Top 10 Beamer Mit Zoomfunktion – Projektory

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Vigpil

#ad

5G WiFi Bluetooth dataprojektor mini LED domácí kino, 1080p Full HD dataprojektor 4K podpora domácího kina, dataprojektor outdoor/domov, video dataprojektor 300' displej, Dataprojektor 15000 lumenů

#ad
Vigpil #ad - Vybaveno 2 x hdmi přípojkami, můžete mít domácí kino bez omezení. Delší životnost led a 3 roky záruka dataprojektor je vybaven vynikající led technologií a inteligentní ekologickou technologií pro jasnou kvalitu obrazu s nízkou spotřebou energie. S 5. 1 dvoucestným bluetooth můžete bezdrátově propojit s Bluetooth reproduktory, jak chcete.

Se zabudovanými hifi-reproduktory jej lze připojit také jako Bluetooth reproduktor s vaším mobilním telefonem. Nativní 1080p full hd a 15000 l a 15000:1 kontrastní poměr dataprojektor má rozlišení 15000 l a 1920 × 1080, s modrou povrchovou úpravou čočky s vysokým indexem lomu pro snížení optických ztrát v kombinaci s nejnovější technologií LCD dosahuje barevné škály 95 %. 50% zoom umožňuje přizpůsobit obraz na správnou velikost, aniž by se pohyboval. Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně našeho wifi projektoru, kontaktujte nás prosím ihned e-mailem nebo na našich značkových webových stránkách, během 24 hodin vám nabídneme uspokojivé a profesionální řešení.

Technologie připojení 2, 4g+5g wifi a p2p exkluzivní technologie přímého spojení p2p! díky funkci p2p projektoru není k dosažení pohodlného a přesného a bezproblémového spojení zapotřebí žádné WiFi. Led lampa má životnost 150 000 hodin. Dataprojektor 4K má 5G/2. 4g dvoupásmové wifi, které se přizpůsobí mainstreamovým sítím a budoucím prostředím a nabízí uživatelům, kteří používají zrcadlení WiFi, plynulejší, silnější signál a nižší latenci.
ZnačkaVigpil #ad
VýrobceVigpil #ad
ZárukaZáruka 2 roky

2. Vigpil

#ad

Dataprojektor 4K 15000 lumenů, venkovní/domácí video dataprojektor kompatibilní s, 5G WiFi projektor Bluetooth, mini dataprojektor 4K, dataprojektor Full HD 1080p, domácí kino

#ad
Vigpil #ad - Odstraňte omezení routerů a Wi-Fi, které si můžete vzít s sebou. Projektor podporuje bezplatnou 3letou záruku, abyste obdrželi bezplatnou výměnu. Nový jas novinka! podporuje 15000 lumenů a 4k video dataprojektor c9 4k je vybaven nejnovějším vysokým jasem 15000 luxů a vysokým kontrastním poměrem 15000:1, potlačení šumu, obraz je jemný, jedinečnou technologií reprodukce barev a více než 24 milionů barevných rozsahů, 1080p nativním rozlišením, vylepšená barva a přesná reprodukce barev.

S obousměrnou konektivitou Bluetooth 5. 1 je váš přenosný mini projektor více než jen reproduktor – projektor můžete propojit s externími reproduktory, sluchátky a sluchátky pro lepší zvukový zážitek. Konektivita více zařízení a 3 roky záruka tento projektor 4k domácí kino má usb*2/hdmi*2/vga*1/av*1/3, pokud váš projektor po obdržení nefunguje, 5 mm audio*1 přípojku, obraťte se na zákaznický servis, který perfektně funguje s Fire Stick/Laptop/PS5/smartphonem.

Nejnovější 5g/2. 4g wifi a bluetooth 5. 1 obousměrná technologie již žádné prodlevy. První p2p přímé zrcadlení projektor je první technologií přímého zrcadlení p2p, prolomte běžnou 5g wi-fi připojovací technologii. Vlastnictví dataprojektoru je synonymem vlastnictví kina, která bez námahy odstraní problémy se zpožděním WiFi a během několika sekund vám nabízí velké plátno. S projektorem si můžete užívat plynulejší a stabilnější streamování, hraní a živé výkony.
ZnačkaVigpil #ad
VýrobceVigpil #ad
ZárukaZáruka 2 roky

3. Vigpil

#ad

Dataprojektor upgrade 15000l Full HD Nativní dataprojektor 1080p 4K domácí kino, dataprojektor mini přenosný domácí divadlo/venkovní filmový, 5G WiFi Bluetooth dataprojektor s P2P připojením

#ad
Vigpil #ad - 4k projektory disponují technologií ntsc a primárními barvami s vysokým rozlišením pro pohlcující zážitek ze sledování. Přenosný projektor je vybaven inovativním chladicím systémem, aby se hluk ventilátoru snížil na polovinu. Dvoupásmové wi-fi připojení 5g/2, 4g + 5g nejnovější generace, spojení a rychlost přenosu jsou rychlejší a plynulejší.

Tento venkovní projektor je vybaven přípojkami hdmi/usb/av/vga, které lze bez problémů připojit ke sluchátkům/smartphonům/tabletům / počítači / Fire TV Stick / VCD přehrávačům / DVD / USB pevný disk/PS3/PS4/PS5 atd. Hi-fi stereo surround reproduktor, který využívá technologii odvádění tepla a snížení hluku, jasný zvuk a stereo prostorový efekt. Dárková přenosná taška na projektor, celoživotní technická podpora profesionální výroba videoprojektoru s vysokým rozlišením je vysoce kvalitní a cenově výhodná volba pro aktivity uvnitř i venku. Dataprojektor wlan je kompatibilní se systémem ios/android/windows, 4g, zrcadlení obrazovkyvestavěný dvoupásmový Wi-Fi čip 2, obrazovku svého smartphonu můžete zcela jednoduše přenést na projektor přes zrcadlení obrazovky/MiraCast pro lepší zážitek ze sledování!.

Nejlepší projekční velikost pro mini projektor je 120 palců, dvorky, perfektní pro domácí videa, jasný, velká obrazovka 300 palců Zabudovaný 3W stereo reproduktor a zvukový systém SRS pro hlasitý, hry a večírky atd.15° korekce keystone, široká kompatibilitadíky úpravě ohniskové vzdálenosti a korekci ±15° keystone můžete zcela jednoduše získat jasné a rovnoměrné obrazy. Tento videoprojektor 1080p je čtyřikrát podrobnější než 720P projektor.
ZnačkaVigpil #ad
VýrobceVigpil #ad
ZárukaZáruka 2 roky

4. FunFlix

#ad

Video dataprojektor 300 palců, Elektrické zaostření Dataprojektor FunFlix G1 5G WiFi Bluetooth Mini dataprojektor 1080p Full HD 9500 lumenů, kompatibilní s mobilními, inteligentní zoom, domácí kino

#ad
FunFlix #ad - Jednoduše stiskněte tlačítko zaostření na dálkovém ovládání pro přesné a rychlé zaostření. Nabízíme jednoletou záruku vrácení a doživotní záruku. Perfektní na večírky, kempování v přírodě atd. 5g wifi + bluetooth 5. 2 g1 dataprojektor je vybaven pokrokovým 5g wifi, které efektivně zabraňuje rušení signálu, umožňuje rychlejší a stabilnější přenos a nabízí přehrávání videa bez prodlevy a herní zážitek.

Přenosný a plně uzavřený mini projektor mini projektor funflix g1 váží pouze 1, díky čemuž je kompaktní a přenosný. Je kompatibilní se zařízeními jako Fire Stick, smartphony a notebooky, aby vyhovoval vašim různým požadavkům. Používá integrovaný, 6 x 14, měří 12, zapečetěný optický motor chráněný proti prachu podle IP5X, 3 kg, 5 x 18 cm a má jedinečný design rukojeti, aby se zabránilo vlivu prachu.

Bluetooth nemůže navázat spojení s chytrými telefony a chytrými zařízeními, ale pouze s Bluetooth reproduktory a Bluetooth sluchátky. Jeho životnost a jas jsou o 20 % delší než u běžných modelů a generovaný hluk činí méně než 33 decibelů. Kromě toho můžete pomocí funkce zoomu přizpůsobit velikost obrazovky od 50 % do 100 %, aniž byste museli pohybovat videoprojektorem. Všestranná konektivita a bezstarostná profesionální podpora tento projektor pro domácí kino podporuje různé možnosti připojení, usb mechaniky, 5mm audio zdířku.
ZnačkaFunFlix #ad
VýrobceFunFlix #ad
Výška7.09
Délka4.96
Šířka5.71
ModelkaG1

5. Jimveo

#ad

300" displej s TV, Dataprojektor Elektrické zaostření/lichoběžníková korekce Mini dataprojektor ± 360° rotace Jimveo Sky dataprojektor 1080p Full HD 12000L WiFi 6 Bluetooth podporuje 4K domácí kino

#ad
Jimveo #ad - S tímto přenosným projektorem si můžete užívat zážitek ze stropního kina se svou rodinou, aby přístroj a stojan integroval, i když ležíte ve své ložnici. Dataprojektor jimveo má zabudovaný duální ventilátor, který dokáže automaticky odvádět teplo přístroje, a efektivně prodlužuje životnost přístroje. Elektrické zaostřování, korekce lichoběžníkového zkreslení a funkce zoomuprojektor e18 je vybaven motorizovaným zaostřením a elektronickou vertikální lichoběžníkovou korekcí ± 45°.

Nejnovější technologie wifi6 a bluetooth 5. 2projektor využívá nejnovější technologii wifi6, můžete rychle propojit s bluetooth reproduktory/sluchátky, používat mobilní telefony android a apple pro hraní her na stejné obrazovce, rozlučte se se zpožděním, přenosová rychlost je výrazně vylepšena. Kompatibilní s řadou přístrojů a vysoce účinný chladicí systéme18 dataprojektor má hdmi*1, počítači, USB*1, které jsou kompatibilní s tv flash disky, DVD, když přenosný projektor přehrává videa, sluchátka *1 přípojky, smartphony atd.

Nastavitelný směr projekce o 360° projektor na mobil byl pečlivě vyvinut tak, takže můžete bez problémů dosáhnout bezproblémové 360° projekce, která vám nabízí úžasný volný úhel přehrávání. Abyste získali čtvercový, ostrý obraz, stačí pouze několik sekund stisknout dálkové ovládání. Nativní full hd 1080p a 12000 lumenůjimveo e18 mini dataprojektor má nativní rozlišení 1920 × 1080, až 12000 lumenů, v kombinaci s nejnovější lcd technologií a reprodukcí barev. Kožešinu a svalové linie zvířete lze zřetelně rozpoznat, s nejnovější technologií pro sběr světla a čočkou s vysokým indexem lomu pro snížení optické ztráty, když se díváte na film.
ZnačkaJimveo #ad
VýrobceJimveo #ad
Záruka3 roky záruka

6. TOPTRO

#ad

4D/4P lichoběžníková korekce, Mini dataprojektor upgrade 2024 TOPTRO 10 000 lumenů Full HD 1080p přenosný dataprojektor s elektrickým zaostřením, 5G WiFi Bluetooth dataprojektor mobilní telefon pro

#ad
TOPTRO #ad - V případě poškození nabízíme bezplatný náhradní servis. Toptro nabízí bezplatnou náhradní politiku a 3letou údržbu. Přenosný projektor váží pouze 3 libry a měří 5, 61 x 6, 71 x 6, 65 palce. Bez pohybu projektorbez pohybu. Pokud máte během používání nějaké dotazy, kontaktujte nás prosím. Jednoduše stiskněte tlačítko zaostření na dálkovém ovládání a během sekundy získáte jasný obraz.

Elektrické zaostření a prachotěsný design mini dataprojektor toptro tr23 má funkci elektrického zaostření. 4d/4p lichoběžníková korekce a přenosný projektormini dataprojektor na mobil má novou a vylepšenou lichoběžníkovou korekci 4d/4p, pomocí které můžete samostatně nastavit čtyři body a čtyři strany obrazového projektoru. 10 000 lumenů a podpora 1080p tr23 mini full hd dataprojektor má 10000 lumenů, vysoký kontrastní poměr 20 000: 1, podporuje Full HD 1080p, s vysoce průsvitnou povrchovou úpravou, pro jasnější a jasnější obrazy, funkce zoomu 100 ~ 50 % lze přizpůsobit velikosti obrazovky.

Dataprojektor pro domácí kino má plně utěsněný, prachotěsný design, který snižuje černé skvrny způsobené prachem a prodlužuje životnost lampy projektoru na 90 000 hodin. Několik spojení a celoživotní profesionální podpora tr23 led dataprojektor je vybaven také přípojkami usb/hdmi/av/audio, které jsou z velké části vybaveny fire-Sticks/TV-box/PS4 atd. Díky poutku na ruku se dá snadno přenášet a projekční polohu lze kdykoli a kdekoli změnit. Super fast 5g wifi a bluetooth 5. 2bluetooth dataprojektor je vybaven pokročilým 5g wifi čipem, takže máte přehrávání videa a herní zážitek bez prodlevy.
ZnačkaTOPTRO #ad
VýrobceTOPTRO #ad
ModelkaDE-TR23
Záruka3 roky údržby

7. WiMiUS

#ad

4P/4D lichoběžníková korekce 300'' displej, video, Automatické zaostřování/lichoběžníková korekce Dataprojektor Full HD 1080p 15000 lumenů, LED domácí kino, WiFi 6 Bluetooth dataprojektor

#ad
WiMiUS #ad - Inovativní automatické zaostřování a korekce lichoběžníkového zkreslení projektor p62 disponuje technologií automatického zaostřování a korekce lichoběžníkového zkreslení, integrovaný vysoce přesný senzor, rozpozná pohyby v reálném čase a zaostřuje rychleji a přesněji. Beamer full hd podporuje projekci přední/boční/stropu.

Wifi 6 a bluetooth video projektordataprojektor wimius p62 používá nejnovější technologii wifi6, aby získal velkou obrazovku. Několik připojení a podpora prezentace vybaven 2 x hdmi přípojkami, 2 x usb přípojkami, projektor také přehrává soubory microsoft office přímo z usb flash disku, 3, tento LCD projektor funguje bez problémů s Fire TV Stick/laptop/DVD přehrávačem / PS4/PS5/TV boxem/TV boxem/smartphonem, 5mm audio výstupem, zatímco ostatní projektory musí pro přehrávání připojit notebook.44p/4d keystone a 300" velká obrazovkawimius domácí kino projektor je vybaven nejen horizontální a vertikální 4d korekcí, ale také rozšířenou 4bodovou lichoběžníkovou korekci, takže projektor lze umístit kdekoliv.

1080p full hd projektor a přenosná taška s nativním rozlišením 1920 × 1080, vysokým dynamickým kontrastním poměrem 10 000: 1 a podporou videí full hd 4k. Dataprojektor 1080p realističtější a přirozenější zážitek ze sledování. S 90% technologií ntsc a vysokou reprodukcí originální barvy. Po nastartování projektoru se zobrazí stabilní a jasný obraz. Pokud chcete tento p62 led projektory, av přípojkou, můžete bez omezení vlastnit své domácí kino.
ZnačkaWiMiUS #ad
VýrobceWiMiUS #ad
Výška4.06
Délka10.12
Šířka7.87
Číslo díluWiMiUS P62 Beamer
ModelkaK8
Záruka2 roky

8. Vigpil

#ad

Mini LED dataprojektor domácí kino 300" displej, Dataprojektor upgrade Full HD 1080p Native 15000 lumenů 5G WiFi Bluetooth dataprojektor podporuje 4K, kompatibilní s iOS/Android/TV Stick/laptop/PS5

#ad
Vigpil #ad - Nativní 1080p dataprojektor full hd, podporuje 4 k dataprojektor má nativní rozlišení 1920 × 1080, jako jsou barevné skvrny v očích videocharakterií, vrásky a další jemnější detaily, vysoký dynamický kontrastní poměr 10 000: 1 a poměr stran 16: 9/4: 3 a podporuje video Full HD 4K.300" velké plátno, s funkcí zaostření a lichoběžníkovou korekcí funguje domácí projektor dobře v každé místnosti.

Dataprojektor domácího kina je také vybaven dvoupásmovým WiFi připojením 2, které dokáže realizovat rychlé a plynulé zrcadlení obrazovky bez snímku a zpoždění. Tento kompaktní projektor full hd nabízí projekční plochu o velikosti 50 – 300 palců při projekční vzdálenosti 1, korekce lichoběžníku ±15° a 75% zoom Nedělejte si starosti s projekční vzdáleností, 5 – 7 m se 75–100% zoomem a ±15° vertikálním zkreslením Keystone pro optimální sledování v interiérech i venku! Mini dataprojektor bluetooth může přes bluetooth propojit sluchátka, reproduktory a další externí audio zařízení a můžete si užívat plně pohlcující zvuk kina doma.

Z důvodů autorských práv nelze videa jako netflix, av a usb jej lze použít s chytrými telefony, laptopy, Amazon Prime, TV flash disky, s přípojkami HDMI, Disney a Hulu přehrávat přímo přes zrcadlovou obrazovku mobilního telefonu. Tato technologie umožňuje bezdrátové připojení i venku. Tento videoprojektor je 4krát podrobnější než 720P projektor. Přímé spojení p2p a wifi připojení 2, 4+5g, 4g/5g dataprojektor 4k disponuje nejnovější technologií přímého spojení p2p, která umožňuje bezdrátové připojení bez připojení k síti WiFi.
ZnačkaVigpil #ad
VýrobceVigpil #ad

9. WiMiUS

#ad

Video dataprojektor 750ANSI domácí kino se stativem/automatická vertikální, Andriod TV a elektrické zaostřeníBeamer Full HD Nativní, Bluetooth dataprojektor podpora 4K, 1080p WiFi 6

#ad
WiMiUS #ad - Dataprojektor 4k podporuje 100–50% zoom. Dodáváme vám jasnější/realistické filmy, užívejte si kdykoli atmosféru kina doma. Dataprojektor wimius p63 je dodáván se zárukou a doživotní technickou podporou. Inteligentní elektrické zaostření jedním tlačítkem, se kterými si můžete vychutnat oblíbený video show, abyste bez problémů získali jasný obraz.

Tento přenosný dataprojektor bluetooth podporuje spojení Bluetooth s vaším soundbarem/sluchátky/sluchátky / sluchátka. Nízká spotřeba energie, dvd přehrávač, notebook, tv box, usb pevné disky, 5 mm audio rozhraní, životnost lampy až 100 000 hodin. Integrovaný čip Bluetooth 5. 2 a hifi reproduktor, signál je stabilnější. Poslouchejte další dech beroucí filmové zvukové efekty.

Tento videoprojektor využívá technologii vložení snímků na milisekundové úrovni a díky 3vrstvé opticky potažené skleněné čočce jemně zobrazuje detaily každého pixelu. Ultra široký 92% ntsc obnovuje původní barvu. Multi interface & 3 roky záruka tento 1080p full hd dataprojektor wifi bluetooth má hdmi/usb*2/av/3, lze použít na tv, ps5 atd. Wifi 6 a bluetooth 5. 2 projektor vylepšená technologie wifi6, přenosová rychlost je rychlejší, přenosový dosah je větší.
ZnačkaWiMiUS #ad
VýrobceWiMiUS #ad
Výška4.39
Délka9.8
Hmotnost4.41
Šířka8.03
Číslo díluBeamer 4K Full HD 1080P WiMiUS P63
ModelkaBeamer 4K Full HD 1080P WiMiUS P63
Záruka3 roky

10. TOPTRO

#ad

TOPTRO Dataprojektor 4K podporuje zabudovanou Android TV, 750 ANSI WiFi Bluetooth dataprojektor domácí kino Full HD 1080P, elektrické zaostření/automatická vertikální a 4P korekce / 50% zoom včetně

#ad
TOPTRO #ad - S dataprojektor 1080p s ultra rychlým HiSilicon čipem můžete bez prodlení sledovat filmy a sportovní hry! Pomocí projektoru můžete přizpůsobit velikost obrazovky od 100 % do 50 %. Na tento projektor domácího kina 4k platí tříletá záruka a celoživotní profesionální technická podpora. Wifi dataprojektor integruje technologii Bluetooth 5.

2, se kterou můžete bez problémů připojit různá periferní zařízení a užívat si působivý audiovizuální zážitek. Elektrické zaostření a 50% zoom dataprojektor 4k má funkci elektrického zaostřování, zda je váš prostor velký nebo malý, rychleji získáte jasný obraz. Tyřbodová funkce lichoběžníkového zkreslení a záruční servis tento projektor domácího kina 4k se stojanem podporuje čtyřbodovou korekci lichoběžníkového zkreslení a automatické vertikální korekční funkce. Native 1080p podporuje 4k dataprojektor se stojanem dataprojektor toptro x6 je vybaven vysokým jasem 750ansi a vysokým kontrastem 22000:1. Je jedno, bez namáhavého manuálního nastavování, můžete jej nastavit pomocí dálkového ovládání nebo tlačítka nahoře na projektoru, můžete jej nastavit na správný poměr a mít tak větší volnost ve svém projekčním prostoru.

Nejnovější funkce wi-fi 6 a bluetooth 5. 2 tento bluetooth dataprojektor je vybaven dvoupásmovým wifi 6 a hisilicon čipem a nabízí rychlejší wi-fi připojení a přenosovou rychlost pro zařízení iOS, Android a Windows. Nativní rozlišení 1920 x 1080p a vysoká barevná škála 90% ntsc technologie pro vizuální efekty podobné domácímu kinu! Full HD dataprojektor je vybaven stojanem, se kterým můžete libovolně měnit úhel přehrávání, což vám nabízí zážitek ze sledování.
ZnačkaTOPTRO #ad
VýrobceTOPTRO #ad
Výška4.39
Délka9.8
Šířka8.03
ModelkaTOPTRO X6
Záruka3 roky záruka