Top 10 Buch Lampen Leselicht – Lampičky na knihy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Gritin

#ad

360° flexibilní světlo na čtení pro noční čtení do, svorka na knihu s 19 LED diodami, Gritin Lampička na čtení, USB dobíjecí svorka, lampa na čtení se 3 režimy teploty barev a 5 režimy stmívání jasu

#ad
Gritin #ad - Při nízkém jasu, trvalé osvětlení. Uživatelsky přívětivý design: tato lampička na čtení má indikátor nabíjení a indikátor provozu, pomocí kterého můžete kdykoli a kdekoli rozpoznat provozní stav. Nabíjecí přes usb: díky zabudované 1200 mah dobíjecí polymerové lithiové baterii nabízí tato knižní lampa 8 hod.

Díky protiskluzové silikonové podložce na spodní straně klipu bezpečně drží na e-čtečkách, aniž by zanechal stopy nebo si dělal starosti, knihách a regálech, že se pohybuje. Při vysokém jasu a 80 hod. Současně má 5 stupňů jasu, aby vyhovovaly potřebám osvětlení různých scénářů. Pro vaše pohodlí má toto svítidlo také paměťovou funkci, která automaticky ukládá vaše nastavení teploty barev a jasu. 3 teploty barev a 5 světelných režimů: gritin led lampička na čtení je vybavena 3 teplotami barev – jantarově žlutá 1800 k, které tvoří celou řadu kombinací osvětlení, neutrální bílá 3400 K a studená bílá 6000 K.

Používá standardní usb c port a kabel USB C je součástí dodávky. 360° flexibilní krk a stabilní klip: husí krk je vyroben z vysoce kvalitní kovové trubky a lze jej flexibilně otáčet o 360°, můžete jej ohýbat v každém úhlu. Ochrana očí a vysoce kvalitní 19 led: s 19 vysoce kvalitními led žárovkovými perlami vyzařuje tato upínací lampa rovnoměrné, jasné, měkké světlo bez blikání a stínů, vaše oči mohou být i při nočním čtení co nejlépe ušetřeny a po delším používání nebudete cítit únavu očí.
ZnačkaGritin #ad
VýrobceGritin #ad
Výška1.37
Délka4.13
Hmotnost0.15
Šířka3.93
Číslo díluGritin
ModelkaG1321

2. Glocusent

#ad

Dobíjecí světlo na čtení, lampička na čtení, šetřící oči, 3 barvy a 5 stupňů jasu, Glocusent Lampička na čtení knižní svorka, stmívatelná, děti, perfektní pro milovníky knih

#ad
Glocusent #ad - Váží pouze 40 g, tedy lehčí než vejce. Jantarový režim filtruje 99, abyste se mohli soustředit na své úkoly. Kromě toho si naše malá lampička na čtení může uložit vaše předchozí nastavení jako standard. Tení si tedy můžete užívat minimálně 20 dní až 3 měsíce, které vám ukazují zbývající výkon.

3. 2. Fcc, pse, rohs, ce, c-tick schválen. Kromě toho jsou k dispozici 4 kontrolky, která nabízí 10 – 80 hodin čtení v závislosti na nastavení. Díky 5 prémiovým led korálkům, můžete světlo rovnoměrně rozložit na stránkách pro čtení; mezitím nebude blikat ani prudké světlo. Záruka na výrobek 1. Flexibilní a přenosný design svorku této čtecí svíčky lze otevřít maximálně 150°.

5. Co dostanete: 1 x svorka na čtení 1 x záložka 1 x uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit. Bezstarostná 18měsíční záruka a přátelský zákaznický servis. Upozornění: stmívatelnou lampu na čtení sotva otočte doleva nebo doprava nad 90°, protože by to mohlo poškodit napájecí kabel uvnitř. Díky nízké hmotnosti a malému designu ji lze snadno nosit nebo připevnit na kapesní knihy.
ZnačkaGlocusent #ad
VýrobceGlocusent #ad
Výška0.59
Délka4.09
Hmotnost0.09
Šířka1.34
Číslo díluA15
ModelkaA15

3. Gritin

#ad

Upínací lampa, USB dobíjecí lampa na knihu s 19 LED, dlouhá doba provozu, Gritin Lampička na čtení knižní svorka, 3 režimy teploty barev, 360° flexibilní upínací svítidlo pro noční, plynulá svítivost

#ad
Gritin #ad - 360° flexibilní krk a stabilní klip: husí krk je vyroben z vysoce kvalitní silikonové trubky a lze jej flexibilně otáčet o 360°, můžete jej ohýbat v každém úhlu. Lampa s ochranou očí pro noční čtení: díky kvalitním led lampovým korálkům je světlo této knižní lampy měkké a rovnoměrné, žádné blikání, žádné oslnění, žádné stíny, velmi příjemné pro oči.

Pro vaše pohodlí má toto svítidlo také paměťovou funkci, která automaticky ukládá vaše nastavení teploty barev a jasu. Usb c dobíjecí baterie 1200 mah: se zabudovanou baterií 1200 mha s velkou kapacitou vám tato knižní lampa nabízí 8–80 hodin dlouhého osvětlení v závislosti na jasu. Díky protiskluzové silikonové podložce na spodní straně klipu bezpečně drží na e-čtečkách, aniž by zanechal stopy nebo si dělal starosti, knihách a regálech, že se pohybuje. Uživatelsky přívětivý design: tato lampička na čtení má indikátor nabíjení a indikátor provozu, pomocí kterého můžete kdykoli a kdekoli rozpoznat provozní stav.

3 režimy teploty barev a plynule stmívatelná: gritin lampička na čtení má celkem 19 led žárovek, jas je od 10 % do 100 % plynule stmívatelný, k dispozici jsou 3 režimy teploty barev – jantarové světlo 1800 K / smíšené světlo 3400 K / bílé světlo 6000 K, bez problémů splňuje vaše různé potřeby osvětlení, noc je ideální pro osvětlení. Jemné světlo při delším používání neunaví vaše oči a neruší spánek vašeho partnera nebo spolubydlícího. Kabel usb c je součástí dodávky.
ZnačkaGritin #ad
VýrobceGritin #ad
Výška1.5
Délka4.37
Hmotnost0.16
Šířka3.94
Číslo díluG1326
ModelkaG1326

4. Gritin

#ad

360° flexibilní upínací lampa pro noční, USB nabíjecí, upínací svítidlo, plynulý jas a 3 režimy teploty barev, nabíjecí LED lampa na knihy, Gritin Lampička na čtení knižní svorka s 11 LED diodami

#ad
Gritin #ad - Má svorku s protiskluzovou silikonovou podložkou, takže ji lze bez stop jednoduše připevnit na elektronické čtečky a knihy a snadno se přepravuje. Dobíjecí a kontrolní lampa přes usb c: díky integrované 1200mha usb c baterii si můžete užívat kdykoli a kdekoli dlouhodobé osvětlení bez časté výměny baterie, což je šetrné k životnímu prostředí kabel USB C je součástí dodávky.

Se 4 kontrolkami můžete kdykoli a kdekoli zjistit stav spotřeby proudu. Knižní lampa je lehká a kompaktní. S paměťovou funkcí zůstává jas a teplota barvy při vypnutí automaticky zachovány, odpadá časté ladění. Plynule stmívatelná a 3 barevné teploty barev: lampička na čtení má 3 režimy teploty barev – 6000 k studené bílé světlo/3400 k smíšené světlo/1800 K jantarové světlo. 360° flexibilní krk a přenosný: s 360° flexibilním husím krkem, flexibilní osvětlení cílového pole.

Je vždy a všude vaším ideálním společníkem pro noční čtení. Lampa na čtení s 11 led diodami: gritin lampa na čtení je vybavena 11 kvalitními led svítícími perlami, které vydávají rovnoměrné, jasné, neoslňující a nemihotavé světlo. Současně lze nastavit jejich jas v rozmezí 10 % – 100 % plynule stmívatelné, takže můžete zcela jednoduše získat libovolnou kombinaci teploty barev a jasu. Uživatelsky přívětivý design: s tlačítkem zapnutí/vypnutí a stmívatelným tlačítkem teploty barev zvládnete vše, co potřebujete, jednoduchým stisknutím tlačítka.
ZnačkaGritin #ad
VýrobceGritin #ad
Výška1.37
Délka4.13
Hmotnost0.14
Šířka2.55
Číslo díluG1322
ModelkaG1322

5. Glocusent

#ad

Ideální pro milovníky knih, Glocusent Otočná lampička na čtení knižní svorka, plynulé stmívání a přizpůsobení barev, 1000 mAh dobíjecí lampa na knihu až na 100 hodin, 22 LED dvouřadých s časovačem

#ad
Glocusent #ad - Zažijte s naší výjimečnou lampou na čtení sílu atmosféry na vaší cestě ke čtení. 3. Různé teploty barev mohou vytvářet různé nálady a ovlivnit váš zážitek ze čtení. UpozornĚnÍ: Bez adaptéru. Náš design je chráněn originálním patentem. Otočná lampa na knihu glocusent způsobí revoluci ve vašem zážitku ze čtení! Kromě toho povrch typu c zvyšuje trvanlivost čtecí lampy, umožňuje více cyklů Plug and Play a prodlužuje její životnost.

Certifikováno fcc, PSE a C-Tick. Vychutnejte si klidnou čtení postele s teplým žlutým světlem 2700 k, osvěžující atmosféru s přirozeným světlem 4000 K nebo podpořte koncentraci studeným bílým světlem 6000 K. 2. Do nejmenšího detailu jsme zohlednili jas a design osvětlení, který šetří oči, abyste při čtení nebyli oslněni a necítili se nepříjemně.

Toto světlo na čtení nabízí 5 stupňů jasu a funkci plynulého stmívání, pomocí které můžete světlo bez námahy přizpůsobit požadované intenzitě. Hlavu lampy můžete podle přání otáčet od 0° do 340°, takže můžete úhel světla nastavit zcela podle svých potřeb. Součástí dodávky je: 1x glocusent otočná čtecí světlo 1x kabel USB typu C 24 palců 1 x uživatelská příručka 1 x záložka 4. 1. Naše otočná knižní lampa si zamilujete, ukca, nabízíme 30denní záruku spokojenosti a 36měsíční záruku.
ZnačkaGlocusent #ad
VýrobceGlocusent #ad
Výška6.89
Délka1.18
Hmotnost0.15
Šířka1.57
Číslo díluGLCSNTA2401
ModelkaGLCSNTA2401
ZárukaNaše otočná lampa na knihy si zamilujete, nabízíme 30denní záruku spokojenosti a 36měsíční záruku.

6. Glocusent

#ad

USB dobíjecí lampička na čtení knižní svorka, ideální pro milovníky knih, 5 vylepšených stupňů jasu a 3 barvy s pomůckou pro usínání a časovačem, Glocusent Výsuvná lampa na knihu

#ad
Glocusent #ad - 9 až 80 hodin nepřerušovaného světla, kompatibilní s powerbankami, nabíjecí lampička na čtení s 500 mAh baterií. 5 světlých led a stínidlo vyzařují 65 lumenů. Nabíjení za pouhých 1, 5 hodiny s integrovaným konektorem USB-A, počítači nebo USB nabíječkami.

Vyberte si ze 3 barevných teplot 2700 k, 4000 k, 6000 k a 5 stupňů jasu. Asovač 30, 45 nebo 60 minut a aktivuje postupně stmívání pro uklidňující západ slunce. Naše vytahovací lampička na čtení s flexibilní hlavou lampy zvětšuje oblast o 30 %. 1. 30denní servis a 24měsíční záruka. Kontakt přes aplikace: Účet > centrum zpráv > vaše zprávy > zprávy kupujícího/prodávajícího; přes prohlížeč: Prodejce Glocusent> Klást otázky> Průvodce zprávami prodejce>Zboží k prodeji.

Jemné, teplé světlo 2700k vás přenese do zotavujícího spánku – ideální světlo na čtení před spaním. Včetně výsuvné usb zdířky, návodu k obsluze český jazyk nelze zaručit, záložky bez adaptéru. 2. Glocusent má bezproblémovou kombinaci kvality a zákaznicky orientovaného servisu. Univerzální led lampička na čtení pro každou situaci. 3.
ZnačkaGlocusent #ad
VýrobceGlocusent #ad
Výška4.72
Délka1.34
Hmotnost0.1
Šířka0.55
Číslo díluA26
ModelkaGLCSNTA2601

7. Sunniu

#ad

Lampa na čtení s 5 svítivostmi, Sunniu Světlo na knihu, děti bílá, 3 barvy a 5 svítivostí, klipová lampička na čtení pro milovníky knih, USB přenosná lampička na čtení v posteli

#ad
Sunniu #ad - Režim "bílé světlo" zvýrazní každý detail vaší knihy. 5 super světlých led korálků světlo na čtení knih v posteli má 5 led korálků, aby nerušilo ostatní v okolí. Režim "teplé světlo" filtruje 99, 9% modré světlo, aby se snížilo namáhání očí, zatímco režim "Přirozené světlo" nabízí příjemný a pohodlný zážitek ze čtení.

3 barevné režimy osvětlení knihy a šetrné k očí chraňte své oči pomocí 3 různých režimů čtení našeho čtecího světla: teplé světlo 2800 k, přirozeným světlem 4500 k a bílým světlem 6000 k. Kromě toho si na naši knižní lampu můžete užívat 18měsíční záruku a přátelský zákaznický servis. Usb dobíjecí světlo nepotřebujete žádné další kabely nebo baterie – jednoduše připojte naše nabíjecí knižní světlo k počítači, powerbance, adaptéru, nabíječce do auta nebo USB zásuvce.5

5 úrovní nastavení jasu toto malé knižní světlo pro čtení v posteli. Dné blikání, zatímco je dostatečně tlumené, takže světlo lze rovnoměrně rozdělit na čtecí stránky. Měkká záře šetrná k očím vytváří pro vás soukromou oblast čtení, 60 %, 100 %, 80 %, aniž by rušila ostatní. Světlo na čtení knihy je dostatečně jasné, aby osvětlovalo celé stránky, žádné výrazné světlo. Je lehký a přenosný, takže je perfektní na cesty. Se zabudovanou baterií 500 mah vydrží až 10 – 80 hodin v závislosti na nastavení jasu.
ZnačkaSunniu #ad
VýrobceSunniu #ad
Výška4.53
Délka2.2
Hmotnost0.1
Šířka1.06
Číslo díluUSB tragbare Leselampen
ModelkaUSB tragbare Leselampen

8. Gritin

#ad

Buchlampe, 3 Farbtemperatur Modi, Stufenlose Helligkeit Klemmlampe, 360° Flexibel für Nachtlesen ins Bett, USB Wiederaufladbare Klemmleuchte, Gritin Leselampe Buch Klemme, beim Reisen usw., Schwarz

#ad
Gritin #ad - Und auf der klemmen sehen sie 4 Anzeigelampen, mit denen Sie jederzeit den aktuellen Status der Batterie ermitteln können. Das licht kann beim vierten Drücken der Taste ausgeschaltet werden. Leicht & tragbar: gewicht der gritin led leselampe ist leicht. Egal, ob sie auf dem campingplatz oder auf Reisen sind, sie ist die ideale Begleiterin für Ihre Nachtlesen.

Und sie ist außerdem sehr kompakt und kann gebogen und gefaltet werden. Damit eignet sie sich super zum Mitnehmen. 9 leds & akkuanzeige: dank der hochwertigen, blendfreien und flimmerfreien led-lichtquelle des Clip-Lichts werden Ihre Augen beim Lesen in höchstem Maße geschützt. Drücken sie die taste erneut, und die dritte Taste, halten Sie einfach die Taste gedrückt. Und gleichzeitig ist die helligkeit dieses LED Buchlampe einstellbar, sodass Sie problemlos jede gewünschte Kombination aus Farbtemperatur und Helligkeit erhalten können.

Einfache bedienung: sie können alle funktionen des lichts mit nur einer taste genießen. Usb wiederaufladbar & großer kapazität akku: gritin led buch lampe verfügt über einen eingebauten 1000 mah hochleistungsakku, mit dem sie 5-7 Stunden bei hoher Helligkeit und 80 Stunden bei niedriger Helligkeit kontinuierlich leuchten kann. Drücken sie es einmal, um in den kaltweißmodus zu wechseln, um in den Warmweißmodus zu wechseln. Stufenlos dimmbar & 3 modi: gritin leselampe hat drei farbtemperatur modi - kaltweiß, Warmweiß und Mischweiß 3000-6500K.
ZnačkaGritin #ad
VýrobceGritin #ad
Výška0.7
Délka0.93
Hmotnost0.14
Šířka1.55
Číslo díluG1330
ModelkaG1330

9. Glocusent

#ad

Pletení, 3 barvy a 6 stupňů jasu, nabíjecí lampa na knihu, lampa na krk pro čtení, opravy, kempování, šití, doba 80 hodin, Glocusent Lampa na čtení na krk, ohebná ramena, háčkování

#ad
Glocusent #ad - Ušetří vám každodenní nabíjení s nesnižujícím se světlem. Etrný k očím & ergonomický design naše lampička na čtení nebliká a neoslňuje, takže se nemusíte příliš namáhat a neunavovat oči, což z ní dělá perfektní lampu na noční čtení. Kromě toho má lampa na krk ergonomicky tvarovaná a visí na krku; paže jsou ohebné a nastavitelné, takže můžete nastavit nejpohodlnější úhel – ideální pomůcka pro osvětlení bez použití rukou.

Kromě toho má 3 stupně jasu pro každou ruku, můžete použít různé kombinace nastavení knižní lampy podle potřeby. Je to proto, že usb-c je design "jednotné velikosti", který vám umožní zastrčit jej do každé strany, kterou si přejete. Současně může osvětlit oblast, aniž by rušila partnera. Ideální dárek spolehlivý dárek pro každého vtipného knihomola k díkůvzdání, vánocům nebo k narozeninám! produkt-box obsahuje: 1 x glocusent lampička na čtení krk 1 x kabel USB typu C 24 palců 1 x uživatelská příručka 1 x záložka 5.

UpozornĚnÍ: použijte dodaný kabel typu c, originální kabel nebo certifikovaný kabel třetí strany; síťový zdroj lampy na čtení knihy není součástí dodávky. Perfektní kniha se světlem na čtení pro čtenáře, kteří leží v posteli. 3 barvy a 6 stupňů jasu glocusent lampička na čtení má 3 užitečné teploty barvy: žlutá 3000 k, teplá bílá 4000 k a studená bílá 6000 k. Zabudovaná baterie 1 000 mah poskytuje až 80 hodin provozu v závislosti na nastavení čtecí lampy na krku.
ZnačkaGlocusent #ad
VýrobceGlocusent #ad
Výška1.1
Délka10
Hmotnost0.28
Šířka7.36
Číslo díluGLCSNTBL001
ModelkaGLCSNTBL001
ZárukaBezstarostná 18měsíční záruka a přátelský zákaznický servis.

10. Vekkia

#ad

Buchlampe mit 14 LEDs,3 Farbmodi und 3 Helligkeitsstufen, USB Wiederaufladbare Klemmleuchte, 80 Stunden lange Laufzeit, für Nachtlektüre Energieklasse A+++, Vekkia Leselampe Buch Klemme

#ad
Vekkia #ad - Produktqualitätsgarantie fcc, typ-c x1, ce, genehmigt. Das dimmbare leselicht ist hell genug zum Lesen, hell oder weich, Nähen und Basteln oder dimmbar genug, Stricken, um andere nicht zu stören. Die typ-c wiederaufladbare leselampe hat einen wiederaufladbaren Akku, sodass Sie 80 Stunden kabellose Lesezeit ohne Aufladen genießen können niedrige Helligkeitseinstellung.

Ob sie warmes oder weißes licht mögen, unser "Wal-USB-Buchlicht" kann Ihre Zufriedenheit perfekt erfüllen. Die klemme öffnet sich etwa 2, 1 Zoll und klippt auf Buch oder Kindle perfekt und fest. Super lightweight & clip-on designdas leselicht ist nur 2, um sie einfach herumzutragen. Die leichte und kompakte leselampe für das Lesen im Bett braucht nur wenig Platz, um an verschiedenen Gegenständen befestigt zu werden.

Weiche pads schützen Ihre geliebten Bücher vor Kratzern oder Quetschungen. Langlebige led hält für 100000 stunden ohne Austausch. Die klammer kann weit genug geöffnet werden, 33 oz. Wir verwenden ein fortschrittliches smd-led-leselicht, patentiertes Walschwanz-Design, was Ihre Augen beim Lesen im Bett oder im Dunkeln deutlich schont, vor allem für Kinder.15 einstellungen für ihre bedürfnissedas 14-led-buchlicht zum lesen im bett verfügt über 9 helligkeitsmodi.
ZnačkaVekkia #ad
VýrobceVekkia #ad
Výška1.85
Délka4.92
Hmotnost0.21
Šířka4.57
Číslo dílu1
ModelkaBL-14