Top 10 Klimmzugstange Tür – Hrazdy pro fitness

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. HOLD STRONG Fitness

#ad

Očka pro boxovací pytel & TRX – model: HS-K-W6, HOLD Silná hrazda Multigrip pro upevnění na stěnu/profesionální kvalitu a schválení studia

#ad
HOLD STRONG Fitness #ad - Kvalita: trénujte doma jako ve fitness studiu. S profesionální hrazdou od hold strong fitness žádné téma. Rozmanitost tréninku: tato hrazda v černé barvě na stěnu nabízí šest různých šířek uchopení a umožňuje komplexní záda. Design a vývoj: stabilní pull-up bar je nejen masivní testovaná maximální zatížitelnost 350 kg, ale také vypadá moderně a stylově.

Z kvalitního vybavení pro fitness studia nabízí hOLD STRONG s hrazdami Multigrip tréninkový přístroj s mnoha možnostmi ve studiové kvalitě. Přitahuje pozornost ve vašich čtyřech stěnách. Nejlepší prodejci a rozsah dodávky: náš bestseller hold strong používají policie, sportovní vysoké školy, hasiče, fitness studia, osobní trenéry atd. Rozsah dodávky: Černá hrazda na hrazdu, hotely, upevňovací materiál, montážní materiál s hmoždinkami FISCHER DuoPower.

Kvalita: profesionální hrazda pro montáž na stěnu od hold strong fitness se studiovým schválením pro profesionální použití – certifikováno podle EN 957, velmi masivní konstrukce a pevné šroubové spoje pro bezpečný trénink. Revvlll. Na dvě karabinová očka lze umístit sportovní kroužky ideální pro veslování, TRX Sling-Trainer ideální pro cvičení celého těla, boxovací pytle nebo nekonečná lana např.
ZnačkaHOLD STRONG Fitness #ad
VýrobceHOLD STRONG Fitness GmbH #ad
Výška23.43
Délka47.05
Hmotnost26.46
Šířka11.81
Číslo díluHS-K-W6_RAL7016
ModelkaHS-K-W6

2. Gorilant

#ad

Hrazda na hrazdy, několik rukojetí, cvičení, pull-up bar, odnímatelná ze stěny, až 130 kg, Gorilant

#ad
Gorilant #ad - Vysoká stabilita: konstrukce umožňuje trénink s přídavnými závažími a bez problémů udrží hmotnost až 130 kg. Všestranná cvičení: 7 různých rukojetí umožňuje kompletní trénink zad, bicepsu a břišních svalů.

Jednoduchá montáž a demontáž: s naším systémem kotvy lze tyč jednoduše připevnit na stěnu a demontovat, aby se šetřilo místo nebo ji v případě potřeby uložilo. S průměrem 37 mm nabízejí zaoblené a broušené hrany vysoký komfort a teplo během tréninku. Použijte zadní tyč pro zvedání nohou. Vysoká kvalita: vyrobeno z přírodního dřeva, všechny povrchy jsou broušené, aby byl zajištěn příjemný pocit při tréninku. Vynikající rukojeť: dřevo nabízí lepší úchop než kov. Pomocí přiloženého závitového šroubu můžete také upevnit TRX na lištu.
ZnačkaGorilant #ad
VýrobceGorilant #ad
Výška15.75
Délka43.31
Hmotnost15.43
Šířka23.62
Číslo dílu2BE0906-HW-1229
Modelka01

3. KASIROCK

#ad

60 x 8,5 x 4 cm standardní sada vč. 2 kulatých tyčí a montážního materiálu, KASIROCK Přístřešek na shyby se 6 přihrádkami pro kulaté tyče pro různé rukojeti a šířky rukojeti

#ad
KASIROCK #ad - Spora místa: velikost 60 x 8, šířka je využita a díky úzké konstrukci nezabírá mnoho místa a dá se snadno zakrývat, optimální pro montáž na každý rám dveří, 5 x 4 cm, rychle a jednoduše namontovat.

Rozsah dodávky: kassirock upínací lišta s 6 přihrádkami pro kulaté tyče pro různé rukojeti a šířky rukojeti, 2 vhodné rukojeti tyčí, 2 kvalitní šrouby s vhodnými hmoždinkami. Efektivní trénink: trénujte horní část zad v každém ročním období, díky mnoha možnostem použití vhodné pro začátečníky, pokročilé i profesionály. Rozlišuje: perfektní pro vyvážený trénink – různé šířky umožňují úzké, široké a všechny shyby mezi nimi + modulární rozšíření s jinými rukojeťmi.

Vysoce kvalitní materiály: tréninková deska/upínací lišta z březového dřeva a rukojeti z bukového dřeva masivní dřevo = příjemný protiskluzový povrch, voděodolný, bez deformací, zatížitelný, Made in Germany.
ZnačkaKASIROCK #ad
VýrobceKASIROCK #ad
Číslo díluPEG0003-PARENT

4. Gorilant

#ad

Titan, pull-up tyč, více rukojetí | snadná montáž | protiskluzová | do 130 kg, hrazda na stěnu nad dveřmi, Gorilant

#ad
Gorilant #ad - Protiskluzový: vyrobeno ze dřeva, které na rozdíl od železa nabízí příjemnější přilnavost a je protiskluzovější. Můžete provádět různá cvičení: zvedání nohou, silový trénink a horolezecký trénink, tréninku s odporovými lany, TRX a poutky, 3 hloubky 16, aby simulovaly skály a trénovaly vytrvalost rukou.

Vyrobeno ve Španělsku, z kvalitního masivního dřeva pro dlouhou životnost a odolnost. Drážky na zadní straně jsou speciálně vyvinuty, bicepsy, crossfit, boxu, hrudník a ramena. Prodyšné rukojeti odpuzující pot pro efektivní trénink. Etří místo, ideální pro trénink doma. Multifunkční: hrazda s nástěnnou montáží pro trénink lezení, 22 a 25 mm.

Snadná montáž: jednoduše se upevňuje na stěnu. 6 poloh rukojeti: profesionální hrazda s 6 různými polohami rukojeti pro kompletní trénink zad, bicepsů a břišních svalů. Vysoká kvalita a dlouhá životnost: funkční a robustní hrazda na hrazdu. Zaručuje bezpečné a stabilní držení. Ideální pro calisthenics, záda, cvičení hrazdy atd. Nosnost do 130 kg.
ZnačkaGorilant #ad
VýrobceGorilant #ad
Výška4.72
Délka42.52
Hmotnost11.02
Šířka11.42
Číslo dílupart_B08BKV6SXQ
Záruka3 roky záruka na použití v interiéru.

5. h2i

#ad

H2i Gymnastická tyč pro děti | hrazda z ušlechtilé oceli | do zahrady a dětského pokoje | hrazda pro venkovní i vnitřní použití | tyč na cvičení v zelené barvě | délka 125 cm

#ad
h2i #ad - Vnitřní a venkovní prostory: s naší gymnastickou tyčí pro vnitřní i venkovní použití může vaše dítě trénovat v dětském pokoji nebo na zahradě – jednoduše ji namontovat mezi dva dřevěné trámy nebo do dveřního rámu.

Snadná montáž: díky dodávaným šroubům a krycím krytkám je montáž velmi snadná a vaše dítě může okamžitě začít cvičit. Fitness: s touto hrazdou můžete cíleně posílit vaše paže, ramena a zádové svaly a zlepšit svou kondici – ideální pro velké i malé. Praktické rozměry: s celkovou délkou 90 cm a průměrem 33 mm nabízí tyč na cvičení z ušlechtilé oceli ideální úchop pro efektivní cvičení. Mnohostranně použitelný: tato tyč nabízí rozmanité možnosti tréninku, ať už pro shyby, cvičení zavěšení a stoupání nebo podběh.
Značkah2i #ad
Výrobceh2i #ad
Hmotnost6.39
Číslo dílu1 x trapez griffe gelb

6. DH FitLife

#ad

DH FitLife Hrazda na hrazdu, rám dveří bez šroubů | Pull up bar Doorway | dveřní hrazda pro silový trénink | k zavěšení zad | vč. posilovače smyček | pro dveře 70-92 cm

#ad
DH FitLife #ad - Pomocí přístroje můžete posílit horní část těla, základní svaly, tělesnou koordinaci atd. Okamžité použití bez montáže: fitness přístroj je připraven k použití bez šroubů a vrtání za pouhých 30 sekund: rozložit, zavěsit a začít! Po použití je tyč rychle sklopná a může být skladně uložena.

Multifunkční 3 v 1: ať už na dveřním rámu, na podlaze nebo v kombinaci s jinými sportovními potřebami – tréninkový přístroj je tvoje individuální posilovací stanice pro rozsáhlý trénink celého těla a mnohostranně použitelný. Německý distributor slibuje 30denní záruku vrácení peněz: dh fitlife je německá značka s prodejem a zákaznickým servisem v Hamburku. Ergonomický design: pull-up bar s ohnutými rukojeťmi umožňuje stabilnější držení při různých tréninkových variantách, čímž se zabrání bolestem a zraněním zápěstí během tréninku.

Nejlepší ochrana pro vás a váš doma: tyč je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu a má maximální zatížení 200 kg. Ideální pro váš Calisthenics Home Training. Gumové háčky a krytky zabraňují poškození a stopám na dveřních rámech a stěnách. Dvojitá ochrana díky ochranné tyči a oba dveřní háčky zaručují konstantní stabilitu pro každý trénink. Součástí dodávky jsou dva posilovače smyček.
ZnačkaDH FitLife #ad
VýrobceDH FitLife #ad
Hmotnost9.44
Číslo díluGDG01-A-2101

7. Kipika

#ad

Chin Up Bar Joist Mount, 4 Stufen der Höhenverstellung, Kipika Multifunktionale Joist Mounted Pull Up Bar, Home Gym Workout Krafttraining Ausrüstung, Multi-Winkel-Griff

#ad
Kipika #ad - Perfekt für das training des rückens, des Trizeps, des Bizeps, der Lats und der Vorderseite Ihrer Bauchmuskeln. Wir bieten eine volle Rückerstattung innerhalb von 30-Tagen. Sie können trainingszubehör wie hängebänder, Yogagurte oder Boxsäcke anschließen, Trainingsseile, um eine Vielzahl von Übungen zu absolvieren.

Maximal belastbar 400lbs. HÖhenverstellbarunsere am balken montierte klimmzugstange kann in 4 Höhenstufen eingestellt werden, von minimal 4" bis maximal 16", um die Bedürfnisse einer Vielzahl von Raumanforderungen zu erfüllen. Heavy duty chin up bardie klimmzugstange ist aus schweren Stahlrohren gefertigt, mit schwarzer elektrophoretischer Beschichtung, ausgezeichneter Haltbarkeit, Robustheit und Korrosionsbeständigkeit.

Multifunktionale Übungklimmzugstange mit 2 starken ringen auf beiden seiten. Multi-angle gripdie klimmzugstange ist mit 5 verschiedenen griffpositionen ausgestattet, der Brust, der Arme, der Schultern, die auf verschiedene Bereiche wirken. Zufriedenheitsgarantiewenn sie aus irgendeinem grund nicht mit unserer klimmzugstange zufrieden sind, können Sie sich gerne an unseren 24-Stunden-Support wenden.
ZnačkaKipika #ad
VýrobceKipika #ad
Výška16.4
Délka38.98
Hmotnost18.6
Šířka0.01
Číslo díluKPPUB-10

8. Gorilant

#ad

Gorletic Klimmzugstange, Parallelstangen für Calisthenics oder Heimtraining, Klimmzugstange, 40 cm, Wandbefestigung mit Leiste

#ad
Gorilant #ad - Flexiones, ihr design ermöglicht es ihnen, sie sowohl bündig mit dem boden als auch in ihrem höchsten Teil von 40 cm zu verwenden, um eine Vielzahl von Tricks auszuführen.

Es verfügt über 2 parallele Höhen, 5 Arten von Klimmzügen und einen wandmontierten Bauchmuskelgriff. Design: 3, 7 cm lange buche stange für besseren halt. Pack dieses komplett-set ermöglicht es Ihnen, Ihren Oberkörper fast vollständig vielseitig zu trainieren. Das befestigungssystem ermöglicht es ihnen, sodass sie sie sowohl auf dem Boden als auch auf Klimmzugstange verwenden können, sie bequem an der Wand zu montieren und zu demontieren, ohne die Dekoration Ihres Hauses zu beeinträchtigen. Dominiert, sie lassen sich mit unserer titan-Steckdose einfach an der Wand befestigen und entkoppeln, so dass sie in Klimmzugstangen umgewandelt werden können.
ZnačkaGorilant #ad
VýrobceGorilant #ad
Výška15.75
Délka18.9
Šířka10.24

9. Sportstech

#ad

Sportstech Inovativní hrazda 4 v 1 pro montáž na stěnu | nově skladně sklopná | 3 multifunkční očka | 6 protiskluzových rukojetí | bezpečná a stabilní | Pull Up Bar na doma KS300/350 + eBook

#ad
Sportstech #ad - Pull up a dip tyč pro váš domácí trénink přesvědčí – stejně jako všechny produkty sportstech – díky ušlechtilým materiálům a vysoké kvalitě. Obzvlášť dobré: dodávaná vrtací šablona pro velmi snadnou instalaci! Pohotovost: sotva fitness přístroj pro domácnost není tak mnohostranně použitelný jako hrazda ks350 multigriff.

Tak můžete moderní pull up bar zcela jednoduše složit, když jste dokončili svůj trénink. Zavěste svůj posilovací trenažér, boxovací pytel nebo dokonce gymnastický kroužek – díky integrovaným okům hračka. Začněte nyní a nechte si s jistotou hrát svaly. Hrazda s nástěnnou montáží má mnoho výhod, především ks350 díky své geniální skládací funkci. Díky tomu už nebudete dělat jen shyby, ale budete svůj trénink tak flexibilní a pestrý jako nikdy předtím.

To nejlepší na tom: potřebné hmoždinky a šrouby jsou již u nich – ušetříte peníze. Snadnost : hrazda ks350 se optimálně hodí nejen pro efektivní silový trénink paží, ramenních, břišních a zádových svalů. Využijte pestrý trénink pro efektivní růst svalů – nyní i v budoucnosti. Proto má ks350 třívrstvou pěnovou rukojeť, která co nejlépe absorbuje pot a zajišťuje maximální kontrolu i při nejtvrdším tréninku – bez ohledu na to, v jaké pozici rukojeti. Současně profitujete z enormní stability.
ZnačkaSportstech #ad
VýrobceSportstech #ad
Výška18.5
Délka38.19
Hmotnost21.56
Šířka8.86
Číslo díluSP_KS350
ModelkaSP_KS350

10. Bad Company

#ad

Bad Company Hrazda na stěnu, nosnost až 350 kg – hrazda na stěnu vč. návodu a upevňovacího materiálu – pro fitness doma nebo do posilovny – BCA-45

#ad
Bad Company #ad - Betonové a kamenné stěny se nejlépe hodí k montáži. Ochrana a komfort přední rukojeti jsou opatřeny strukturovaným kaučukem a chrání tak zápěstí a zároveň zajišťují pevné uchopení.

Stabilní a zatížitelný masivní čtyřhranný ocelový stropní držák z ploché oceli 5 x 5 cm unese hmotnost až 350 kg. K upevnění jsou součástí dodávky ocelové šrouby vč. Rozsáhlý trénink s hrazdou bad company pro montáž na stěnu lze současně efektivně a pohodlně trénovat svaly paží, ramen, břicha a zad. Hmoždinek. Bezpečné držení pro maximální nosnost by se hrazda měla upevnit pouze na robustní stěny. Efektivní rozmanitost ať už se jedná o nártu, se kterými úspěchy vidí jak začátečníci, tyč Pull Up se hodí pro celou řadu cvičení, hřebenovou nebo paralelní rukojeť, tak i profesionálové.
ZnačkaBad Company #ad
VýrobceBad Company #ad
Hmotnost10.58
Číslo díluBad Company
ModelkaBad Company