Top 10 Boho Lampe Decke – Stropní svítidla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. B.K.Licht

#ad

Nástěnná lampa, max. 60 W, retro, vintage, stropní svítidlo, lampa, stropní zářič, lampa do obývacího pokoje, B.K.Licht, Stropní lampa s objímkou E27, kuchyňská lampa, lampa do ložnice, 22 x 22 x 22

#ad
B.K.Licht #ad - Flexibilní osvětlení – světelný zdroj lampy do obývacího pokoje s černou klecí v variantě s 1 žárovkami rozjasní každé místo a přitom se skvěle hodí jako dekorace. Svítidlo lze namontovat do ložnice, obývacího pokoje, dětského pokoje, chodby nebo kuchyně.

Včetně retro, vintage, industrial a loft. Rovky nejsou součástí dodávky. Retro lampa – naše černé stropní lampy mají kovový korpus v matně černém vzhledu pro každý styl a každé zařízení. Světlo pro každou místnost – naši stropní lampu lze jednoduše připevnit na strop. Nabízíme mnoho dalších led žárovek a stropních svítidel do koupelny, ložnice a kuchyně.

Identifikační čísla a informace – naše stropní osvětlení má v závislosti na provedení jednu nebo více objímek E27 a potřebuje žárovky do 60 wattů. Ty nejsou součástí dodávky. Další sortiment – naše stropní svítidlo do obývacího pokoje je jen malou částí našeho sortimentu.
ZnačkaB.K.Licht #ad
VýrobceB.K.Licht #ad
Výška8.66
Délka8.66
Hmotnost1.83
Šířka8.66
Číslo díluBKL1427
ModelkaBKL1427

2. LUCIDE

#ad

Ø 40 cm, LUCIDE MANUELA, stropní svítidlo, 1xE27, černé

#ad
LUCIDE #ad - Jednoduše se zapne na stmívač není součástí dodávky. 78174/40/30 . Vyrobeno z kovu. Vhodné pro použití s LED světelným zdrojem.
ZnačkaLUCIDE #ad
VýrobceLucide #ad
Výška9.06
Délka15.75
Hmotnost4.19
Šířka15.75
Číslo dílu78174/40/30
Modelka78174/40/30
Záruka2 roky.

3. Sentasi

#ad

Ultra tenké svítidlo, kulaté, ložnici,, 3000 lm, ploché, stropní svítidla pro obývací pokoj, 24 W, Sentasi Stropní svítidlo LED stropní svítidlo, 3000-6500 K, stmívatelné s dálkovým ovládáním

#ad
Sentasi #ad - Vysoká reprodukce barev cri > 82 zobrazte jasněji skutečné a originální barvy objektů a zajistěte živější a přesnější osvětlení. Balení obsahuje: 1 × lampu, 2× matice, dobře propouštějící světlo, světelný zdroj: LED168 ks světelných perel, vodotěsnost: IP40. Nemusíte světlo znovu nastavovat dálkové ovládání si automaticky zapamatuje poslední nastavení; světlo prosím minimálně na 60 sekund vypněte, aby se funkce paměti projevila.

Dlouhá životnost až 40 000 hodin. Náš poprodejní tým vám poskytne nejlepší pomoc za 12 hodin. Eu energy efficiency class d a vysoký jas energetická třída d, energeticky nejúčinnější a nejšetrnější stropní svítidlo svého druhu, může skutečně šetřit energii a ušetřit více než 95 % účtů za elektřinu. Režim nočního světla a časovačev režimu nočního světla stropní světlo 3000 k teplá bílá lze snížit na 10 % nejnižšího jasu, komfortní světelný zdroj, díky čemuž je snazší usínat než normální svítivost.

Vysoký jas a úspora energievysoce kvalitní led čipy se 168 vysoce kvalitními led žárovkovými perlami s vysokým jasem jako osvětlovací těleso, poskytují světelný výkon 3000 lumenů, energeticky úsporný světelný výkon 24 W pro dostatek světla v každé místnosti. Připojte dráty. Vytáhněte podstavec. Vysoce kvalitní led čip se 168 světlými led perlami jako osvětlovací těleso, odpovídá běžné 170W žárovce, které poskytuje 3000 lumenů při světelném výkonu 24 W. Vysoce kvalitní poprodejní servis 3letá bezstarostná poprodejní služba.
ZnačkaSentasi #ad
VýrobceSentasi #ad
Výška0.98
Délka11.42
Hmotnost1.54
Šířka11.42
Číslo díluSKCL-300/T
ModelkaSKCL-300/T

4. SHILOOK

#ad

Stropní svítidlo, kulaté, stropní bodové světlo do kuchyně, obývacího, ložnice, stropní zářič se 3 žárovkami, stropní svítidlo, lampa na živý plot, SHILOOK Stropní LED zářič, dřevo, moderní zářič

#ad
SHILOOK #ad - Metoda instalace: dvě metody instalace, s praktickým otočným designem jej lze instalovat jako nástěnné svítidlo nebo na strop jako stropní svítidlo. Objímka žárovky e14: led stropní svítidlo neobsahuje žárovky e14, pro instalaci si můžete vybrat preferované žárovky E14, každá žárovka E14 nepřesahuje 40 W.

Velká flexibilita: stropní svítidlo lde lze volně otáčet o 350° a vertikálně nastavit o 90° nahoru a dolů. Iroké spektrum použití: stropní svítidlo má moderní a jednoduchý design a hodí se pro celou řadu oblastí: jídelna, kuchyň, dětský pokoj atd. Díky praktickému otočnému designu jej lze použít jako nástěnnou lampu, chodba, obývací pokoj, ložnice, stropní lampu a pro jiné účely osvětlení. Moderní kombinace přírodního dřeva, matně bílého kovového stínidla a chromované otočné trubky je esteticky atraktivní a dělá stropní svítidlo ideální pro moderní obytné prostory.

Moderní design: podstavec nástěnného svítidla je z přírodního dřeva, které si zachovává svou přirozenou texturu, a stínidlo lampy je matně bílé kovové stínidlo. Protože jsou stropní svítidla jednotlivě otočná, mohou být nastavena v různých směrech, aby podle potřeby osvětlila různé oblasti místnosti.
ZnačkaSHILOOK #ad
VýrobceSHILOOK #ad
Výška6.3
Délka18.5
Šířka3.15
Číslo dílu102
ModelkaLYS230421

5. HOFSTEIN

#ad

1 žárovka, bez světelného zdroje, kulatá stropní lampa z kovu v černé, objímka E27, HOFSTEIN Stropní svítidlo Oravi, svítidlo se skvělými světelnými efekty na stropě

#ad
HOFSTEIN #ad - Exkluzivní design: toto stropní svítidlo s led osvětlením nadchne svým nápadným tvarem. Svítidlo je velmi filigránsky zpracované a bude vám dělat radost dlouho. Vytváří útulnou světelnou atmosféru v malých až větších místnostech.

Dodává se bez světelného zdroje. Materiál: kovové vzpěry jsou vyrobeny z kovu, které jsou natřeny černou barvou. Stropní svítidlo s led diodami do obývacího pokoje je vhodné pro LED svítidla, ekologické halogenové žárovky a energeticky úsporné žárovky. Celkově vytváří lampa vysoce kvalitní dojem. Atmosféra: tato stropní lampa je ideální pro umístění v kuchyni domu, ale také na chodbě, v jídelně nebo v obývacím pokoji.

Jas: ve stínítkách je zabudována objímka e27. Světelné efekty: díky speciálnímu tvaru svítidla vznikají na stropě skvělé světelné efekty. Kolem světelného zdroje jsou umístěny kulaté kovové vzpěry, které upoutají pozornost jak ve dne, tak i v noci. Součástí dodávky nejsou žádné světelné zdroje. K tomu můžete použít světelné zdroje do 60 wattů. Světlo je vyzařováno ve tvaru záření.
ZnačkaHOFSTEIN #ad
VýrobceHOFSTEIN #ad
Výška7.09
Délka15.75
Hmotnost5.07
Šířka15.75
Číslo díluH3259092

6. B.K.Licht

#ad

Stropní svítidlo s objímkou E27, lampa do ložnice, kuchyňská lampa, vintage, retro, stropní svítidlo, černá, stropní osvětlení, lampa do obývacího pokoje, lampa, 17,5 x 25,6 cm, max. 60 W, B.K.Licht

#ad
B.K.Licht #ad - S vintage vzhledem se hodí jako lampa do obývacího pokoje, ložnice, jídelního stolu nebo chodby. Jako vintage lampa nebo průmyslová lampa je módním doplňkem ve vašem domě. Má objímku e27, pro kterou máme čiré světelné zdroje filament nebo Edison s max.

Od roku 2015 nabízí B. K. Licht svým zákazníkům velký výběr lamp, zde každý najde perfektní osvětlení. Pro každého - tato stropní svítidla jsou jen začátek. Rovky nejsou součástí dodávky. Lze ji rychle namontovat na váš strop. 40 wattů doporučeno. Moderní mini – kuchyňská lampa je černá s oválným drátěným košem.

Bez blikání – stropní lampa bez blikání černá rozsvítí každý pokoj ve vašem obývacím pokoji krásně jasně. Velmi snadná montáž – baldachýn stropního svítidla s 1 žárovkou pokrývá vaše stávající proudové připojení až do průměru 100 mm. Průmyslová – retro lampa s 1 žárovkou z oceli má rozměry 175 × 175 × 256 mm d × Š × V.
ZnačkaB.K.Licht #ad
VýrobceB.K.Licht #ad
Výška10.08
Délka6.89
Hmotnost0.97
Šířka6.89
Číslo díluBKL1464
ModelkaBKL1464

7. Luling

#ad

Průmyslový lustr, Vintage stropní svítidlo, montáž na poloviční skořepinu, kovová drátěná klec, nastavitelná zásuvka, světla z lehkého kovu bez žárovky se 3 světly, rustikální stropní svítidlo

#ad
Luling #ad - Typ světelného zdroje: 110 v-240 v pro evropu. ZÁruka: luling nabízí záruku dvanácti měsíců. Použití: stropní svítidlo je perfektní pro vaši bránu, kancelář, zahradu, vchod, verandu, garáž, ložnici, restauraci, kuchyň, venkovský dům a pracovnu.

Design styl: vintage stropní svítidlo tradiční, starožitnost, retro, abyste nastavili úhel sklonu svítidla, průmysl, stropní svítidlo můžete nalít doleva nebo doprava, může vytvořit určitý druh živosti pro prostorovou atmosféru. Upozornění: samotné světlo není stmívatelné, ale může být napájeno stmívatelnými žárovkami a potřebuje stmívací vypínač světla lampa je k dostání samostatně. V případě dotazů nebo návrhů se obraťte na luling-eu@outlook. Com. Materiál: těleso lampy je vyrobeno z vysokotlaké litiny s vlastnostmi odolnosti proti nárazu a koroze.
ZnačkaLuling #ad
VýrobceLuling #ad
Výška6.69
Délka21.65
Hmotnost3.17
Šířka21.65
Číslo díluZJSJRJ
ModelkaZJSJRJ

8. HOFSTEIN

#ad

1 žárovka, Stropní svítidlo Wemude, moderní svítidlo v retro / vintage designu s mřížkou a světelným efektem na stropě, stropní lampa z kovu v černé/mědi, 1 x objímka E27, bez světelného zdroje

#ad
HOFSTEIN #ad - Typ ochrany: IP 2060 wattů bez světelného zdroje | Vhodné pro: LED světelný zdroj. Materiál svítidla: kov | barva svítidla: měděná, černá. Zvláštnosti: díky stínidlu se na stropě vytvoří světelný efekt. Rovka není součástí dodávky. Objímka / světelný zdroj: 1 x e27 max. Výška svítidla: 15 cm | průměr svítidla: 40 cm | Průměr zavěšení: 12 cm. Dodává se bez světelného zdroje.
ZnačkaHOFSTEIN #ad
Výška15
Hmotnost4.14
Číslo díluH3016084

9. WOWEWA

#ad

Kancelář, vintage, retro kuchyně, kuchyň,, závěsná lampa, E27, závěsné svítidlo, WOWEWA Černé stropní svítidlo, jídelní stůl, závěsná lampa pro obývací pokoj, průmyslová závěsná lampa z kovu, ložnici

#ad
WOWEWA #ad - Závěsné svítidlo, závěsná lampa na jídelní stůl: stínidlo lampy je silné a pevné. Jedná se o zlatý hřeb u vchodu a chodby. Stropní svítidlo je obklopeno silnou kovovou klecí, atmosférický a elegantní design kombinuje retro a průmyslový styl, vypadá velmi jedinečně a elegantně.

Potřeba žárovek: toto klasické a vintage stropní svítidlo vyžaduje 1 x žárovka e27 a 60 w max bulb k dostání samostatně – kompatibilní s lED, kancelář, knihovnu, pracovnu, zasedací místnost, jídelnu, pokoj, čekárnu, kavárnu, chodbu, žárovkami a halogenovými žárovkami. S klasickou černou povrchovou úpravou. Vintage a moderní design: stínidlo lampy v geometrickém stylu z černého drátěného pletiva, závěsná lampa drží trend módy a přináší barvu do vašeho pokoje. Tato krásná stropní svítidla lze zcela bezpečně používat pod zastřešenou verandou, terasou nebo verandou.

Toto vintage stropní svítidlo je dobře namontováno, s dlouhou životností a snadnou instalací: Toto nástěnné svítidlo z vysoce kvalitního, když k vám přijde. Lampa je perfektní pro vily, předsíň, ložnici, obývací pokoj, schodiště. Jednoduchá struktura, velmi snadná instalace. Specifikace: velikost lampy: 24 * 19 cm; velikost stropní desky: 15 cm; hlavní materiál: kov; barva: černá; napětí: 220 V; základ: E27. Je nerezavějící a svůj stylový vzhled si uchová po mnoho let.
ZnačkaWOWEWA #ad
VýrobceWOWEWA #ad
Výška6.3
Délka9.45
Hmotnost1.54
Šířka9.45
Číslo díluXIDINGTENGQIU-GENMAI
ModelkaWO-XIDINGTENGQIU-FBA

10. EGLO

#ad

Stropní zářič z oceli a dřeva, lampa do, lampa do obývacího pokoje v černé barvě, industriální, 1 žárovkové stropní svítidlo vintage, kuchyňská lampa, EGLO Stropní svítidlo Padstow, přírodní, retro

#ad
EGLO #ad - Rozměry: výška: 19, průměr: 44, 5 cm, 5 cm. Stropní lampa nabízí svým designem zlatým hřebem v každé místnosti – ať už v kuchyni, jídelně, obývacím pokoji, chodbě nebo ložnici.

Stropní svítidlo s geometrickým stínidlem z černého drátěného rámu a baldachýnem ze dřeva v přírodních barvách se bez problémů začlení do trendů jako vintage, průmyslové a retro. Rovky nejsou součástí dodávky; vyobrazené světelné zdroje jsou pod eglo 110009 k dostání samostatně; vhodné pro každou žárovku s paticí E27, maximálně 60 W v každé objímce; stmívatelné podle použitého světelného zdroje. Když je světlo zapnuto, vzniká díky stínidlu fascinující souhra světla a stínu.
ZnačkaEGLO #ad
VýrobceEGLO #ad
Výška8.07
Délka17.91
Hmotnost1.81
Šířka17.91
Číslo dílu43363
Modelka43363
Záruka2 roky záruka výrobce.