Top 10 Fernbedienung Steckdosen Set Innen – Zásuvky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. 4smile

#ad

Zásuvka s vypínačem – sada 2 ks – bílá mezizástrčka s vypínačem v dvojitém balení – zástrčka s vypínačem osvětlená a dobře přístupná na horní straně zásuvky

#ad
4smile #ad - Vysoce kvalitní zásuvkový spínač je vyroben z robustního plastu a má integrovanou dětskou ochranu; spínač je osvětlený. Mezizástrčka je ideální energeticky úsporná zásuvka. Dvojité balení funkčních zásuvkových adaptérů s vypínačem.

Zásuvky s vypínačem jsou perfektní pro všechny elektrické přístroje nebo světelné řetězy, které nemají vlastní síťový vypínač. Umístění spínače na horní straně umožňuje snadné zapínání a vypínání. Snadná obsluha: spínač dobře přístupný. Větší komfort a bezpečnost: zařízení při nepoužívání pohodlně vypněte. Ideální náhrada spínače: více pohodlí díky zásuvkovému spínači.

Nižší náklady na elektřinu: vyhněte se pohotovostnímu režimu a šetřete proud. To zvyšuje bezpečnost a dává dobrý pocit. Vysoká zatížitelnost: 250 v, 3 500 wattů. Se zásuvkou s vypínačem lze zařízení důsledně vypnout. Pohotovostní zařízení jsou spolehlivě odpojena od sítě; zabraňuje plýtvání energií.
Značka4smile #ad
VýrobceREV Ritter GmbH #ad
Číslo díluRinTalen

2. Sonsonai

#ad

Možnost programování 3500 W, dosahem 70 m, Sonsonai Sada bezdrátových zásuvek ze 3 rádiové zásuvky s 1 dálkovým ovládáním, bílá, pro vnitřní vánoční šperky a domácí přístroje

#ad
Sonsonai #ad - Příbuzné parametryvoltáž: 230 v. Navíc je na dálkovém ovládání ještě další tlačítko g, který vypne, případně zapne všechny zásuvky spojené s dálkovým ovládáním. Rf přijímací rozsah: max. Kromě toho je dálkové ovládání elektrických přístrojů velmi přátelské i pro postižené.

Dosah až 70 metrů v otevřeném prostoru bez rušení může maximální dosah příjmu zásuvky dosáhnout 70 metrů. Baterie dálkového ovládání: 3V/CR2032. Rodinný chytrý život připojte domácí přístroje k těmto stmívatelným zásuvkám a ovládejte je dál, hudební zařízení a jakékoli zařízení až do výkonu 3500 ze sítě. Materiál: PC. Frekvence: 433, 92 mhz. Dálkové ovládání, 3 zásuvkynaše sada bezdrátových zásuvek obsahuje tři zásuvky a dálkové ovládání včetně baterie.

70 m otevřená oblast. Stisknutím tlačítka můžete rychle a bezpečně ukončit přívod proudu jednoho nebo více zařízení. Kromě toho je každá zásuvka vybavena plastovou destičkou, televizní přístroje, pak můžete bez problémů odpojit světlo, která uzavírá kontakty, bezpečná pro děti. Elektrická energie: 3500 w. Energeticky úsporné a pohodlné cílené zapínání a vypínání můžete nejen ušetřit čas a energii, ale také snížit spotřebu energie a přispívat k ochraně životního prostředí.
ZnačkaSonsonai #ad
VýrobceSonsonai #ad
Výška2.36
Délka2.76
Šířka1.18
Číslo díluRCS005ADE

3. Meister

#ad

Dosah 30 m, IP20 pro vnitřní použití / rádiový přepínač / 7474500, Meister 4dílná sada bezdrátových zásuvek – 1100 W – 4 kanály a 1 hlavní kanál – s dálkovým ovládáním – funkce samoučení

#ad
Meister #ad - Detaily výrobku: jmenovitý výkon: 1100 w | jmenovitý proud: 16 a | rádiové vysílání: 433, 92 mhz | dosah: 30 m | stupeň krytí: ip20 | třída ochrany: II | Oblast použití: Vnitřní | Teplotní odolnost: 0 °C až +35 °C | Barva: bílá.

Individuální ovládání: 4 různě programovatelné kanály a - d nabízejí flexibilní možnosti nastavení | individuálně přizpůsobitelné vašim potřebám | Jednoduché ovládání všech kanálů současně díky praktickému hlavnímu kanálu. Jednoduché nastavení: praktická samoučící funkce pro snadné nastavení | zasunutí rádiové zásuvky, vyberte požadovaný kanál na dálkovém ovládání a spojení se automaticky vytvoří | rychlé použití.

Bezpečné použití: ochrana proti dotyku zajišťuje bezpečné použití v domácnosti | třída ochrany IP20 pro použití v suchém interiéru. Zjednodušuje každodenní život. Flexibilně použitelný: pro pohodlné zapínání a vypínání spotřebičů na dálku, např. Televizory, rádio a vánoční osvětlení | ideální pro ovládání těžko přístupných lamp atd.
ZnačkaMeister #ad
VýrobceConmetall Meister #ad
Výška5.04
Délka5.79
Šířka2.32
Číslo dílu7474500
Modelka7474500

4. TESSAN

#ad

Bezdrátová zásuvka, funkce samoučení, TESSAN zásuvka s dálkovým ovládáním, rádiová zásuvka, dosah 25 m, Zásuvky s dálkovým ovládáním, kompatibilní s vnitřními světelnými řetězy a domácími spotřebiči,

#ad
TESSAN #ad - Funkce samoučení: dálkové ovládání a rádiové zásuvky jsou předem naprogramovány pro okamžité použití. Spora energie: vypněte domácí spotřebiče kdykoli a kdekoli na dálku, aby bezdrátová zásuvka zůstala po výpadku proudu vypnutá, vyhněte se plýtvání energií způsobeným pohotovostním režimem a dosáhnete efektu úspory energie a úspor energie.

Nemusíte programovat, jednoduše používat Plug and Play. Rozsah dodávky: 1x zásuvka dálkového ovládání, 1x dálkové ovládání, 1 x baterie 12 v/23 a. Díky kompaktnímu designu lze prostorově úsporně používat vedle sebe. Vhodné pro různé příležitosti v interiéru: zásuvka s dálkovým ovládáním může dálkově zapínat nebo vypínat těžko přístupná zařízení, jako jsou vánoční osvětlení a závěsná svítidla, což dodává schodištěm, garážím a jiným příležitostem komfort a usnadňuje život.

Dosah 25 m bez překážek: výkonné hf signály mohou bez problémů pronikat stěnami a dveřmi; pro ovládání různých přístrojů není nutné žádné vizuální spojení mezi zásuvkou, dálkovým ovládáním a rádiovou zásuvkou. Tipy: po vypnutí dálkového ovládání je stále k dispozici proud a vypnutí LED světla a zařízení trvá několik sekund.
ZnačkaTESSAN #ad
VýrobceTESSAN #ad
Výška0.01
Délka4.33
Šířka2.36
Číslo dílu1

5. CSL-Computer

#ad

Ochrana proti dotyku, bílá/zelená, sada dálkových zásuvek s dálkovým ovládáním pro venkovní použití, Sada rádiových dálkových spínačů CSL, 3 zásuvky + 1 dálkové ovládání

#ad
CSL-Computer #ad - Upozornění: při zasunutí dálkově ovládané zásuvky dbejte na to, aby byla zásuvka správně zasunuta a delší prvek směřoval dolů, protože jinak není zaručena ochrana proti stříkající vodě. Komfortní a energeticky úsporný: významně přispějte k ochraně životního prostředí a ušetřete navíc náklady na energii tím, že flexibilně regulujete provoz díky cílenému zapnutí a vypnutí! Ať už pro úsporu energie, pro zvýšení vaší vlastní bezpečnosti nebo jako flexibilní domácí automatizace – využijte rádiem a zcela jednoduše stisknutím tlačítka k bezpečnému a pohodlnému řešení pro spínání elektrických přístrojů a osvětlovacích systémů.

Zahradní jezírkové čerpadlo, bezpečnost, balkon, vánoční osvětlení atd. Rychle připraveno k provozu / zvláště vhodné pro ovládání těžko přístupných elektronických přístrojů např. Průměr: 70 mm / výška: 98 mm | hmotnost: 116 g | barva: bílá/zelená matná | rozsah dodávky: sada bezdrátových zásuvek Bearware 3+1 + 1x dálkové ovládání vč.

Flexibilně použitelné v různých venkovních oblastech: sada bezdrátových zásuvek bearware slouží k bezdrátovému řazení elektrických přístrojů s maximálním celkovým výkonem 3680 w při pohodlném rádiovém dosahu až 25 m. Ochrana proti stříkající vodě je zaručena pouze při použití konektorů s ochranným kontaktem IP44. Baterie typu a23 12v + návod k obsluze GER, ENG. Označení modelu: sada bezdrátových zásuvek bearware 3+1 pro venkovní použití venkovní | optimální pro úsporu energie, veranda, zahrada, domácí automatizaci | oblasti použití: Terasa, garáž atd.
ZnačkaCSL-Computer #ad
VýrobceCSL-Computer #ad
Hmotnost0.91
Číslo díluA302965x3
ModelkaA302965x3
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

6. Sonero

#ad

220 V, sonero S-RCS204 S rádiová zásuvka, bílá, 4 kusy balení 1 ks, 1100 W

#ad
Sonero #ad - Rozsah dodávky: 4x dálkově ovládaná zásuvka + 1x dálkové ovládání vč. Rádiovou zásuvku lze ovládat dálkovým ovládáním na vzdálenost až 30 metrů, takže lze pohodlně zapínat a vypínat všechna elektronická zařízení do 1100 wattů.

Spínací výkon: max. Je důležité, aby tato vzdálenost nebyla překročena. 1100 wattů, napětí: 220–240 v, integrovaná ochrana proti přetížení. Televizory, světelné řetězy, hudební zařízení a mnoho dalšího. Dálkové ovládání s 5 kanály, z toho jeden kanál pro vše zapnuto/vypnuto. Kompatibilní s téměř všemi elektrickými zařízeními, herní konzole, lampy, jako např. Lověk musí několikrát stisknout, dokud spínač nereaguje: spojení mezi dálkovým ovládáním a zásuvkou funguje na vzdálenost až 30 metrů při přímém viditelném spojení.

Baterie 2 x aAA + návod. Tlačítko "alle" ovládá všechny připojené zásuvková lišty současně. Zásuvky nelze samostatně zapínat a vypínat: pro samostatné zapnutí a vypnutí jednotlivých zásuvek je nutné je propojit s příslušnými tlačítky dálkového ovládání.
ZnačkaSonero #ad
VýrobcePureLink GmbH #ad
Výška2.68
Délka3.82
Šířka2.09
Číslo díluS-RCS204
ModelkaS-RCS204
Záruka24 měsíců

7. TOUCHXEL

#ad

Bílá, 1000 W, funkce automatického učení, IT sada dálkově ovládaných zásuvek 3 x dálkově ovládané zásuvky s 1 x dálkovým ovládáním

#ad
TOUCHXEL #ad - Dosah až 30 m při volném výhledu. Vhodné pro většinu domácích spotřebičů. Doporučuje se. Energie a hospodárnost. S integrovanou dětskou pojistkou.
ZnačkaTOUCHXEL #ad
VýrobceTOUCHXEL #ad
Výška3.31
Délka3.27
Hmotnost0.66
Šířka7.05
Číslo dílu3-300IT001-M6
Modelkaprese smart,presa intelligente
Záruka1 rok

8. deleyCON

#ad

Byt, na dotyk, dům, deleyCON Sada dálkově ovládaných zásuvek do interiéru, 4 + 1 pro interiéry, kancelář, spínací zásuvky, pracovnu, 4kanálové dálkové ovládání

#ad
deleyCON #ad - Zvýšená ochrana proti dotyku // Max. Pro vnitřní prostory // do domu, kanceláře, pracovny, bytu, dětského pokoje atd.3680 w. Deleycon sada dálkově ovládaných zásuvek pro vnitřní použití // 4 x dálková zásuvka + 1x dálkové ovládání // důležité: Dodržujte prosím informace na obrázku 5* a 6. Baterie. Přepínatelné rádiové zásuvky // pro lampy, DVD, TV, svítidla, domácí kino atd. Pohodlné spínání elektronických přístrojů // 4kanálové rádiové dálkové ovládání vč.
ZnačkadeleyCON #ad
VýrobcedeleyCON #ad
Číslo díluMK3785
ModelkaMK3785

9. EXTRASTAR

#ad

Bílá, zásuvková lišta s vypínačem, Extrastar 1 zásuvka s vypínačem, zásuvková lišta s vypínačem, 2 kusy, mezikonektor s vypínačem, max. 3500 W

#ad
EXTRASTAR #ad - Zásuvka s vypínačem vypínač v bílé barvě je vyrobena z kvalitních materiálů speciálně pro standardní německé zásuvky s ochranným kontaktem. Můžete nabíjet více zařízení současně, takže můžete pohodlně nabíjet, i když nemáte u sebe žádnou spínací zásuvku.

Vysoce kvalitní servis: máte-li dotazy nebo přání, obraťte se na nás přes Amazon nebo e-mailem podpory. Praktická přenosná zástrčka s vypínačem : 1 přihrádka zásuvkový spínač. Zásuvka na omítku s vypínačem je vyrobena z nehořlavého PC materiálu, který je odolný vůči vysokým teplotám.

Bezpečný spínač zásuvka: 2x zásuvkový adaptér s osvětleným spínačem, adaptér do zásuvky s vypínačem vybavený dětskou pojistkou pro ještě větší bezpečnost ve vašem domě. Iroké použití: zásuvkový adaptér můžete použít všude: na cestách, doma, v kanceláři, na služební cestě, v hotelu nebo na studentské koleji. Extrastar je tu vždy pro vás.
ZnačkaEXTRASTAR #ad
VýrobceEXTRASTAR #ad
Záruka2

10. revolt

#ad

Do 16 A, revolt Zásuvka dálkového ovládání: 2dílná sada dálkově ovládaných zásuvek s dálkovým ovládáním, dálkové ovládání, 3 680 W dálkově ovládané zásuvky se spínačem

#ad
revolt #ad - Dvě rádiové zásuvky s dálkovým ovládáním spínací pomocí dálkového ovládání: jednotlivé zásuvky nebo všechny dohromady Barva: bílá Rozměry každé zásuvky: 58 x 107 x 32 mm, hmotnost: každá 110 g.

Všechny zásuvky lze zapínat jednotlivě nebo společně Kompaktní rozměry Dálkové ovládání s dosahem až 30 metrů. Rádiové zásuvky s vypínačem – kromě toho relevantní nebo vhodné pro: dálková ovládání, přepínatelné, učitelné, . Maximální intenzita proudu: 16 a dosah rádiového signálu: až 30 m napájení zásuvky: 230 V, dálkové ovládání: 1 baterie typ CR2032 knoflíková baterie.

Maximální proudové zatížení: 3 680 w po 1 modrém stavu led na těle zásuvky a dálkové ovládání: pro indikátor provozu Rozměry dálkového ovládání: 46 x 84 x 17 mm, hmotnost: 37 g. 2 rádiové zásuvky včetně dálkového ovládání s baterií a německého návodu český jazyk nelze zaručit.
Značkarevolt #ad
Výrobcerevolt #ad
Číslo díluPX2940-944