterlandu. Díky své vysoké odolnosti je barevný lak lignocolor skutečným univerzálním doplňkem a chrání povrchy daleko před mechanickým namáháním a domácími chemikáliemi.

Díky svým přírodním a ekologickým složkám je také možné jej pro použití ředit až 5 % vody. Tím je perfektní volbou pro váš projekt! vysoká kvalita: díky jednoduchému zpracování a vysoké krycí síle lze barevný lak natírat v 20 různých a nádherných barevných odstínech v cca 8–11 m²/l na jednu objednávku. Ekologické a bezpečné: barevný lak je díky svému složení a vlastnostem velmi odolný a splňuje všechny požadavky podle din en 71-3 bezpečnost pro dětské hračky a proto se bez obav hodí i pro lakování dětských hraček.
ZnačkaLignocolor #ad
VýrobceLignocolor #ad
Výška4.72
Délka3.94
Šířka3.94
Číslo dílu53151112302
Modelka53151112302

6. Remmers

#ad

Odolný proti oděru, 2,5 litru, těsnící lak pro natírání, dřevo a parkety Zapečetění interiérů, Remmers Lak na schody a parkety bezbarvý hedvábně lesklý

#ad
Remmers #ad - Vyrobeno v německu – vyrobeno a plněno v Německu podle nejvyšších bezpečnostních a kvalitativních standardů. Prémiové zapečetění parket – remmers lak na schody a parkety je těsnicí lak na vodní bázi pro utěsnění předsíně, parket a schodišťových podlah.

Odolná – povrchová úprava parket je odolná proti oděru a poškrábání a je velmi odolná vůči většině krémů na ruce. Mnoho možností použití – tuto úpravu parket lze použít uvnitř, korkových podlah, schodů, interiérových dveří, předsíní, např. U nábytku, parket, obložení stěn a stropů. Odolné vůči chemikáliím: DIN 68861, 1C.
ZnačkaRemmers #ad
VýrobceRemmers GmbH #ad
Výška7.48
Délka5.51
Šířka5.51
Číslo dílu0000239003
Modelka4004707019804

7. Remmers

#ad

Remmers Krycí barva – bílá 750 ml

#ad
Remmers #ad - Vysoce elastický – tato barva chránící před povětrnostními vlivy pracuje s podkladem, tím se nezlomí a neodlupuje se. Prémiová barva proti povětrnostním vlivům – krycí barva Remmers je vysoce krycí a je k dostání v mnoha atraktivních barevných odstínech.

Mnoho možností použití – krycí barvu remmers lze použít uvnitř i venku jako ochrannou barvu proti povětrnostním vlivům, např. Ochrana před počasím a uv zářením – krycí barva remmers splňuje i ty nejvyšší nároky na ochranu před povětrnostními vlivy a UV ochranou. Vynikající přilnavost – tato barva na ochranu proti povětrnostním vlivům přilne na dřevo, zinek, minerální a mnoho dalších podkladů. U profilových prken, plotů, zahradních domků, příhradových konstrukcí nebo přístřešků na auta.
ZnačkaRemmers #ad
VýrobceRemmers GmbH #ad
Výška4.72
Délka3.94
Šířka3.94
Číslo dílu0000360001
Modelka0000360001

8. Wilckens

#ad

750 ml, Wilckens Barva chránící před počasím hedvábně lesklá, RAL 7016 antracitově šedá

#ad
Wilckens #ad - Vysoce krycí, bez zápachu, trvale elastické. Vysoce kvalitní krycí a ochranná barva s vysokou odolností proti povětrnostním vlivům. Modrý anděl: šetrný k životnímu prostředí – protože neobsahuje škodlivé látky. Vhodné pro dřevo, zinek, hliník a tvrdé PVC v interiéru i exteriéru. Vydatnost 750 ml: cca 7 – 8 m² při jednom nátěru, v závislosti na vlastnostech / savosti podkladu.
ZnačkaWilckens #ad
VýrobceWilckens Farben GmbH #ad
Hmotnost2.2

9. Bondex

#ad

Bondex Lazura na dřevo pro venkovní použití Oregon Pine 4,8 l na 62 m² | vysoká ochrana proti počasí a UV záření | přirozené odlupování, bez odlupování | hedvábně matná | ochranná lazura na dřevo |

#ad
Bondex #ad - Snadné použití – bondex lazura na dřevo pro venkovní použití se snadno nanáší a zajišťuje rychlé schnutí. Není nutný základní nátěr. Ideální pro všechna dřeva a mnoho dřevěných konstrukčních dílů venku, srubové domy, ploty, pergoly, jako jsou přístřešky pro auta, okna a vnější dveře.

Lazura je prodyšná a zabraňuje tak pronikání vlhkosti do dřeva, že dřevo nehnije nebo se nekroutí se. Ochrana zeleného povlaku – díky silně vodoodpudivé receptuře je lazurový povrch dočasně chráněn před zelení řasy a plísně. Extrémně odolná proti povětrnostním vlivům – bondex lazura na dřevo pro venkovní použití nabízí intenzivní ochranu před vlhkostí, což přispívá k tomu, UV zářením a vlivy prostředí.
ZnačkaBondex #ad
VýrobceBondex #ad
Výška9.72
Délka7.68
Hmotnost4.8
Šířka8.66
Číslo dílu329650
Modelka329650

10. Wilckens

#ad

Antracitová, Wilckens Barva soklu a střechy matná, 2,5 l

#ad
Wilckens #ad - Din en 13300: třída oděru za mokra 10 Snadné čištění. Odolnost proti povětrnostním vlivům a UV záření. Disperzní barva pro venkovní použití. Vysoce krycí, schopný difúze vodní páry, bez rozpouštědel. Vydatnost 5l: cca 30 m² při jednom nátěru, v závislosti na vlastnostech/savosti podkladu.
ZnačkaWilckens #ad
VýrobceWilckens #ad
Hmotnost5.51
Číslo dílu1337
ModelkaSockel-und Dachfarbe