Top 10 Bateria do Zlewu Kuchennego – Kuchyňské baterie ke dřezům

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Auralum

#ad

Vodovodní kohoutek do kuchyně černý, Auralum kuchyňská amatura s flexibilním výtokem, kuchyň otočná o 360°, směšovací baterie do kuchyně s perlátorem šetří, vysokotlaká armatura

#ad
Auralum #ad - Tímto způsobem můžete používat. Flexibilní vodovodní kohoutek kuchyň: kuchyňské armatury používají flexibilní a nastavitelné silikonové hadice. Kuchyňská armatura otočná o 360°: výtok kuchyňské baterie můžete otáčet o 360°, takže výtok lze snadno dostat do všech částí kuchyňského dřezu a snadno se čistí.

Energeticky úsporný perlátor: směšovací baterie do kuchyně je vybavena speciálním abs perlátorem, není nutný žádný klíč. Nemusíte nutně objednávat instalatéra. Zpěňovač můžete jednoduše odšroubovat ručně, bubbler pravidelně čistit nebo vyměňovat. Ideální pro čištění umyvadel a dvojitého dřezu. Snadná instalace: vodovodní kohoutek do kuchyně je zcela jednoduše s přiloženým návodem český jazyk nelze zaručit.

Zdravé materiály: všechny části našich armatur, které přicházejí do styku s pitnou vodou, splňují vysoké hygienické standardy Spolkového úřadu pro životní prostředí UBA a aktuální nařízení o pitné vodě německého asociace plynové a vodní přihrádky DVGW. Pohodlné pro vás, díky němuž je průtok vody jemnější a nestříkanější. Krok za krokem vám ukážeme, jak to jde. Etří až 40 % vody.
ZnačkaAuralum #ad
VýrobceAuralum #ad
Výška3.74
Délka16.14
Hmotnost3.31
Šířka3.94
Číslo díluLK620
ModelkaJBG0505

2. HOMELODY

#ad

Vysokotlaká směšovací baterie, otočná o 360°, vysoký oblouk, kuchyňská jednopáková, HOMELODY Vodovodní kohoutek do kuchyně černý s vytahovací stříkací pistolí, kuchyňská armatura, armatura, kuchyň

#ad
HOMELODY #ad - Elegantní design pro dva dřezy: naše 360°otočná kuchyňská baterie splňuje provozní požadavky 2 dřezů nebo umožňuje velkoplošné čištění ve vašem dřezu. Díky dodanému návodu a instalačnímu příslušenství je můžete bez problémů nainstalovat sami. Jednoduchá instalace: montáž naší kuchyňské baterie je hračka.

Vysoce kvalitní materiály: kuchyňská armatura je vyrobena z ušlechtilé oceli 304, díky čemuž je odolná proti poškození a korozi. Maximální flexibilita při mytí nádobí: naše kuchyňská baterie s vytahovací stříkací pistolí umožňuje snadné čištění každého rohu dřezu a odplaví nejodolnější nečistoty z vašeho nádobí. Vysoce výkonné jádro ventilu z keramiky zajišťuje přesnou regulaci průtoku vody a zabraňuje nepříjemnému odkapávání. Náš zákaznický servis je vám kdykoli k dispozici v případě dotazů. Jsme přesvědčeni o dlouhé životnosti našich výrobků a nabízíme Vám hrdě velkorysou záruku v délce pěti let! Stylový a nadčasový: se stylovým černým povrchem propůjčí vaší kuchyni nadčasovou eleganci a upoutá pozornost v každém prostoru.

Se svým ušlechtilým černým povrchem je nejen praktickým nástrojem, ale také estetickým poutačem pozornosti ve vaší kuchyni. Flexibilní výkyvnost zajišťuje pohodlnou a bezproblémovou práci v kuchyni. Tmavá barva dokonale ladí s různými kuchyňskými zařízeními a propůjčuje vašemu prostředí moderní nádech.
ZnačkaHOMELODY #ad
VýrobceHOMELODY #ad
Výška2.36
Délka17.72
Šířka10.63
ModelkaE13032002

3. Bächlein

#ad

Moderní vodovodní kohoutek do kuchyně, Bächlein Kuchyňská baterie Serio s flexibilním hrdlem – 360° otočný výtok pro každý roh dřezu

#ad
Bächlein #ad - Spolehlivá funkce – zabudovaná keramická kartuše sedal zajišťuje hedvábně měkké otevírání a zavírání kuchyňské baterie a zajišťuje maximální životnost baterie umyvadla i při velmi vápenaté vodě. Matně černý krk lze pouze jednou rukou libovolně zdeformovat a přizpůsobit tak každé situaci! testovaná kompletní sada – jednoruční směšovací baterie je dodávána se všemi doplňky, návodem k montáži a 2 připojovacími hadicemi ověřenými DVGW a je pomocí přiloženého montážního klíče připevněna několika hmaty.

Flexibilní chod – díky flexibilnímu výtoku kuchyňské baterie se hravě dostanete do každého rohu dřezu.

S výtokem otočným o 360° dosáhnete do každého rohu dřezu! bÄchlein - slib – protože 100% důvěřujeme naší kvalitě, chceme vám umožnit absolutně bezrizikovou objednávku: Pokud nebudete s nákupem zcela spokojeni, vrátíme vám peníze! Přesný montážní rozměr – díky normalizovanému g 3/8" připojovacímu rozměru ohebných hadic je možné přímo uvést umyvadlovou baterii do provozu.
ZnačkaBächlein #ad
VýrobceBächlein #ad
Výška13.66
Délka7.99
Hmotnost3.51
Šířka2.17

4. Auralum

#ad

Výsuvná, směšovací baterie do kuchyně se 2 druhy proudu, Auralum Vodovodní kohoutek do kuchyně, kuchyňská armatura se sprchou, vysokotlaká armatura do kuchyně, otočná o 360°, nerezová dřezová baterie

#ad
Auralum #ad - Otočné o 360 stupňů pro jednoduché a dvojité splachování. Vybavena kartuší s certifikací ktw a hadicí, splňuje bezpečnostní standardy pitné vody a nabízí zdravější zdroj vody. Jedním stisknutím tlačítka můžete rychle přepínat mezi oběma funkcemi. Vyjímatelná sprcha: maximální délka výsuvné sprchy je 40 cm, takže můžete bez problémů vyčistit všechny rohy umyvadla a splnit požadavky na vodu i na vzdálenou vodu.

Odnímatelný perlátor: pokud zjistíte, není to žádný problém. Zdravá volba: kuchyňská armatura je z ušlechtilé oceli 304 a je 100% bez olova a niklu. Výtok s vysokým obloukem nabízí spoustu místa pro čištění velkých hrnců a plnění rychlovarných konvic. V balení se nachází klíč, že napěňovač musí být vyčištěn, pomocí kterého můžete napěňovač rozložit a vyčistit během pouhých 30 sekund.

Instalace trvá jen několik minut a není nutné najímat instalatéra. Snadná instalace: balíček obsahuje veškeré potřebné díly příslušenství a podrobný návod v německém jazyce. Dva druhy vodních paprsků: existují dvě užitečné funkce průtoku vody: perlivá voda a sprchová voda. Normální proud vody můžete použít k mytí ovoce a zeleniny nebo sprchovou vodu k mytí nečistot z nádobí a dřezu. Instalační video najdete také na odkazu na produkt.
ZnačkaAuralum #ad
VýrobceAuralum #ad
Výška2.28
Délka17.32
Hmotnost4.52
Šířka12.99

5. Bächlein

#ad

Vodovodní kohoutek do kuchyně v extra masivním provedení.., Bächlein Kuchyňská baterie Arado – otočná o 360 stupňů chrom – jednoruční dřezová baterie chrom s výtokem otočným o 360°

#ad
Bächlein #ad - Testovaná kompletní sada – jednopáková armatura dřezu je dodávána se všemi příslušenstvím, návodem k montáži a 2 připojovacími hadicemi ověřenými dvgw a je upevněna pomocí přiloženého montážního klíče několika kroky! Spolehlivá funkce – zabudovaná keramická kartuše zajišťuje hedvábně měkké otevírání a zavírání koupelnové baterie a zajišťuje maximální životnost baterie i při velmi vápenaté vodě.

Přesný montážní rozměr – díky normovanému rozměru připojení ohebných hadic g 3/8" je uvedení umyvadlové baterie přímo možné uvést do provozu. S výtokem otočným o 360° dosáhnete každého rohu svého dřezu! bÄchlein - slib – protože 100% důvěřujeme v naši kvalitu, chceme vám umožnit objednávku absolutně bez rizika: Pokud byste s nákupem nebyli plně spokojeni, dostanete peníze zpět! Inovativní perlátor – zabudovaný perlátor neoperl se strukturou Honeycomb zajišťuje dokonale větranou kvalitu paprsku a kromě optimalizované ochrany proti vodnímu kameni nabízí velmi nízkou hladinu hluku.

ZnačkaBächlein #ad
VýrobceBächlein #ad
Výška5.12
Délka10.04
Hmotnost2.31
Šířka2.01

6. GRIFEMA

#ad

černá, vysoký výtok 250 mm | dřezová baterie, G3/8" přípojky, vysokotlaká, chrom, GRIFEMA GRIFERÍA DE COCINA-G4002-2 | Kuchyňská baterie, vodovodní baterie do kuchyně s flexibilním výtokem

#ad
GRIFEMA #ad - Tíhlý design s šarmem jednoduchosti. Keramický kotouč odolný proti opotřebení pro provoz bez protékání. Otočte v každém směru, abyste zvýšili komfort při každodenním používání v kuchyni. Silné mosazné tělo s bezolovnatými vodními cestami. Instalujte s důvěrou a s 2letou omezenou zárukou Grifema Faucet.
ZnačkaGRIFEMA #ad
VýrobceIbergrif Griferias S.L #ad
Výška1.97
Délka15.79
Hmotnost3.9
Šířka8.5
Číslo díluG4002-2
ModelkaG4002-2

7. CECIPA

#ad

Směšovací baterie do kuchyně ušlechtilá ocel, CECIPA Vysokotlaký vodovodní kohoutek do kuchyně, dřezová armatura se sprchou, X203B, černá, dva druhy vodních paprsků, vytahovací kuchyňská armatura, armatura do kuchyně otočná o 360°

#ad
CECIPA #ad - Kuchyňská armatura s výsuvem: s výsuvnou sprchou je dosažitelný každý úhel, lze také snadno vyplachovat nebo odběr vody mimo bazén. Snadná montáž: jednootvorná montáž, montážní otvor: ø35-38 mm. Můžete rychle opláchnout ovoce, zeleninu a všechny druhy nádobí.

Použitelná tloušťka montážní desky: 1-40 mm. Krásný design: vodovodní kohoutek kuchyně černý matný má jednoduchý a stylový vzhled, hodí se dobře do moderních kuchyní. Keramická kartuše může prodloužit životnost baterie, současně můžete snadno měnit teplotu a průtok vody. Tvar l, výsuvná sprcha, relativně vysoký výtok vody a rozsah otáčení o 360° jsou velmi praktické. S funkcí přepínání: praktický vodovodní kohoutek s funkcí přepínání, pomocí tlačítka na sprše lze snadno přepínat druhy vodního proudu mezi sprchovým paprskem a vodním paprskem.

Vynikající kvalita: dřezová baterie je vyrobena z kvalitní nerezové oceli sus304 bez olova a nerez, kromě toho je velmi robustní. 2 x 50 cm hadice a univerzální připojení G3/8. Výsuvná sprchová hlavice z plastu, snadná obsluha. Potřebné příslušenství je kompletně součástí dodávky, několika pohyby lze nainstalovat i umyvadlo.
ZnačkaCECIPA #ad
VýrobceCECIPA #ad
Výška106.3
Délka102.36
Šířka19.69
Číslo díluHU-XI-201
Záruka2 roky záruka.

8. HOMELODY

#ad

Armatura kuchyně otočná o 120°, jednopáková dřezová armatura, kuchyňská baterie se sprchou se dvěma druhy vodních paprsků, kuchyň, HOMELODY Vodovodní kohoutek kuchyně/koupelna černá výsuvná, směšovací

#ad
HOMELODY #ad - Vychutnejte si baterii, která i po letech intenzivního používání vypadá jako nová. Dlouhodobá záruka na bezstarostné použití: stojíme za kvalitou naší kuchyňské baterie a nabízíme vám velkorysou 5letou záruku. Ať už chcete plnit velké hrnce nebo umýt citlivé sklenice, můžete hubici jednoduše přizpůsobit vašim potřebám.

Díky dvěma metodám vypouštění vody z naší sprchové hlavice máte vždy perfektní nastavení. Naše kuchyňská baterie se flexibilně přizpůsobí vašim potřebám a umožňuje vám optimální zážitek z používání. Zažijte svobodu a pohodlí, které vám může nabídnout pouze flexibilní vodovodní kohoutek! Dlouhá životnost a vodotěsnost v dokonalosti: naše kuchyňská baterie je vyrobena z vysoce kvalitního mosazného materiálu, který je známý svou dlouhou životností a vodotěsností. Elegantní design harmonicky zapadne do každé kuchyně a propůjčuje jí nádech třídy.

Důvěřujte naší spolehlivosti a nakupujte s důvěrou. Vaše spokojenost je pro nás důležitá a chceme zajistit, abyste se z vašeho produktu dlouhodobě těšili. Ať už odolné nečistoty nebo lepivé zbytky – naše flexibilní sprchová hlavice zajišťuje zářivou čistotu. Snadné čištění pro zářivou čistotu: zažijte s naším kuchyňským vodovodním kohoutkem ultimativní čisticí sílu! díky výsuvné sprchové hlavici se snadno dostanete do všech koutů dřezu a důkladně jej vyčistíte. Vyberte si mezi velkoplošným vzorem pro mytí zeleniny a přesným proudem vody pro čištění hrnců a pánví.
ZnačkaHOMELODY #ad
VýrobceHOMELODY #ad
Výška6.97
Délka6.77
Hmotnost4.19
Šířka1.97
ModelkaE05032001

9. Ibergrif

#ad

Mischbatterie mit 40CM Heißer und Kalter Schlauch, Amatur Küchenspüle mit Keramikkartusche, Messing, Ibergrif Küchenarmatur 360 ° Drehbare- Wasserhahn Küche Infache Montage, Silber, Chrom

#ad
Ibergrif #ad - 360 ° drehbar- küchenarmatur breiter reinigungsbereich, bequem zu bedienen, für Einzel- und Doppelspülen geeignet. Installation einfach- die hahn enthält installationsanweisung und nötige Montagemateriale.

Spülarmaturen küche robust und langlebig, mit langer Lebensdauer. Hohe qualitÄt-- messinghahnkörper + edelstahlarmaturen. Universal -- universal 35mm, geeignet für 32-40mm bohrung. Spültischbatterie mit 40cm Warm Kaltwasser Schläuchen. Auch laien können schnell installieren. Undicht verhindern -keramikkartusche wurde über 500000-fach getestet. Der perlator kann abgeschraubt, gereinigt und ausgetauscht werden.
ZnačkaIbergrif #ad
VýrobceIbergrif Griferias S.L #ad
Výška2.87
Délka11.42
Hmotnost2.34
Šířka4.72
Číslo díluM14450
ModelkaM14450

10. Auralum

#ad

Směšovací baterie do kuchyně dřezu, černá kuchyňská baterie otočná o 360°, vysokotlaká baterie, Auralum Vodovodní kohoutek do kuchyně s flexibilním výtokem, páková směšovací baterie

#ad
Auralum #ad - Flexibilní díl můžete ohnout do libovolné polohy a zůstane tam až k dalšímu tahu. Velmi šetrné k životnímu prostředí. Roubování se provádí pomocí matic na obou závitových tyčích, takže se můžete vyhnout nepříjemné situaci obtížnosti použití klíče v nejužším prostoru.

Auralum služby: s komplexním servisem – ať už máte dotazy k našim produktům před nákupem nebo po nákupu, můžete nás kdykoli kontaktovat. Jedinečné vlastnosti: tento flexibilní vodovodní kohoutek vás překvapí, jak je pro vás praktický. Snadná instalace: veškeré příslušenství k montáži je dodáváno.

Otočné vody: tento kuchyňský kohout je rovněž otočný o 360°, nemusíte pokaždé ohýbat vodovodní kohoutek, stejně jako jiné armatury, nabízí vám více možností. Nejenže proud vody měkčí, ale také šetří 30 % vody. Spora vody: tato dřezová armatura je vybavena odnímatelným perlátorem.
ZnačkaAuralum #ad
VýrobceAuralum #ad
Výška12.99
Délka8.07
Hmotnost3.31
Šířka2.36
Číslo díluHU-XI-69
ModelkaAUZM 0202-BE
Záruka2 roky.