Top 10 3 Wege Wasserhahn Küche Schwarz – Kuchyňské baterie ke dřezům

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Grohe

#ad

Jednoruční dřezová baterie L- Size, chrom, montáž s jedním otvorem, 32843002, s otočným a vysokým výtokem, GROHE Eurosmart Cosmopolitan

#ad
Grohe #ad - Nízkotlaká zařízení. Záruka výrobce: 5 let. Upozornění: pro použití s průtokovými ohřívači uzavřené ohřívače vody, termálními ohřívači, skladování; nepoužívat s otevřenými ohřívači vody tzv.

Záruční podmínky naleznete v části další technické informace. Snadné ovládání baterie díky keramické kartuši Grohe SilkMove 35 mm. Grohe zero: Žádný kontakt s olovem nebo niklem díky samostatnému vnitřnímu vedení vody z plastu – v souladu se všemi světovými předpisy o pitné vodě. Vaše zákonná záruční práva zůstávají nedotčena.
ZnačkaGrohe #ad
VýrobceGROHE #ad
Výška3.15
Délka18.7
Hmotnost3.62
Šířka12.01
Číslo dílu32843002
Modelka32843002
Záruka2 roky výrobce.

2. APPASO

#ad

APPASO Vodovodní kohoutek do kuchyně, matná černá a leštěná chromovaná dřezová, kuchyň otočná o 360°, vysokotlaká kuchyňská baterie se sprchou vytahovací a 2 druhy paprsků, černá směšovací baterie

#ad
APPASO #ad - Více pohodlí – armatura do kuchyně má 50 cm dlouhou hadici, která je volně otočná o 360° a pro větší volnost pohybu ji lze snadno zatáhnout, což usnadňuje plnění hrnců a pánví a usnadňuje přístup k vodě mimo dřez. Pomocí tlačítka na výtoku můžete přepínat mezi režimem stříkání a vodním paprskem, podle vašich potřeb.

2 druhy proudu – náš kuchyňský vodovodní kohoutek má dva režimy vytečení. Obsahuje modrý klíč, pomocí kterého můžete hubici sejmout pro čištění. Dobré uvažování – náš vodovodní kohoutek má integrovaný abs provzdušňovač, který filtruje nečistoty ve vodě. Dlouhá životnost – kuchyňské armatury jsou vyrobeny z bezolovnaté mosazi a slitiny zinku, což z ní dělá zdravou volbu a zajišťuje robustní použití. Kromě toho je odolný proti korozi a nezanechává otisky prstů na hladkém povrchu.

Kvalitní keramická kartuše zajišťuje dlouhou životnost a výkon odolný proti vytečení. Režim paprsku je jemnější, aby se zabránilo postříkání, zatímco postřikový režim odstraní nečistoty bez námahy. Je vhodný pro většinu vysokotlakých kuchyňských systémů, které vyžadují velikost otvorů 32–35 mm a univerzální matice G3/8. Snadná instalace – díky jednoduchému návodu k instalaci lze vodovodní kohoutek snadno instalovat bez profesionálního instalatéra. Není třeba ji vyměňovat za několik let.
ZnačkaAPPASO #ad
VýrobceAPPASO #ad
ModelkaHBX601BC-DE

3. Hoanmpy

#ad

Hoanmpy 3-in-1-Küchenarmaturen mit Wasserfilterauslauf – schwarzer 3-Wege-Trinkwasserhahn – Einhand-Küchenarmaturen mit herausziehbarem Sprüher und Filterauslauf für Wasserfiltersystem

#ad
Hoanmpy #ad - Sorgfältiges design – unabhängige wasserleitungen und 1, 7 gpM gefilterter Wasserdurchfluss für einfachen und schnellen Zugriff auf 100% reines gefiltertes Wasser. Bleifreie massive Messingkonstruktion sorgt für einen sichereren und gesünderen Wasserweg. Detailorientiert – es gibt keine kompromisse bei der qualität der Herstellung der Küchenarmatur mit Filterauslauf, da sie einen einfach zu bedienenden Einzelgriff, den Auslaufschutz Keramik-Kartuschenventil, leicht zu reinigende Düsen und Deutschland importierten Luftsprudler hat.

33-in-1-küchenarmatur – schwarze küchenarmatur mit trinkwasserauslauf strahl, Strahl zum Befüllen von Wasser, Spray zum Spülen, Filter, Filterfunktion für einfachen Zugang zu gefiltertem Wasser zum Trinken, Spray, Kochen oder Befüllen von Wasserflaschen. Hergestellt aus messing mit kräftigem komplett schwarzem Finish – dezent spricht es Bände über Ihre Persönlichkeit und ihre länger anhaltende Leistung.

Umweltmission - mit weniger abfall auf verpackung und Verarbeitung von Flaschenwasser, 3-Wege-Trinkwasserhahn wird Ihnen helfen, den Glauben an den Schutz der Umwelt zu erfüllen. Moderne verfeinerungen - der 3-wege-trinkwasserhahn ist von der burgunderflasche inspiriert und zeichnet sich durch charakteristische Details wie Weinflaschenförmiger Wasserhahnkörper und einen Dual-Sprühauslauf aus.
ZnačkaHoanmpy #ad
VýrobceHESHANSHIKAILANJIEJUYOUXIANGONGSI #ad
Výška19.4
Délka2.9
Hmotnost3.8
Šířka10
Číslo díluHOA-16003MB
ModelkaHOA-16003MB

4. Ulytid

#ad

Vodovodní kohoutek z ušlechtilé oceli, jednoduchá, dřezová armatura, Ulytid Nízkotlaká armatura do kuchyně, kuchyňská armatura s otočením o 360°, nízkotlaká pro kotle nebo zařízení pod stolky

#ad
Ulytid #ad - Pokud by kapka trvala déle než 2 minuty, abychom mohli problém vyřešit za vás. Navíc umožňuje úsporu vody ve výši 30 %. S pex vodovodními trubkami, které odpovídají požadavkům evropských směrnic o pitné vodě, jako například DVGW. Jedna hadice je určena pro studenou vodu, zatímco ostatní dvě se používají pro nízkotlaké kotle.

Je vhodný výhradně pro otevřené ohřívače vody, jako například kotel. Je normální, kontaktujte nás, že nízkotlaké vodovodní kohoutky občas krátce odkapávají. Nízkotlaká armatura kuchyň: kuchyňská armatura je vybavena třemi připojovacími hadicemi g3/8. Upozornění: tato baterie není vhodná pro použití v kuchyních s přípojkami teplé a studené vody. Vychutnejte si bezpečnou vodu: naše nízkotlaká kuchyňská baterie je vyrobena z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli SU304.

Má nastavení studené a teplé vody, které lze ovládat pomocí rukojeti pro přizpůsobení průtoku vody a teploty. Uživatelsky přívětivé funkce: baterie umožňuje otáčení o 360° a je vhodná pro jedno a dvojité umyvadlo. Jako dodatečný dárek obdržíte stabilizátor zesílení dřezu pro zlepšení stability vodovodního kohoutku. Hlavní komponenty: perlátor, tichý tok vody, zajišťuje jemný, který mísí vodu a kyslík, který nestříká a jemně se dotýká pokožky.
ZnačkaUlytid #ad
VýrobceUlytid #ad
Výška14.84
Délka9.49
Hmotnost4.19
Šířka1.97
ModelkaA1001

5. FAPULLY

#ad

Fapully Touchless Küchenarmatur mit Pull Down Sprayer,Schwarz und Gold Sensor Kommerzielle Pull-Down Einhand-Küchenspüle Wasserhahn

#ad
FAPULLY #ad - Der doppelfunktionskopf kann mit einem einfachen Knopfdruck von einem stetigen Strahl zu einem leistungsstarken Sprühstrahl gewechselt werden. Multifunktionssprüher.

Aktualisiertes design - sie können das wasser über das hohe sensorfenster einfach einschalten, ohne Bücken zu müssen. Inzwischen kann es vermeiden, dass Ihre Jungen/Mädchen das Wasser zum Spielen einschalten oder Ihre Haustiere es versehentlich einschalten. Ob es sich um töpfe oder essen von tellern handelt, diese berührungslose Küchenarmatur ermöglicht es Ihnen, es mit absoluter Leichtigkeit zu erreichen. International products have separate terms, including fit, age ratings, and language of product, are sold from abroad and may differ from local products, labeling or instructions.
ZnačkaFAPULLY #ad
VýrobceFapully #ad
Hmotnost6
Číslo díluDFA-5003C-LED
ModelkaDFA-5003C-LED

6. HOMELODY

#ad

Jednopáková dřezová armatura, kuchyňská baterie se sprchou se dvěma druhy vodních paprsků, kuchyň, armatura kuchyně otočná o 120°, směšovací, HOMELODY Vodovodní kohoutek kuchyně/koupelna černá výsuvná

#ad
HOMELODY #ad - Vaše spokojenost je pro nás důležitá a chceme zajistit, abyste se z vašeho produktu dlouhodobě těšili. Udělejte ze své kuchyně perfektní místo pro kulinářská mistrovská díla a vychutnejte si bleskově čisté prostředí. Vyberte si mezi velkoplošným vzorem pro mytí zeleniny a přesným proudem vody pro čištění hrnců a pánví.

Důvěřujte naší spolehlivosti a nakupujte s důvěrou. Snadné čištění pro zářivou čistotu: zažijte s naším kuchyňským vodovodním kohoutkem ultimativní čisticí sílu! díky výsuvné sprchové hlavici se snadno dostanete do všech koutů dřezu a důkladně jej vyčistíte. Ať už odolné nečistoty nebo lepivé zbytky – naše flexibilní sprchová hlavice zajišťuje zářivou čistotu. Zažijte svobodu a pohodlí, které vám může nabídnout pouze flexibilní vodovodní kohoutek! Dlouhá životnost a vodotěsnost v dokonalosti: naše kuchyňská baterie je vyrobena z vysoce kvalitního mosazného materiálu, který je známý svou dlouhou životností a vodotěsností.

Flexibilita pro každou potřebu: otočte vodovodní kohoutek do kuchyně o 120 stupňů. Naše kuchyňská baterie se flexibilně přizpůsobí vašim potřebám a umožňuje vám optimální zážitek z používání. Přizpůsobitelný výběr vody pro každý úkol: všestrannost našeho kuchyňského vodovodního kohoutku vás nadchne. Vychutnejte si baterii, která i po letech intenzivního používání vypadá jako nová. Díky dvěma metodám vypouštění vody z naší sprchové hlavice máte vždy perfektní nastavení.
ZnačkaHOMELODY #ad
VýrobceHOMELODY #ad
Výška6.97
Délka6.77
Hmotnost4.19
Šířka1.97
ModelkaE05032001

7. AIMADI

#ad

AIMADI Schwarze Küchenarmatur mit Sprüher – kommerzielle Wasserhahn Küche Einhandgriff Feder Pull Down Küchenspüle Wasserhahn mit LED-Licht, matt schwarz

#ad
AIMADI #ad - Diese led-küchenarmatur ändert sich automatisch über die Wassertemperatur. Led funktioniert durch den Wasserfluss, es wird keine Batterie benötigt. Die mattschwarze Küchenarmatur ändert sich je nach Wassertemperatur. Hochbogen-küchenarmatur mit 360-grad-drehgelenk, bietet stabilen Wasserdruck, Sprühen zum Spülen, Einhandgriff einfache Kontrolle der Wassertemperatur und Durchflussmenge.

Mattschwarze küchenarmatur; kein auslaufen: der küchenspüle-wasserhahn aus bleifreiem Messing ist das beste Material für Küchenarmaturen, bietet eine verbesserte Dichtheit, Keramik-Kartusche reduziert Leckstellen und überlebt 500000 mal Öffnen und Schließen. Mischen sie heiße und kalte Küchenarmatur schwarz, Strahl zum Befüllen von Wasser, einfach zu verwenden. Wenn sie fragen zu aimadi schwarzen küchenarmaturen haben, senden sie uns bitte eine Nachricht über Amazon das erste Mal, wir werden auf alle Fragen antworten, die Sie über den schwarzen Wasserhahn Küche innerhalb von 24 Stunden haben.

Multifunktionales auslaufwasser: küchenarmatur mit herausziehbarer sprüheinstellung, erleichtert die Reinigung. Mattschwarze oberfläche: die zarte schwarze küchenarmatur zeigt keine Flecken, nur mit einem weichen, die tägliche Pflege ist einfach, feuchten Tuch reinigen und behält sein glattes und makelloses Aussehen leicht.
ZnačkaAIMADI #ad
VýrobceAIMADI #ad
Hmotnost6.44
Číslo díluAM1010B
ModelkaAM1010B

8. Ibergrif

#ad

Silver, Wasserhahn Küche, Chrom, Ibergrif M22128-2, 3 Wege Küchenarmatur, Spültischbatterie mit Schwarz Flexibler Auslauf und Brause

#ad
Ibergrif #ad - Dank der hot & cold- und ro-wasserfunktion ohne Spülenfilter sparen Sie Platz und Geld. Ein überlegener spültischbelüfter liefert einen weichen Wasserfluss ohne Spritzer. Der küchenmischer auslauf, der in jede Richtung gedreht werden kann, bietet Ihnen absolute Flexibilität zwischen Spüle und Wasserhahn. Zwei griffe ermöglichen eine präzise Einstellung des Wasserflusses und des gefilterten Wassers. Eine überlegene keramikscheibenpatrone verringert das Risiko des Auslaufens oder Tropfens und verlängert die Lebensdauer der Mischbatterie.
ZnačkaIbergrif #ad
VýrobceIbergrif Griferias S.L #ad
Výška2.8
Délka19.29
Hmotnost4.94
Šířka12.6
Číslo díluM22128-2
ModelkaM22128-2

9. instmaier

#ad

Instmaier Kuchyňská armatura K1 | vodovodní kohoutek do kuchyně | směšovací baterie do kuchyně | vodovodní baterie dřez | dřezová baterie s pákovou směšovačem | otočná o 360° | chrom

#ad
instmaier #ad - Praktický | výtok vaší nové směšovací baterie je tak hračka. Udržitelnost | my ve společnosti instmaier klademe velký důraz na udržitelnost. Baterie ti nestojí v cestě a dostanete se na všechna místa svého dřezu.

S dodávkou obdržíte dvě připojovací hadice certifikované DVGW 50 cm. Nadčasová | díky tato dřezová baterie zaručeně přesvědčí i ve vaší kuchyni. Snadná montáž | svou novou instmaier jednoruční mixážní baterii nainstaluješ. Kvalita | při výrobě našich kuchyňských baterií používáme výhradně vybrané materiály a proto vám na vodovodní kohoutek instmaier dáváme. Kvalitní chromovaná povrchová úprava pákové baterie dokonale doplní váš dřez. Balení našich vodovodních kohoutků se proto skládají z.
Značkainstmaier #ad
Výrobceinstmaier #ad
Výška5.71
Délka9.8
Hmotnost2.27
Šířka1.93
Číslo dílu1011010
ModelkaK1

10. APPASO

#ad

Matná, vysokotlaká kuchyňská armatura, směšovací baterie otočná o 360°, dřezová armatura, kuchyňská armatura, vytahovací se sprchou, APPASO Vodovodní kohoutek do kuchyně černý, 3 funkce rozstřikování

#ad
APPASO #ad - Snadná instalace – s naším podrobným návodem můžete kuchyňskou baterii během pouhých 20 minut snadno nainstalovat na pracovní desku. Bezpečná a zdravá voda – naše výsuvné kuchyňské armatury jsou vyrobeny z vysoce kvalitní bezpečnostní ušlechtilé oceli a pex hadice, aby bylo zajištěno, že každá kapka vody je bez olova a bezpečná pro vaši rodinu.

A díky volné otočné o 360° vám nebude chybět žádný mrtvý úhel ve vašem umyvadle. Dlouhá životnost a stylová – naše kuchyňská baterie černá je opatřena vrstvou proti otiskům prstů, aby vaše baterie dlouho vypadala dobře, zatímco instalační díly z ušlechtilé oceli S304 zajišťují robustní a spolehlivé použití. Všestranný a praktický design – černý vodovodní kohoutek je perfektní pro plnění hrnců a pánví, mytí nádobí a dokonce k čištění těžko přístupných míst. Dné postříkání a bezhlučnost – naše kuchyňské armatury jsou vybaveny tryskou abs, která je tichá a nestříká.

Keramická kartuše odolná proti vytečení zajišťuje, že se neplýtvá vodou a nemusíte se obtěžovat s obtěžujícími netěsnostmi. Ovládání jedním držadlem umožňuje jednoduché nastavení teploty vody, které vám přináší pohodlí a komfort, který potřebujete v každodenním životě. Nemusíte být řemeslníkem, můžete to jednoduše udělat sami a být hrdinou své rodiny. Rozprašovač je kromě toho vybaven tlačítkem pauzy pro větší komfort a úsporu vody.
ZnačkaAPPASO #ad
VýrobceAPPASO #ad
Výška2.76
Délka16.93
Hmotnost3.31
Šířka12.6
ModelkaAPS327MB
Záruka2 roky omezená záruka.